Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Be Live Adults Only Tenerife

Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

Pouze pro dospělé Vyhřívaný bazén

Více o ubytování

od 17 200 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 106 672

Poloha

Be Live Adults Only Tenerife se nachází 270 metrů od pláže Jardin v Puertu de la Cruz. Nabízí sdílený bazén, restauraci a nepřetržitě otevřenou recepci. Hotel leží 5 minut jízdy autem od zoo Loro Parque a 37 km od přírodní rezervace Teide. Letiště Tenerife North je vzdáleno 20 minut jízdy autem. Centrum městečka Puerta de la Cruz se spoustou restaurací, barů, kaváren a krásnou promenádou s obchody se nachází pouhých 10 min. od hotelu.

Vybavení

K vybavení hotelu patří 338 pokoju, vstupní hala s recepcí, restaurace, bar a společenská místnost. Venku bazén (možnost klimatizace/vyhřívání), bar a terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Chill out zóna pro relaxaci a vychutnání lahodných koktejlů za doprovodu příjemné hudby.

Ubytování

Moderní pokoje v Be Live Adults Only Tenerife mají klimatizaci, parketovou podlahu a koupelnu se sprchou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Některé pokoje zahrnují výhled na moře.

Strava

Snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetu.

Služby

Hosté mají k dispozici zdarma stolní tenis a obří šachy. Za poplatek jsou fitness, kadeřník, biliár. Wellness nabízí za poplatek: masáže, sauna, jacuzzi.

Pláž

Lávová pláž s černým pískem "Playa Jardín" cca 200 m.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 300 m
 • Vzdálenost od centra města 1000 m
 • Vzdálenost od letiště 90 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol ano
 • Hotel bez dětí ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,4/5
Invia

Skvělé (101 hodnocení)

Ubytování 4,3/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,4/5

Tento hotel je 89. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 746 v Tenerife.

Ludmila L. Září 2019

Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2019

Hodnocení 5,0/5
Tato dovolená byla moc krásná.Vylety s průvodcem a toulky městem ..nezapomenutelné.
Celkové hodnocení

Tato dovolená byla moc krásná.Vylety s průvodcem a toulky městem ..nezapomenutelné.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Hotel moc pěkný,pokoje taktéž,vše uklizeno,vše čisté.

Strava
Strava v hotelu... výborná, personál..na jedničku.Ochutnala jsem i místní jídla ve městě.. paráda.

Služby hotelu
Jediné k čemu mám výhrady.... WiFi za peníze..ne volné připojení.

Pláž
K pláži kousek, pěkná a Atlantik...nezapomenutelný.

Jana Dolejšová Září 2019

Datum pobytu: 30.8. - 9.9.2019

Hodnocení 5,0/5
Naprostá spokojenost. Chtěla bych připojit velké poděkování delegátce Lence , která nám nad rámec svých povinností pomohla při řešení akutního onemocnění,...
Celkové hodnocení

Naprostá spokojenost.

Chtěla bych připojit velké poděkování delegátce Lence , která nám nad rámec svých povinností pomohla při řešení akutního onemocnění, pomáhala nám ve svém volném čase. Ještě jednou velmi děkujeme. Díky ní jsme všechno zvládli bez problémů..

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Filtrovat recenze

Petr Kaňák Leden 2020

Datum pobytu: 27.12.2019 - 3.1.2020

Hodnocení 4,7/5
Spokojenost krasne pocasi okolo 25 stupnu ,krasne pobrezi i hotel
Celkové hodnocení

Spokojenost krasne pocasi okolo 25 stupnu ,krasne pobrezi i hotel

Ubytování 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytovani bylo velice dobre. Vzdy peclive uklizeno.

Strava
Velky vyber jidel.

Služby hotelu
I pri me neznalosti jazyku perzonal mel vzdy trpelivost.

Arnošt Hofman Leden 2020

Datum pobytu: 16.12. - 27.12.2019

Hodnocení 4,7/5
Vše výborné až na onu rádobyslavnostní večeři. Zejména však oceňujeme vstřícnost a ochotu delegátky CK a jejího kolegy . I touto cestou jim ještě jednou moc a moc děkujeme.
Celkové hodnocení

Vše výborné až na onu rádobyslavnostní večeři. Zejména však oceňujeme vstřícnost a ochotu delegátky CK a jejího kolegy . I touto cestou jim ještě jednou moc a moc děkujeme.

Ubytování 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
výborné

Strava
vynikající

Služby hotelu
Vše výborné až vynikající až na jednu maličkost v podobě tzv. galla večeře dne 25.12.2019 za 800,- Kč na osobu. U mne tato večeře spočívala v guláši (m.j. výtečném) s rohlíkem. Večeře byla rozdělena do dvou směn, přičemž způsobu rozdělení byla věnována minimální propagace a organizace vůbec žádná. Když jsme přišli (náležitě gala oblečeni) co by příslušní k druhé směně k přeplněné jídelně, stála před jídelnou padesáti metrová fronta ve dvou až třístupu a podle postupného uvolňování míst v jídelně byli vpouštěni účastníci prokazující se lístkem, který před tím obdrželi v recepci. O tomto způsobu rozdělování míst se mohli všichni hosté dovědět z letáku , který jsme objevili celkem na pěti místech v hotelu, z toho tři ve třech kabinách rychlovýtahu, který za 12 sekund zdolal výstup z přízemí do 12 patra. Leták výrazně upozorňoval na čas dělení do obou směn a v jeho spodní části byla strohá zmínka (dokonce i v polštině(?)), že "podrobnosti v recepci". Text této zmínky byl natištěn asi tak drobným písmem, jakým naši šmejdi poskytují záruky při nákupu předražených hrnců. Letáky ve výtahu byly umístěny ve výši břicha normálně vzrostlého člověka a protože nejméně 1/3 hostů byla ve věku 70+, těžko si lze představit, že dědci a babky našeho věku stihli ve výtahu nalézt brýle, pokleknout a "návod k použití" si přečíst. Takže se stalo, že v době nástupu oné druhé směny se před jídelnou sešla ona druhá směna, s opozdilci z první směny a s těmi, kteří tyto informace vůbec neměli. My jsme o našem zařazení byli informováni delegátkou, nicméně tím pádem jsme nepovažovali za nutné jít žádat o informace recepci a neměli jsme tedy potřebnou "propustku". Dostali jsme se tedy na onu slavnostní večeři až v její druhé polovině, kdy i výběr (jinak vždy bohatý a chutný) jídel byl omezen a tak, abych si opravdu pochutnal, dal jsem si onen guláš s houskou. I kdybych k tomu přidal nevím kolik jižního ovoce a sladkostí či zmrzliny, myslím, že za 800,-Kč (jak byla tato večeře i v naší smlouvě účtována) to byla přece jen dosti slabá

Pláž
Bez připomínek, hotel jsme objednali s vědomím, že hotel nestojí přímo u pláže.

Anonym Prosinec 2019

Datum pobytu: 29.11. - 6.12.2019

Hodnocení 4,3/5
Moc příjemný hotel. Je v něm hodně starších lidí, ale služby byly v pořádku. Jen je vidět, že už je to starší hotel. Stěny jsou dost tenké, takže bylo dost slyšet rúzné zvuky.
Celkové hodnocení

Moc příjemný hotel. Je v něm hodně starších lidí, ale služby byly v pořádku. Jen je vidět, že už je to starší hotel. Stěny jsou dost tenké, takže bylo dost slyšet rúzné zvuky.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,0/5

Alena K. Listopad 2019

Datum pobytu: 31.10. - 8.11.2019

Hodnocení 4,1/5
Skvělá dovolená, hotel blízko pláže, centra města, supermarkety, obchůdky, lékárny. Hotel pouze pro dospělé, klid, pohoda, žádný hluk. Velmi ochotný a vstřícný personál. Také služby cestovní kanceláře byly velmi dobré, delegát na letišti, nabízené výlety, využila jsem, informace, kde zajít, památky, muzea a pod., zaslání SMS s časem zpátečního letu, nebyly žádné problémy. Navíc celý týden nádherné...
Celkové hodnocení

Skvělá dovolená, hotel blízko pláže, centra města, supermarkety, obchůdky, lékárny. Hotel pouze pro dospělé, klid, pohoda, žádný hluk. Velmi ochotný a vstřícný personál. Také služby cestovní kanceláře byly velmi dobré, delegát na letišti, nabízené výlety, využila jsem, informace, kde zajít, památky, muzea a pod., zaslání SMS s časem zpátečního letu, nebyly žádné problémy. Navíc celý týden nádherné počasí.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování bylo na dobré úrovni, měla jsem sice malý pokoj bez balkonu, využívala jsem ho především na spaní, postele velmi dobré, každý den úklid pokoje, výměna ručníků. Malá chladnička dostačující. Krásný výhled do okolí, palmy, sopku Teide. Menší bazén, kde odpoledne už byl stín, dostatek lehátek, moc jsem nevyužívala, pouze v den příjezdu a odjezdu.

Strava
Měla jsem polopenzi, dostačující, skvělé snídaně, výborná káva, džusy, ovoce, pečivo, dokonce i šampaňské. Večeře byly pestré, dalo se vždy něco vybrat, hodně sladkých pokrmů, jeden druh polévky (většinou velmi husté a slané), spousta příloh, málo ryb a mořských plodů, snad jednou za týden byly pouze grilované kalamáry (myslela jsem, když jsme na ostrově, že bude větší nabídka ryb).

Služby hotelu
Služby hotelu byly na velmi dobré úrovni, vstřícní pracovníci na recepci, i když jsme přijeli už kolem 13. hodiny, ihned nám dali pokoje. Při odjezdu možnost uložení zavazadel. Každý den byl večer zábavný program, hudba, tanec.

Pláž
Pláž s černým pískem Jardin 300 m od hotelu, dobrý vstup, hodně prostoru na ležení, není přelidněná, všude kolem hodně zeleně, palem, kaktusů možnost zapůjčení lehátek,občerstvení, sprchy, voda cca 23 stupňů, často velké vlny, Atlantik

Tomáš Panýrek Září 2019

Datum pobytu: 16.9. - 23.9.2019

Hodnocení 3,8/5
Kousek od hotelu (cca 900m) je Loro Park - určitě stojí za návštěvu. Pláž kousek - ovšem populární černý písek se na těle drží jako klíště a jde podstatně hůře umýt.
Celkové hodnocení

Kousek od hotelu (cca 900m) je Loro Park - určitě stojí za návštěvu.

Pláž kousek - ovšem populární černý písek se na těle drží jako klíště a jde podstatně hůře umýt.

Ubytování 3,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoj čistý, střídmě zařízený. Žádná zvířátka (švábi, štěnice). Postele by stály za výměnu. Přesto je pokoj útulný a naprosto dostačující.

Strava
Na výběr mnoho jídel. Strava byla rozmanitá, málokdy se jídla opakovala (až tedy na snídani, kdy máte na výběr stále to samé). Ovšem ovocné džusy naprostá katastrofa - chemické.

Španělé umějí velmi dobře ochutit ryby, ty byly výborné. Celkově byla strava za jedničku (ovšem pokud Vám kuchyně nesedne, nezbývá nic jiného, než se cpát hranolkami a pizzou.)

Pláž
Černý písek mě nijak neuchvátil, akorát se Vás drží jako klíště. Kousek od hotelu je pláž jak s pískem, tak s kameny. Ovšem pokud si kus popojdete (směr Loro Park) - pláž je zde pouze písečná. Oceán je neklidný a určitě není vhodný pro malé děti.

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 26 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 26 °C v noci 17 °C

 • Čtvrtek 26 °C v noci 17 °C

 • Pátek 22 °C v noci 18 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec