Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nemecko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Legoland

Hodnocení: 0/5

Německo

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Legoland

Anotace

Více než 60 skvělých atrakcí a výzdoba z desítek milionů kostiček LEGA, to je náš nejoblíbenější zábavní park LEGOLAND Deutschland.
U nás i s originální průvodcovanou prohlídkou Minilandu.

Detailní popis zájezdu

LEGOLAND je zábava pro každého! Zábava pro malé i velké děti, pro rodiče, páry, nebo i skupiny kamarádů. Připravte se na prudké zatáčky z jízdy na horských dráhách, vzneste se vzhůru a zažijte vzrušující dobrodružství ve výškách nebo se vydejte na divokou jízdu plnou otáček a nečekaného naklánění. Držte se pevně! Spousta zdejších atrakcí s vámi pořádně zatočí. Svoji odvahu a obratnost můžete prokázat během plavby lodí kolem potopených vraků a divokých pirátů, proplout ponorkou v akváriu s tropickými mořskými živočichy a na tajemné výpravě v interaktivním egyptském chrámu se pokusit najít skrytý poklad. Dobrodružná expedice na okraj pralesa vás provede kolem zvířat, klidný proud řeky bude unášet na kánoích mezi divokými rostlinami a hnízdy již dávno vyhynulých dinosaurů a prach z cest oklepáte na houpací lodi. V horkých slunečných dnech se můžete těšit na osvěžující zchlazení mezi vodními fontánami, divokou surfařskou jízdu na vlnách s nečekanými vodními sprškami nebo jízdu loďkou neprobádanou částí deštného pralesa zakončenou střemhlavou jízdou z dvanáct metrů vysokého vodopádu. Mimořádný filmový zážitek, plný 4D efektů a nečekaných momentů překvapení, vás vtáhne v kino studiu přímo do děje, pobavíte se ale i v hledišti arény během zábavných tematických show. V místní továrně lze nahlédnout do tajů kostičkové výroby a jako dárek si právě vyrobenou kostičku můžete i odnést. Bude toho ale mnohem víc! Stále něco nového vás tady překvapí během celého dne na každém kroku.

V parku najdete velké množství restaurací, kaváren nebo kiosků, které nabízejí širokou paletu jídel, nápojů a dalších pochoutek z celého světa a kde si lze po dni plném zábavy a dobrodružství v klidu odpočinout. Velký výběr stavebnic a suvenýrů je k dispozici v řadě obchodů.

Na závěr dne se vydáte s naším průvodcem, který je po celou dobu zájezdu k dispozici, do malého fascinujícího světa postaveného jen a pouze z LEGO kostek. Komentovaná prohlídka mezi modely nejznámějších evropských staveb vás seznámí s řadou zajímavostí a kuriozit. Ocitnete se v hamburském přístavu, na fotbalovém utkání v mnichovské Allianz aréně, zavítáte k holandským větrným mlýnům, projdete se romantickými Benátkami nebo historickým centrem Berlína a také vás ohromí pět nejslavnějších mrakodrapů světa.

Další informace o zájezdu

Doprava
Během zájezdu vám bude k dispozici zahraniční autobus splňující všechny předepsané normy Evropské unie včetně vybavení bezpečnostními pásy.

Průvodce/delegát
V průběhu celého dne je vám na místě k dispozici náš česky hovořící delegát, který vám zodpoví veškeré dotazy, popř. pomůže s asistencí při řešení mimořádných událostí (ztráty, zdravotní ošetření apod.).

Pojištění CK
CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou či spolkem. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění léčebných výloh
Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku. Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena 2690 Kč* zahrnuje
dopravu autobusem, celodenní vstupné s neomezeným vstupem na všechny atrakce*, zákonné pojištění CK, služby delegáta v místě a komentovanou prohlídku Minilandem v českém jazyce
* vstupné nezahrnuje odměny z některých atrakcí (dětský řidičský průkaz, rýžování zlata)


Vyberte si termín