Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 9 914

Poloha

Hotel se nachází ne euroasijském ostrově Kypr ve východní části Středozemního moře. Turistické letovisko Larnaca je přístavním městem na jihovýchodním pobřeží ostrova a letiště od hotelu je vzdálené asi 13 kilometrů a samotné centrum města asi 6 kilometrů.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, dále je k dispozici restaurace a několik barů. Hosté mohou využít dva venkovní bazény, u kterých jsou lehátka a slunečníky pro klienty zdarma. Rodiny s dětmi uvítají dětský bazén a dětské hřiště.

Ubytování

Ubytování je nabízené v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích, kde mají hosté k dispozici vlastní sociální zařízení, telefon, televizor a balkon s příjemným výhledem. Za příplatek jsou připraveny pokoje s výhledem na moře.

Strava

Stravování probíhá formou polopenze, kdy snídaně jsou podávány formou bufetu a večeře jsou kombinované - třikrát týdně jsou večeře formou bufetu a čtyřikrát výběrem z menu.

Služby

V hotelu je široká nabídka sportovních aktivit - hosté si mohou zahrát squash, stolní tenis nebo využít tenisové kurty. Dále je k dispozici sauna a široká nabídka masáží. Na pláži je také nabídka vodních sportů a škola potápění.

Pláž

Hotel se nachází přímo na příjemné pláži, která má písčitý povrch a pro klienty jsou připraveny lehátka a slunečníky zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 6 km
 • Vzdálenost od letiště 13 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3/5
Invia

Skvělé (27 hodnocení)

Ubytování 4,2/5

Strava 4,3/5

Okolí 4,4/5

Cena 4,3/5

Tento hotel je 126. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1235 v Kypr.

Eva Bruknerová Říjen 2016

Datum pobytu: 13.10. - 20.10.2016

Hodnocení 5,0/5
velmi dobré
Celkové hodnocení

velmi dobré

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
báječné s výhledem na moře

Strava
velmi pestrá a chutná

Služby hotelu
jediná výtka-v popisu služeb bylo,že na recepci je i směnárna,což nebyla pravda

Pláž
přístup na pláž a služby personálu ohledně lehátek a slunečníků jedinečné

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jaroslava Kučerová Září 2013

Datum pobytu: 19.8. - 26.8.2013

Hodnocení 5,0/5
Celková dovolená byla nádherná, krásné prostředí, příjemní a ochotní zaměstnanci hotelu, prostě ráj na Zemi
Celkové hodnocení

Celková dovolená byla nádherná, krásné prostředí, příjemní a ochotní zaměstnanci hotelu, prostě ráj na Zemi

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Hotel odpovídá téměř 5 hvězdičkám, krásný pokoj a ještě hezčí výhled na moře

Strava
Strava neměla chybu, snídaně rozmanité, od sýrů, salámů,oliv, palačinek,jogurtů, ovoce, prostě každý si určitě vybral

Služby hotelu
Služby vynikající, každodenní úklid pokojů, a vlastně celého hotelového arealu, od rána se uklízelo, všichni zaměstnanci hotelu usměvaví, nic pro ně nebyl problém

Pláž
Pláž perfektní, přímo u hotelu, přístup do moře skvělé, zejména pro malé děti, no a teplota moře 29.st.jako kafíčko.Šnorchlovat se dá po pár metrech, k vidění jsou spoustu rybek,

Byla tato recenze užitečná? (12) (0)

Filtrovat recenze

Anonym Září 2019

Datum pobytu: 14.9. - 22.9.2019

Hodnocení 4,4/5
Spokojenost.
Celkové hodnocení

Spokojenost.

Ubytování 4,3/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Příjezd v 7,30 ráno, ubytování možné až od 14,00 hod. Přistýlka - obyčejné lehátko, pro dospělou osobu nevhodné.

Strava
Spokojenost.

Služby hotelu
Spokojenost.

Pláž
Pláž písek.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miluše B. Červenec 2019

Datum pobytu: 14.6. - 21.6.2019

Hodnocení 3,6/5
Hotel je na velmi pěkném místě, ale okolí - není kam jít, jen pár obchodů se suvenýry, vše na jedno brdo. Pokud se chcete válet jen u vody, tak dobrý. Na tak velkém hotelu jsme byly jen 2 Češky, zato tam bylo asi 70% rusky mluvících turistů. Domluvit se dá rusky, anglicky a německy - pokud umíte. Na pláži i v okolí je spousta koček, jsou to potulné kočky, o které se někdo velice dobře stará, jsou
Celkové hodnocení

Hotel je na velmi pěkném místě, ale okolí - není kam jít, jen pár obchodů se suvenýry, vše na jedno brdo. Pokud se chcete válet jen u vody, tak dobrý. Na tak velkém hotelu jsme byly jen 2 Češky, zato tam bylo asi 70% rusky mluvících turistů. Domluvit se dá rusky, anglicky a německy - pokud umíte. Na pláži i v okolí je spousta koček, jsou to potulné kočky, o které se někdo velice dobře stará, jsou čisté, nakrmené, nežebrají, neporvané a přítulné a vychované, do hotelu nechodí. Mám ráda kočky - nevadilo mi to, každý je respektoval a neubližoval jim.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Kvalita ubytování byla velmi dobrá, nezvyk - ukládat papíry ze záchodu do koše, každý den ho odnášeli. Ručníky byly měněny na vyžádání, pohled z balkonu připomínal betonovou džungli, ale nebylo to tak hrozné, protože pohled doleva to spravil - bungalovi se zeleným trávníkem, palmami a krásným bazénem.

Strava
Strava byla podávána formou bufetu a to znamenalo obžerství každého, kdo tam byl, bylo to dobré, ale pro nás dost kořeněné, měli jsme polopenzi, stačilo to. Překvapením pro nás bylo, že jsme si u večeře musely platit při vyúčtování na konci - pití.

Služby hotelu
Kromě slunečníků a osušek a lehátek jsme jiné služby nevyžívaly.

Pláž
Přístup na pláž je snadný, je to blízko hotelu, může se využívat travnatá plocha pod palmami nebo přímo u moře na písku, pláž je čistá a moře také.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Eva Bruknerová Říjen 2016

Datum pobytu: 13.10. - 20.10.2016

Hodnocení 5,0/5
velmi dobré
Celkové hodnocení

velmi dobré

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
báječné s výhledem na moře

Strava
velmi pestrá a chutná

Služby hotelu
jediná výtka-v popisu služeb bylo,že na recepci je i směnárna,což nebyla pravda

Pláž
přístup na pláž a služby personálu ohledně lehátek a slunečníků jedinečné

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Vlastimil J. Prosinec 2015

Datum pobytu: 16.7. - 23.7.2015

Hodnocení 3,2/5
Celkově jsme polovinu času cestovali a polovinu času relaxovali u moře. Larnaka je snadno dostupná autobusem, ale v zásadě se jedná o půldenní výlet. Půjčení auta od delegáta se vyplatí, projeli jsme si polovinu Kypru včetně hlavního města Nikósie, pohoří Throdos s horou Olympos, Kalidonia waterfalls a dalších UNESCO památek. V zásadě se nevyplatí kupovat si "hotové" zájezdy a mnohem lep
Celkové hodnocení

Celkově jsme polovinu času cestovali a polovinu času relaxovali u moře. Larnaka je snadno dostupná autobusem, ale v zásadě se jedná o půldenní výlet. Půjčení auta od delegáta se vyplatí, projeli jsme si polovinu Kypru včetně hlavního města Nikósie, pohoří Throdos s horou Olympos, Kalidonia waterfalls a dalších UNESCO památek. V zásadě se nevyplatí kupovat si "hotové" zájezdy a mnohem lepší a levnější je cestovat po vlastní ose.

Vše ostatní je již popsáno, jen dodám, že už rozumím těm nesmyslně vysokým hodnocením ostatních uživatelů. Zadává jej totiž sama invia po krátkém telefonickém hovoru téměř půl roku od proběhlé dovolené. Sami si tam pak nasypou ty desítky.. ;)

Ubytování 2,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Hotel je betonová monolitická stavba, odhadem z 80. let minulého století. Tomu odpovídá i vzhled pokojů, včetně starého, ale funkčního vybavení. Údajně probíhá rekonstrukce jednotlivých pater (dávají si na čas), ale my jsme to štěstí v našem 2. patře neměli. A/C centrální. Pokoj byl však vždy uklizený, denně čisté ručníky, mýdýlka, šampónky a další drobnosti (za nechanou 1 Eur minci na stole).

VÝHLED je na betonové parkoviště před hotelem. Za tučný příplatek je potom možnost výhledu na moře (cena v hotelu levnější než předem u CK), čehož jsme nevyužili.

PLÁŽ je přímo u hotelu, nekonečné pláže s bílým pískem však nečekejte. Písek je tmavý a poměrně tvrdý. Na první pohled to vypadá nevzhledně, na "funkčnost" to v konečném důsledku nemá vliv. Pláž je uklizená, "beachboyové" se o turisty starají (najdou volný slunečník, přistrčí lehátko, donesou matraci, ...). Vstup do moře je velmi pozvolný, i v dálce můžete mít vodu jen po pás - díky čemuž je moře velmi teplé. Díky vlnolamům je také bez vln. Pro šnorchlování nic - jakože vůbec nic. Jen dál se dá tu a tam na dně spatřit mořská hvězdice.

OKOLÍ hotelu není skoro žádné. Naproti přes cestu jen několik málo obchůdků se suvenýry, příp. zákl. potravinami. Divočinu jako v Ayia Napa (námi překřtěné na "kyperské Las Vegas") rozhodně nečekejte. Do nedaleké Larnaky ale jezdí autobusy hromadné dopravy, a to vcelku pravidelně.

Strava
Polopenze. Kaliméra, ráno snídaně formou švédských stolů. Jídla bylo dostatek, petrého výběru, avšak bez invence a každý den to vypadalo stejně. Káva pouze rozpustná.

Večeře každý den trošku jinak, opět všeho dostatek, nepřeberné množství dezertů. "Povinnost" objednat si alespoň 0,7l lahev vody za 3,5 Eura mě trošku otravovala, ale člověk si zvykne.

Služby hotelu
Hotel se zastavil v čase v nějakých 90. letech minulého století. Tomu odpovídá všechno, od vzhledu míchaných koktejlů přes večeře při vystoupení místních umělců až po jiné služby. Pro starší páry jako dělané.

Pro mladší party, ale i dvojice Ayia Napa.

Pláž
PLÁŽ je přímo u hotelu, nekonečné pláže s bílým pískem však nečekejte. Písek je tmavý a poměrně tvrdý. Na první pohled to vypadá nevzhledně, na "funkčnost" to v konečném důsledku nemá vliv. Pláž je uklizená, "beachboyové" se o turisty starají (najdou volný slunečník, přistrčí lehátko, donesou matraci, ...). Vstup do moře je velmi pozvolný, i v dálce můžete mít vodu jen po pás - díky čemuž je moře velmi teplé. Díky vlnolamům je také bez vln. Pro šnorchlování nic - jakože vůbec nic. Jen dál se dá tu a tam na dně spatřit mořská hvězdice.

Ručník i lehátko zdarma.

Na druhou stranu se nebudete tísnit s milionem lidí. Když jsme se byli podívat v Ayia Napa, dlouhé, široké a bílo-písčité pláže, ale lehátka za poplatek a doslova hlava na hlavě. Taková masovka, že jsme byli rádi za naši klidnou pláž u hotelu. I černý písek jsme vzali na milost :).

Byla tato recenze užitečná? (8) (0)

Monika Srpen 2015

Datum pobytu: 6.8. - 17.8.2015

Hodnocení 4,4/5
Doporučuji pro rodinnou dovolenou, bydlí se v bungalovech, hned u bazénu, vhodný i pro malé dětičky, v této době ještě nebylo úplné horko, i když bylo dost teplo, včetně večerů, moře i voda v bazénech teplá, jen dětský bazén s tobogánkem byl chladnější.
Celkové hodnocení

Doporučuji pro rodinnou dovolenou, bydlí se v bungalovech, hned u bazénu, vhodný i pro malé dětičky, v této době ještě nebylo úplné horko, i když bylo dost teplo, včetně večerů, moře i voda v bazénech teplá, jen dětský bazén s tobogánkem byl chladnější.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování bylo ok, nic nového, ale dostačující.

Strava
Měli jsme plnou penzi, obědy se vybíraly z menu, které bylo tříchodové a o víkendech byl bufet. Večeře byly velmi rozmanité, ale hlavně chutné. Snídaně byly fajn, jen téměř žádné ovoce, kromě melounu. Dělaly tématické večeře, takže to bylo rozmanité, ale hlavně bylo chutně uvařené, sladké dortíčky byly luxusní.

Služby hotelu
Dobré, všichni byli ochotní.

Pláž
Malá, krátká, tmavý písek, ale dlouhý pozvolný vstup do moře, výborné pro děti, botky do vody nejsou zapotřebí.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 16 °C v noci 9 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 10 °C v noci 7 °C

 • Čtvrtek 8 °C v noci 7 °C

 • Pátek 14 °C v noci 9 °C

 • Sobota 17 °C v noci 12 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec