Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

BE LIVE CITY COPACABANA, IBEROSTAR TAINOS

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd v Havaně a na Varaderu. Poznejte krásy koloniálního města, královny Karibiku - Havany. Neopomeňte navštívit fabriku na výrobu doutníků či kubánského rumu Havana Club. Krásnou Havanou Vás provedeme během dopolední exkurze v českém jazyce i s obědem ve slavné restauraci "La Bodeguita del Medio.". Po zbytek času si můžete užívat slunce, krásné pláže a křišťálově čistou vodu v nejslavnějším kubánském letovisku "Varadero". Pobyt na Kubě Vám zpříjemníme možností realizovat fakultativní výlety v českém jazyce.

PRVNÍ 3 NOCI STRÁVÍTE V HAVANĚ V HOTELU COPACABANA 3* SE SNÍDANÍ A ZBYTEK NOCÍ NA VARADERU V HOTELU IBEROSTAR TAINOS 4*- ALL INCLUSIVE.

Doporučené výlety

Světoznámý kabaret Tropicana

Výlet do ráje - Viňales

Výlet do Guamá - Krokodýlí farma, Zátoka Sviní, Den v Karibiku

Katamaránem na panenský ostrov Cayo Blanco

Popis Lokace

HAVANA:

Byla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucích stopy dějin ostrova. Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou. Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury. Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka. Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ("Museo de Bellas Artes"), balet ("Ballet Nacional de Cuba"), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí "Plaza de la Revolución", "Cabaret Tropicana", "Malecón" (promenáda) a "La Rampa" (moderní centrum). Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.

VARADERO:

Letovisko „Varadero” se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě s více než půl milionem turistů ročně. Nachází se na velmi úzkém (0,5 - 1 km) a 25 km dlouhém poloostrově „Hicacos”. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Dnešní letovisko bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. Nádherná 22 kilometrová pláž věhlasných bílých písků, tyrkysové moře a desítky moderních resortů s programem „ALL INCLUSIVE”, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Na jihu regionu leží Národní Park „Ciénaga de Zapata” (4 400 km² - bažinné ekosystémy s bohatou endemickou florou a faunou). Součástí parku je areál „Guamá” k němuž patří: krokodýlí farma, indianská vesnice „Aldea Taina” a „Lago del Tesoro” - jezero pokladů. O několik kilometrů dále leží zátoka Sviní se známým epickým muzeem a pláž „Playa Girón”. Za zmínku ještě stojí údolí - „Valle Yumuri” a vyhlídka - „Mirador Bacunayagua” (na půl cesty mezi Havanou a Varaderem). Za návštěvu také stojí nádherná jeskyně „Cuevas de Bellamar”, 10 km od města Matanzas. Varadero je v současnosti oblíbené turistické středisko s bílými písčitými plážemi a moderními zábavními středisky. Jeho pláž se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Mezi zajímavá turistická lákadla patří 18-ti jamkové golfové hřiště, delfinárium nebo marína, odkud každým dnem odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky.

Popis ubytování

BE LIVE CITY COPACABANA 3***:

Tento hotel se nachází přímo u moře v rezidenční čtvrti „Miramar“ a skládá se z celkem 168 pokojů (z nichž 4 jsou vyšší kategorie – suites) se sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní TV a telefonem. Pro občerstvení hostů slouží dvě restaurace. Snídaně jsou podávány v bufetové restauraci „El Tucan“ a la carte restaurace „D´Porto“ nabízí italskou kuchyni. K občerstvení dále poslouží dva bary – lobby bar a bazénový snack bar „Caipirinha.“ Hotel disponuje Wi-Fi v lobby hotelu za poplatek, směnárnou, obchodem se suvenýry, prádelnou, krásným bazénem s přístupem do moře a tenisovým kurtem. Svým hostům nabízí večerní zábavní programy. V prostorách hotelu byla po dvaceti letech znovuotevřena slavná havanská diskotéka „Ipanema“, pro hotelové hosty zpřístupněna zdarma. V hotelu se rovněž nachází centrum potápění. Přímo od hotelu jezdí turistický autobus do centra města. Letiště je vzdáleno pouhých 20 km, věhlasný kabaret „Tropicana“ 5 km a "Acuario Nacional de Cuba" s delfináriem pouhých 200 m od hotelu. Copacabana je jedním z mála havanských hotelů s přímým přístupem do moře.

IBEROSTAR TAINOS 4****:

Hotelový areál se nachází přímo na bílopísčité pláži s křišťálově čistou vodou, obklopen rozlehlou tropickou zahradou. Hotel má 272 pokojů. Všechny pokoje jsou klimatizovány, s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní televizí a telefonem. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci „La Isabelica“ nebo v některé ze dvou specializovaných a la carte restaurací – japonská „Sakura“ a mezinárodní „Parrilla Taina“. V areálu je k dispozici 6 barů včetně pěkného baru přímo na pláži „Arena Fina Beach Bar“ nebo snack baru, který je hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně. V celém resortu je hostům k dispozici venkovní bazén a brouzdaliště pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), wellness centrum se saunou a masážemi, miniklub pro děti s denním programem. K bohatému sportovnímu vyžití slouží tenisové a volejbalové kurty, stolní tenis, fitness centrum, aerobik, kulečník a celá řada plážových sportů, jako například windsurfing, kajak, šnorchlování, katamarány. V hotelu probíhají denní i noční animační programy včetně diskoték, kurzů potápění, salsy, aerobiku či španělštiny. V lobby hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salón krásy a obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby. Lze zapůjčit automobil, kolo či skútr pro výlety po okolí. Nedaleko od hotelu se nachází golfové hřiště nebo delfinárium. Hotelovým hostům je k dispozici 24 hodinová hotelová služba a zdravotnická péče.

Strava

V Havaně stravování se snídaní s možností dokoupení polopenze. Program ALL INCLUSIVE v hotelu Iberostar Taínos nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v bufetové restauraci "La Isabelica". Lze také navštívit některou z a la carte restaurací. Po celý den lze využít lehkého občerstvení u bazénového snack baru nebo v dalších šesti barech k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

PROGRAM

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách
Přivítání s česky hovořícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování.
2. DEN
Prohlídka historické Havany s obědem ve Staré Havaně + návštěva některého zajímavého turistického objektu (továrna na výrobu doutníků nebo muzeum rumu, Palacion de la Artesania či Conde Villanueva).
3. DEN
Volný den. Je možné využít nabídku fakultativních výletů (například: Viňales - západní Kuba nebo večerních exkurzí v Havaně)
4. DEN
Odjezd na Varadero. Ubytování v letovisku - ALL INCLUSIVE.
5., 6., 7., a další ... (Počet dní/nocí dle zvoleného termínu zájezdu)
Volné dny s možností využití fakultativních výletů a odpočinek na krásné pláži letoviska "Varadero".
POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program
V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně
Asistence průvodce / delegáta na letišti v Havaně
Přílet následující den.
ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu v ekonomické třídě dle letového řádu (vč. přepravy 1 zavazadla o hmotnosti 23 kg a příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg na každou osobu) Kolektivní transfer z letiště do hotelu v Havaně Ubytování v Havaně ve vybraném hotelu se snídaní (3 noci) Prohlídku Staré Havany v českém jazyce (5 hod.) - vybrané termíny Vstup do 1 zajímavého objektu (např. fabrika na doutníky, muzeum rumu, Palacio de la Artesania, Conde Villanueva apod.) Oběd ve Staré Havaně (tříchodové menu s nápojem) Kolektivní transfer z Havany do hotelu na Varaderu Ubytování na Varaderu ve vybraném hotelu s ALL INCLUSIVE (zbytek nocí) Kolektivní transfer z hotelu na Varaderu na letiště Služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu s možností dokoupení fakultativních výletů (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně) Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

Vstupní vízum - cena 920 Kč Fakultativní výlety Příplatek za polopenzi v Havaně Příplatek za pokoj s výhledem na moře nebo za pokoj vyšší kategorie Cestovní pojištění (51-139 Kč/os./den - dle zvoleného typu pojištění)

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 14 km
 • Vzdálenost od letiště 45 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bowling ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma ano

Pořádající CK

KENTLUCKY s.r.o. IČ: 26475693

Recenze hotelu

Hodnocení 4,5 / 5
Invia

Skvělé (39 hodnocení)

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,4 / 5

Okolí 4,7 / 5

Cena 4,4 / 5

Tento hotel je 26. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 492 v Kuba.

Karel M.

Hodnocení 5,0 / 5
Příjemný pobyt v hotelu s dobrými službami a úžasnými lidmi.
Celkové hodnocení

Příjemný pobyt v hotelu s dobrými službami a úžasnými lidmi.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Vzorové - čistota, každodenní úklid,výměna ručníků a osušek, výzdoba. Pokud bylo nějaké přání, bylo ihned vyřešeno.

Strava
Výborná, rozmanitá a všeho dostatek. Zvláště jsme si užili přípravu pokrmů před hostem. Využili jsme i japonskou restauraci.

Služby hotelu
Bez připomínek.

Pláž
Čistá, ochotná služba u neplacených slunečníků a lehátek, animátoři a bar fungoval 100%. Osušky si z domu neberte, dostanete na pokoji hotelové.

Byla tato recenze užitečná? (16) (0)

Vladimír Koscelník

Hodnocení 5,0 / 5
fantastické, treba zažiť, je to neuveriteľné
Celkové hodnocení

fantastické, treba zažiť, je to neuveriteľné

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
výborné, čistota a služby personálu neskutočné (rátať s bakšišom)

Strava
výborná a rozmanitá ponuka, bolo si z čoho vyberať a aj tak sme nestihli ochutnať všetko

Služby hotelu
absolútne férový a veľmi ochotný, vždy usmievavý personál, neexistovalo nič, čo sa neriešilo okamžite a veľmi rýchlo sa to aj vyriešilo (teplá voda nešla, po nahlásení okamžite išla, prekódovanie kľúča okamžite), zmenárenské služby non stop

Pláž
pláž veľmi blízko, absolútny dostatok lehátok, netrebalo chodiť si obsadzovať, žiadne davy ľudí, Atlantik absolútne krásny, čistý, teplý, nádherný piesok ako na pláži, tak aj v oceáne, úžasné

Byla tato recenze užitečná? (18) (3)

Filtrovat recenze

Eva Redlichová Únor 2020

Datum pobytu: 30.1. - 11.2.2020

Hodnocení 4,7 / 5
malý, klidný, čistý hotel
Celkové hodnocení

malý, klidný, čistý hotel

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
čisté ubytování

Strava
výborná kuchyně

Služby hotelu
dobrý

Pláž
čistá pláž, pozvolný vstup do vody, průzračná voda

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Egor K. Leden 2020

Datum pobytu: 10.1. - 18.1.2020

Hodnocení 4,4 / 5
Я довольно опытный путешественник. Раньше каждое лето ездил в какую нибудь Испанию, Францию на экскурсии, а потом в конце лета всегда на три недельки в Турцию, тупо поваляться на пляже, поплавать в теплом море и отъесться. В общем ленивый отдых. В Турции был около 15ти раз, был в Китае, Тайланде, Египте, почти во всей Европе, поэтому сравнить есть с чем. Так вот отдых на Кубе очень похож на отды
Celkové hodnocení

Я довольно опытный путешественник. Раньше каждое лето ездил в какую нибудь Испанию, Францию на экскурсии, а потом в конце лета всегда на три недельки в Турцию, тупо поваляться на пляже, поплавать в теплом море и отъесться. В общем ленивый отдых. В Турции был около 15ти раз, был в Китае, Тайланде, Египте, почти во всей Европе, поэтому сравнить есть с чем.

Так вот отдых на Кубе очень похож на отдых в Турции, только на мой взгляд гораздо круче.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
"IBEROSTAR Tainos" довольно хороший отель. Красивая территория, удобно расположены бары и рестораны. Большой бассейн (хотя я к бассейнам равнодушен, когда рядом океан или море).

Жил я один, комната мне досталась огромная с двумя двуспальными кроватями. В номере был душ, ванна, биде даже. Куча шкафов и камодов, плечиков очень много в шкафу, что удобно. Утюг с гладилкой и мини бар, который бесплатный. В минибаре 2 пива и местные газировки.

Strava
Качество еды, это такой критерий, который каждый оценит по своему, потому что вкусы в еде и предпочтения у всех очень разные.

Главный момент - в ресторане посуда не очень хорошо помыта. Она вся в разводах. Я так понял у них нет сушильных шкафов и посуда когда сушится, просто обтекает, от сюда и разводы. Кстати пару раз посуда была идеально чистая, видимо официанты её натерли.

Это я пишу к тому, что сам перед поездкой начитался отзывов о грязной посуде и испугался, а на деле посуда мытая, просто не натертая. Так что все ок. Никто не отравился и не умер.

Круто то, что у них система "все включено", как в Турции, поэтому с Турцией и буду сравнивать.

Мясо и рыба всегда есть. Не много, но есть. Почти все вкусно. Мне было вкуснее чем в Турции и за неделю отдыха, еда не успела приесться. Десерты хуже чем в Турции, они в основном все состоят из сплошного сахара. НО! На обед и ужин, стоят контейнеры с мороженым 3-4 вида, когда как. Мороженое высокого качества, сам себе катаешь ложкой кружек и накладываешь сколько хочешь. А на ужинах еще почти всегда есть вафельные рожки, в которые можно утрамбовать три шарика мороженного и например отправиться гулять по берегу ночного океана, под светом луны и звезд с этой самой мороженкой, как я часто и делал.

Фрукты: очень вкусная гуава, всегда спелая папайя, бледный но съедобный арбуз, и довольно зеленый ананас, но попадался и спелый. Из этих же фруктов, по утрам на завтраки делают свеже выжитые соки.

Бары и бармены прекрасные. Качественный алкоголь, вкусное пиво (на хэйнекен похоже по вкусу), большой выбор классических коктейлей. Понравилось, что они все классические коктейли превратили в лонг дринки и например тот же дайкири подаётся в состоянии "фроузен" чуть менее крепкий, по сравнению с оригиналом, зато на долго хатает если на пляже с ним валяться и читать книгу.

Služby hotelu
Персонал очень дружелюбный, даже я бы сказал до тошноты. Если вы как и я социофоб, то вам придется смириться с тем, что у вас часто будут спрашивать как дела и пытаться с вами поболтать. Вообще, Кубинцы очень дружелюбный народ.

Есть один очень непритный минус о котором лучше знать. Когда я сдал номер в последний день, у меня телефон был не до конца заряжен. Я думал заряжу его на лобби. Оказалось, что там всего 4 розетки европейского типа и все они не работают. А остальные розетки помоему для британской вилки. В общем пришлось мне свой повербанк разряжать.

Интернет в отеле по карточкам. Карточка на один час стоит 1 доллар. Этот час не обязательно тратить сразу, можно выходить из вайфая и заходить обратно, тогда интернет будет помнить, сколько минут у вас осталось. Только вот длиннющий логин и пароль надо снова вводить.

В отеле есть сувенирные магазины. Сигары там не покупайте, выбор маленький и цены задраны. За сигарами в Гавану надо ехать.

Pláž
Пляж божественный. Огромное колличество зонтиков и лежаков, ни разу не видел, чтобы кому-то не хватило. Очень понравилось гулять по пляжу вдоль берега шлепая по воде то в одну с торону, то в другую. все отели спрятаны за деревьями и когда гуляешь по пляжу ты видишь только океан, песок и зелень. В общем это лучший пляж на котором я был в жизни.

Вода прохладная в январе. В какие-то дни плавал по пол часа, в какие-то на 5 минут себя еле заставлял зайти в воду.

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Dana J.

Hodnocení 4,4 / 5
Ubytování poskytovalo zaplacené služby dle označení hotelu v nabídce.
Celkové hodnocení

Ubytování poskytovalo zaplacené služby dle označení hotelu v nabídce.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Be Live Copacabana - ubytování odpovídala označení hotelu, pokoj čistý a úklid byl prováděn vždy ke spokojenosti.

Iberostar Tainos- španělská společnost komplexu, odpovídalo označení hotelu, starší typ zástavby, úklid prováděn vždy ke spokojenosti.

.

Strava
Be Live Copacabana - Strava polopenze formou bufetu - k výběru dost možností.

Iberostar Tainos- Strava neměla chybu. Dost místních specialit.

Využití výletu pod vedením cestovní kanceláře . Strava zajištěna v soukromím restaurací. Tato strava byla vždy vynikající a neměla chybu. Zvláště jejich jehněčí maso připravované na ohni s bílým vínem. Byla jsem moc spokojená. Výlet přes CUBATOUR - zde zaplacená strava neodpovídala již mé představě. Jednalo se spíž o výdělek průvodce, tam nás zaveze.

Služby hotelu
Ubytování v bungalovu bylo dost prostorné, služby byly na úrovni. Úklid a obsluha v restauraci očekával,i vždy malý bakšiš. Ale i bez úplatku, byl úklid na úrovni.

Pláž
Pláž byla denně uklízena od nánosu z moře pomocí traktoru.

Lehátka vždy v čas připravena a očištěna. Moře blankytně modré.

Prostě super.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Barnabas K.

Hodnocení 3,8 / 5
celkovo som s pobytom spokojny, odporucam
Celkové hodnocení

celkovo som s pobytom spokojny, odporucam

Ubytování 3,3 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
ubytovanie v Be Live city Copacabana Havana, otrasne, hotel nema vytah, takze si mozte vlacit tazku batozinu po schodoch. Dva dni nebola na hotely voda, zacali to riesit az po mojom doraznom naliehani.

ubytovanie v Iberostar Tainos Varadero bolo v poriadku, vsetko fungovalo, tak ako ma.

Strava
velky vyber jedal v slusnej kvalite

Služby hotelu
na dobrej urovni

Pláž
krasna, cista, priezracne cista voda

Byla tato recenze užitečná? (4) (2)

Jiří Jakeš

Hodnocení 4,4 / 5
Zájezd naprosto vyhovoval našim představám, první tři dny jsme strávili v Havaně - prohlídka Havany, továrny na výrobu doutníků, výlety na Viňáles a kabaret Tropicana. Úroven hotelu Be Live Copacabana je trochu horší ( ***), ale dalo se to vydržet tři dny. Přejezd na Varadero a ubytování v hotelu Iberos Tainos. Hotel komgortní s poskytováním služeb. Stravování výtečné. Průvodci společnosti Kentlu
Celkové hodnocení

Zájezd naprosto vyhovoval našim představám, první tři dny jsme strávili v Havaně - prohlídka Havany, továrny na výrobu doutníků, výlety na Viňáles a kabaret Tropicana. Úroven hotelu Be Live Copacabana je trochu horší ( ***), ale dalo se to vydržet tři dny. Přejezd na Varadero a ubytování v hotelu Iberos Tainos. Hotel komgortní s poskytováním služeb. Stravování výtečné.

Průvodci společnosti Kentlucky naprosto výjímeční , zejménna průvodce Pavel a průvodkyně - kubánka Isis.

Celkový dojem trochu pokazil návrat zpět, kdy stávkovala letecká společnost Air France a lety byly komplikované přeplněností ostatních letů. Nazpět jsme nakonec letěli přes Paříž a Amsterdam do Prahy.

Celkový dojem ze zájezdu to však nepokazilo. Určitě vřele všem doporučuji cestovat se cestovní agenturou Kentlucky.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Hotel BE LIVE CITY COPACABANA v Havaně odpovídal ***, zastaralý, vyžaduje už generální opravu, ale tři noci se daly vydržet. Rozhodně bych však v takovém hotelu nechtěl trávit celou dovolenou.

Hotel IBEROSTAR TAINOS na Varaderu odpovídal službami a vybavenností ****. Dokonalé služby hotelu.

Strava
V Havaně jsem měli pouze snídaně, jídlo pestré a ve velkém množství výběru. Na hotelu ve Varaderu all inclusive, vše výtečné jak po stránce kvality a pestrosti jídla. Od ovoce, zeleniny , polévek a hlavního jídla, nakonec i zákusky a zmrzlina.

Služby hotelu
viz výše

Pláž
Pláž na Varaderu 22 km dlouhá , písečná, čistá, denně se čistila od naplavenin - chaluch z moře. Na pláži sportovní vyžití, kataramány , kajaky a šlapadla. Volejbalové hřiště, výuka Salsy atd.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nicole, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

11:00 h

Popis

Původně malá vesnička, kde se vyráběla pouze sůl, se dnes rozrostla v největší turistické letovisko na ostrově, které se vyznačuje moderními hotely, kvalitním servisem, příjemnými domorodci, úchvatnou, cca 20 km dlouhou pláží s bílým jemným pískem (bez nadsázky patřící mezi 10 nejlepších pláží v Karibiku) a průzračně čistým Karibským mořem. Varadero ale nenabízí jen 40 km svých věhlasných bílých pláží a tyrkysové moře ideální ke koupání, naleznete zde perfektně udržované 18-ti jamkové golfové hřiště. I potápěči nebo milovníci mořského rybolovu si zde přijdou na své. V letovisku, které je lemováno lagunou, najdete mnoho restaurací, barů, kaváren a obchůdků. Můžete si udělat jednodenní výlet na katamaránu nebo navštívit zdejší delfinárium. Zkusit můžete také „Jungle tour“, jedná se o dvouhodinovou projížďku na skútru se zastávkou v delfináriu a zdejším ZOO (plném krokodýlů, hadů a jiných zvířat). Varadero vám poskytne vše, co očekáváte od vysněné dovolené (bílé pláže, dobře přístupné průzračné moře, ideální pro plavání, restaurace, noční zábavu, tenisová a golfová hřiště, potápěčská centra, vodní sporty a v neposlední řadě personál, který mluví běžně anglicky, německy, rusky, španělsky). Ve Varaderu se také nachází mezinárodní letiště, kam létají některé letecké společnosti přímo z Evropy. Varadero se nachází 140 km od Havany (cca 2 hod. jízdy z letiště v Havaně).
 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 14 km
 • Vzdálenost od letiště 45 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 33 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 30 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 32 °C v noci 25 °C

 • Pátek 31 °C v noci 25 °C

 • Sobota 33 °C v noci 26 °C

 • Neděle 31 °C v noci 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec