Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nemecko/cestovani/covid_19.html

Adventní Regensburg

Německo

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Adventní Regensburg

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Navštivte s námi historické město Regensburg v době adventu a vychutnejte si neopakovatelnou vánoční atmosféru, kterou toto město návštěvníkům nabízí.

Program

V ranních hodinách odjezd z ČR. Technický průvodce vás provede podél Dunaje až k místním adventním trhům. Během individuální procházky městem uvidíte nejstarší most v Evropě Steinere Brücke, gotickou katedrálu sv. Petra, Prétorskou bránu, Keplerův dům nebo zámek sv. Emmerama, v jehož areálu se konají nejkrásnější vánoční trhy ve městě. Upozorňujeme, že v rámci tohoto výletu nebude probíhat komentovaná prohlídka města.
Odjezd z Regensburgu v 18 h.

Cena zahrnuje

● 1 místo v autobuse
● 1 zavazadlo, 1 palubní tašku
● Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
● Technického průvodce na palubě autobusu

Cena nezahrnuje

● Vstupy do objektů
● Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 49 Kč / den
Doporučené kapesné na zájezd: 50 € / osoba

Nástup / Výstup

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
PRAHA – 7:00 AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ FLORENC
BEROUN – 7:45 ČERPACÍ STANICE ÖMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 8:30 ZASTÁVKA MHD NC ČERNICE
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT:
PLZEŇ – 20:00
BEROUN – 20:45
PRAHA – 21:30
Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení minimálně 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přeodbavena na nejbližší nástupní místo.
CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.
ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.
Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


Vyberte si termín