Hotel Laconia Village

Itálie, Sardinie / Sardegna

Více o ubytování

od 14 490 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 89 121

Charakteristika

Tento prázdninový komplex je vhodný především pro rodiny s dětmi, kterým nabízí široké možnosti zábavy.

Poloha

Příjemný hotel v blízkosti pláže a centra městečka uspokojí především rodiny s dětmi, pro které je přizpůsoben. Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena, 1,5 km od centra živého, typického městečka Cannigione, kde najdete spoustu restaurací, obchůdků, dětské hřiště, venkovní sportovní centrum a turistický přístav. Vyhlášené centrum Porto Cervo je vzdálené pouhých 15 km. Zastávka autobusu se nachází pouhých 20 m od hotelu. Kdysi malá rybářská vesnička Cannigione je dnes velmi navštěvovanou turistickou lokalitou. Právě díky své poloze a členitosti terénu je Cannigione velmi dobře chráněno před nepříznivými povětrnostními a klimatickými podmínkami. Nejedná se pouze o turistické letovisko, ale městečko celoročně obydlené (pro dopravu sem lze využít mini vláček). Vzdálenost od letiště v Olbii: 38 km (cca 45 min.).

Vybavení

Hotel je koncipován tak, aby plně vyhovoval rodinám s dětmi. V centrální části nabízí recepci a TV sál, bazén pro dospělé a bazén pro děti, miniclub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, piano bar (6x týdně večery s živou hudbou) a prostornou restauraci. Prosvětlená restaurace je složena z vnitřních a venkovních prostor, nabízí výběr regionálních pokrmů a národních specialit. V bazénu je povinná koupací čepice, možno zakoupit přímo v hotelu. Před hotelem je k dispozici nehlídané venkovní parkoviště. Wifi ve společných prostorách zdarma. Malá zvířata do 5 kg jsou akceptována na vyžádání za poplatek.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 190 pokoji, které jsou rozmístěny v hlavní budově a v bungalovech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV, klimatizací, trezorem a minibarem (doplnění na vyžádání, za poplatek). Většina pokojů má vlastní balkon s posezením (nelze garantovat). Pokoje STANDARD se dělí na dvoulůžkové (cca 18 m2, max. 2 dospělí + 1 infant) a tří/čtyřlůžkové (cca 20-22 m2; min. obsazenost 3 osoby). Pokoje SUPERIOR jsou nově zrekonstruované a stejně jako typologie standard se dělí na dvoulůžkové a tří/čtyřlůžkové. Pokoj SUITE (cca 30 m2, max. obsazenost 4 osoby) se skládá z dvoulůžkové ložnice a dveřmi oddělené obývací části s rozkládací pohovkou až pro 2 os., teráska nebo balkon. Jednolůžkové pokoje DUS jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Check-in: 17:00, check-out 10:00.

Stravování

Polopenze s nápoji - snídaně a večeře formou bufetu, k jídlu v ceně karafa vody a domácí víno. Plná penze s nápoji - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, k jídlu v ceně karafa vody a domácí víno. POBYT S PLNOU PENZÍ S NÁPOJI JE MOŽNÝ POUZE V OBDOBÍ 28.5.-30.9.2021

Pro děti

Malý oddělený bazén pro děti, dětské hřiště, miniklub pro děti od 4 do 12 let (od 11.6. do 10.9.2021). V centru městečka Cannigione se nachází slušně vybavené dětské hřiště.

Sport a animace

Celá struktura nabízí v období od poloviny června do poloviny září (11.6-10.9.2021) velký výběr aktivit: 6 dní v týdnu večery s živou hudbou, hry a turnaje, kurzy aerobiku a plavání, tenisový kurt, fotbal, plážový volejbal, petang. (animace probíhají převážen v italském jazyce) Na pláži jsou k dispozici tři potápěčská centra. V centru Cannigione je nové venkovní sportovní centrum (plážový volejbal, petang, venkovní posilovací stroje) - zdarma. Pro milovníky golfu je pár minut autem vzdálený prestižní golfový club Il Pevero Golf Club Costa Smeralda, který je zahrnutý také na seznamu Europe´s Elite selection. 18ti jamkové hřiště je právem označováno za jedno z nekrásnějších golfových hřišť na světě. Půjčovna kol cca 2 km od hotelu v centru města Cannigione. V bazénu je povinná plavecká čepice.

Pláž

Písečná pláž rezervována pro klienty hotelu je vzdálená 50 metrů a je vybavená slunečníky a lehátky za poplatek. Od června do září je k dispozici mini vláček (za poplatek) na krásnou pláž Spiaggia Bianca. Plážový servis v období 1.6 . - 30.9.2021 za poplatek.

Důležité

Bezpečnostní opatření zavedená v souvislosti s pandemii COVID-19: - důkladná dezinfekce pokojů i společných prostor, čištění speciálními produkty několikrát denně - dezinfekce na ruce k dispozici klientům v areálu hotelu - obsluha u restauračního bufetu - bezpečnostní rozestupy lehátek na pláži i u bazénu - veškeré animační či sportovní programy v souladu s dodržením bezpečnostních rozestupů

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo plnou penzí s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 2. 6. do 2. 10. 2021)

Poplatky na místě

Fakultativní příplatky (na vyžádání): Postýlka pro dítě do 2 let: € 10/den (nezahrnuje stravu); Vláček na pláž Spiaggia Bianca nebo do Cannigione € 10/dosp. os./týden nebo € 2/dosp. os./den (děti do 12 let zdarma), lístky k zakoupení na recepci, časy na vyžádání v ck - ceny jsou orientační a v průběhu sezóny se můžou měnit - ověření v CK. Malé zvíře € 20/den (váha max. 15kg, nemají přístup na veřejné prostory, do restaurace ani k bazénu); Plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka/pokoj), do vyčerpání kapacity - pláž Laconia € 10/den, k dispozici 1. 6. - 30. 9. (změna cen vyhrazena) Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj), do vyčerpání kapacity - pláž Spiaggia Bianca € 15/den nebo € 75/týden v termínu 1.6.-29.6. a 24.8.-30.9., € 18/den nebo € 90/týden v termínu 29.6.-27.7., € 20/den nebo € 110/týden v termínu 27.7.-24.8.(změna cen vyhrazena)

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU: 15 % z ceny ubytování při objednání do 31. 3. 2021

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 2 km
 • Vzdálenost od letiště 30 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Animační programy ano
 • Bowling ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 15 °C v noci 13 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 15 °C v noci 11 °C

 • Pondělí 18 °C v noci 8 °C

 • Úterý 16 °C v noci 7 °C

 • Středa 12 °C v noci 8 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec