• Od 1. 5. 2022, 6.00 hod., není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Poloha

Velmi oblíbený hotel se nachází v letovisku Marmari, které je proslulé svou krásnou širokou písčitou pláží. Areál s bazénem a tenisovými kurty je zasazen v klidném prostředí a poskytuje kvalitní služby. Hezkou procházkou lze dojít do centra letoviska s tavernami, restauracemi a obchůdky. Doporučujeme všem, kteří hledají odpočinek s možností koupání na jedné z nejkrásnější pláži ostrova a především rodinám s dětmi. POLOHA HOTELU: centrum letoviska Marmari cca 300 m, autobusová zastávka cca 100 m, hlavní město Kos cca 14 km, letiště cca 14 km.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí (115 pokojů), bezpečnostní schránka (za poplatek), TV koutek, restaurace, snack bar, pool bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma

Vybavení pokoje

Možnost dvou typů ubytování: Annexová studia - Anthia apartments (maximální obsazenost dvě osoby), která se nachází 300m od hotelu Pyli Bay. Koupelna, Klimatizace (za poplatek), lednička, Wi/Fi zdarma ve veřejných prostorech.Klienti se stravují v hotelu pyli Bay a mohou čerpat veškeré vybavení hotelu. Úklid studií 1x týdně cca v polovině pobytu. Druhý typ ubytování: Dvoulůžkové pokoje přímo v Pyli Bay s možností přistýlky (pokoj se dvěma přistýlkami na poptání za vyšší cenu), vlastní koupelna, WC, TV/SAT, fén, telefon, lednička, centrální klimatizace (cca 15. 6. - 15. 9.), balkón nebo terasa.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu nebo All inclusive - formou bufetu, snídaně 7:30 - 9:30, obědy 12:00 - 13:30, večeře 19:00 - 21:00, místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10:00 - 23:00, odpolední snack, zmrzlina


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 350 m
 • Vzdálenost od centra města 350 m
 • Vzdálenost od letiště 15 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Pořádající CK

Electra Tours s.r.o. IČ: 26120917

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1/5
Invia

Výborné (728 hodnocení)

Ubytování 4,1/5

Strava 4,3/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,2/5

Tento hotel je 119. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 478 v Kos.

Antonín Wágner

Hodnocení 5,0/5
Jsme naprosto spokojeni s celkovou úrovní překrásné dovolené.
Celkové hodnocení

Jsme naprosto spokojeni s celkovou úrovní překrásné dovolené.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vzorné, čisté, bez chyby.

Strava
Velký výběr nabízených jídel, řecká kuchyně nám chutnala, jsme naprosto spokojeni.

Služby hotelu
Všechny služby bez problémů, vzorné.

Pláž
Pláž je krásná, čistá, voda čistá, teplá, nádherná.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jana M.

Hodnocení 5,0/5
Krásná dovolená
Celkové hodnocení

Krásná dovolená

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pěkný pokoj-studio i kdyz jsme podle smlouvy meli mit hlavni budovu,ale nakonec nám to nevadlo. Ani jsme se o tom nezminovali,protože nám pokoj ve studiu plně vyhovoval. Všude čisto,denně úklid.

Strava
Stava výborná,velký výběr jidla,které bylo chutné.

Služby hotelu
Velmi dobré,ochotný usměvavý personál.

Pláž
Pláž dostupná,čistá,jemný světlý pisek.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 2,0/5
Na Kos bychom se určitě vrátili rádi už jen kvůli moře, stoprocentně bychom zvolili jiný hotel. Služby vzhledem k ceně a programu all inclusive, který jsme vybrali nebyli dostačující. Minulý rok jsme byli za stejné peníze na Krétě a opravdu rozdíl byl velký.
Celkové hodnocení

Na Kos bychom se určitě vrátili rádi už jen kvůli moře, stoprocentně bychom zvolili jiný hotel. Služby vzhledem k ceně a programu all inclusive, který jsme vybrali nebyli dostačující. Minulý rok jsme byli za stejné peníze na Krétě a opravdu rozdíl byl velký.

Ubytování 2,3/5

Strava 1,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Dostačující, s úklidem to tam bylo horší, prakticky nešlo odhadnout v kolik proběhne a druhá a třetí hodina odpoledne se nám nezdála opravdu z těch nej, jeden den u nás ani úklid neproběhl což asi v zemi kde vyhazujete použitý toaletní papír by opravdu měl.

Strava
Ze stravy jsme byli neskutečně zklamaní, po třech dnech jsme to omezili pouze na těstoviny se sýrovou omáčkou.,, Káva,, a k ní stále stejné dezerty..... A neustále se opakující se jídla bez nápadu i chuti....

Služby hotelu
Řecké večery, večeřet venku bylo opravdu příjemné, tak samo večer s ukázkou řeckých tanců a hudby.

Pláž
Pláž bylo nádherné místo na zemi, čistá teplá voda, vyhřátý písek..... Nádhera... Dostupnost od hotelu asi deset minut opravdu pomalým krokem, příjemná procházka.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Robert M.

Hodnocení 3,2/5
Dovolenou strávenou od 13.8 do 20.8 2019 hodnotím spíše kladně. Pro nenáročné klienty co se ubytování týká to může být suprová dovolená.
Celkové hodnocení

Dovolenou strávenou od 13.8 do 20.8 2019 hodnotím spíše kladně. Pro nenáročné klienty co se ubytování týká to může být suprová dovolená.

Ubytování 2,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Ubytování bylo spíše jednoduché, pro nenáročné dostačující.

Strava
Strava byla výborná velký výběr všeho, od salátů po dezerty.

Pláž
Pláž cca 400 m od hotelu písčitá s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka za poplatek doporučuji lehátka a slunečníky využít od restaurace Stella Maris pro dva 8 euro v ceně dva drinky možnost využít wc wifi. V našem termínu 3 dny docela foukalo tak že slušné vlny . Nutno počítat s výskytem chaluh.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jana V.

Hodnocení 4,0/5
Byli jsme mc spokojeni všem vřele doporučuji!!!!
Celkové hodnocení

Byli jsme mc spokojeni všem vřele doporučuji!!!!

Ubytování 4,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Kvalita ubytování odpovídá ceně zájezdu.

Strava
Jídlo bylo výborné, hlavně velký výběr ze zeleniny, ovoce a vynikající moučníky.

Služby hotelu
Služby hotelu dostačující, jen fitko by si zasloužilo nové stroje.

Pláž
Pláž čistá s pozvolným přístupem do moře, což je ideální pro děti, každý si tam najde své místečko pro lenošení, vzdálenost od hotelu akorát pro příjemnou procházku.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petra H.

Hodnocení 3,9/5
Cena plně odpovídala nabízeným službám. Personál hotelu velmi milý, přátelský, obětavý, služby skoro nadstandardní, denně úklid pokoje, stlaní, výměna ručníků, všude čisto. Pokoje standardně vybavené, žádný luxus, ale vše funkční, čisté, plně odpovídající cenové relaci a označení ***+. Jídlo v hotelu luxusní, denně čerstvá zelenina, ovoce, sladké dezerty, saláty, ryby, vajíčka k snídani na spoustu
Celkové hodnocení

Cena plně odpovídala nabízeným službám. Personál hotelu velmi milý, přátelský, obětavý, služby skoro nadstandardní, denně úklid pokoje, stlaní, výměna ručníků, všude čisto. Pokoje standardně vybavené, žádný luxus, ale vše funkční, čisté, plně odpovídající cenové relaci a označení ***+. Jídlo v hotelu luxusní, denně čerstvá zelenina, ovoce, sladké dezerty, saláty, ryby, vajíčka k snídani na spoustu způsobů, pomazánky, vše doplňováno, nikdy nic nedošlo, Okolí udržované, krásné kvetoucí zahrady, upravené. Bazén čistý, voda příjemná, oceňili jsme málo lidí, nikdy nebyla nouze o lehátka. Pláž sice pěkná, široká, písčitá, ale pozor, pouze do cca 50 cm. do moře, poté následoval téměř nepřekonatelný úsek 5 metrů šutrů, ostrých kamenů, který bez bot byl nezvládnutelný! Po několika distorzích kotníků, škrábanců a pádech jsme pokusy vzdali a koupání v moři s lítostí oželeli.Po úseku kamenných 5 metrů kamenné hrůzy zase následoval písek a relativně daleko mělké moře, kde dosáhnete.

Ubytování 4,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Plně odpovídalo kategorii ***+, vše čisté, funkční, velké + za klimatizaci na pokoji zdarma, balkńek na večerní posezení se stolkem a dvěmi plastovými židličkami, šňůra na prádlo, popelník. Na pokoji lednička taktéž zdarma, velká televize, větrák nad postelí, fén na pokoji. Děnně úklid, výměna ručníků.

Strava
Strava byl naprostý TOP této dovolené. Pokud se chcete dobře najíst, doporučuji tento hotel! perfektně zorganizované snídaně, obědy, svačiny, večeře, nikde se netlačíte, všeho dostatek, pravidelně doplňováno, nepřeberné množství druhů jídla na co si jen vzpomenete, to tam najdete, máte. Vše chutné, dochucené. Perfektní servis zaměstnanců. V určité dny se pořádaly večeře venku na terase u bazénu, grilování, vše za příjemné řecké hudby.

Snídaně: baget světlé, tmavé, pomazánky, máslo, několik druhů džemů, sýry, salámy, čerstvá zelenina (okrky, rajčata, olivy, papriky), ovoce (melouny, broskve, hrušky, blumy), Vajíčka míchaná, na tvrdo, omelety, obalovaný chleby ve vajíčku, volská oka, párečky, vždy 3 druhy upečených buchet, dezerty, sušenky. Káva, různé druhy čajů, 3 druhy džusů.

Obědy: saláty těstovinové, zeleninové, různě upravené druhy masa, špízy, rýže ochucené i neochucené, těstoviny, brambory, omáčky, dresinky, sladké k dispozici, ovoce, zelenina.

Coffee break: káva, tousty, obložená mísa, buchta, sušenky

Večeře: jako obědy, nepřeberné množství příloh, obloh, druhů masa, masové rolády, špízy, omáčky, saláty, sladké, ovoce, zelenina

V rámci all inclisive máte od rána do 23,30 nápoje zdrama na barech u hotelu - jeden vpředu u recepce, jeden vzadu u bazénu. Nabízí kávu, čaj, pivo, víno červené, bíle, Ouzo, cola, fanta, sprite, voda, džusy pomeranč, jablko, třešeň. ostatní nápoje - drinky si platíte.

Služby hotelu
Milý, přátelský personál, co umí i pár slovíček česky, stále se usmívající, velmi přátelská atmosféra směrem od personálu k hostům. Pravidelný servis na pokojích, denně úklid, vše čisté, okolí hotelu udržované. Překvapilo nás velmi málo hostů v sezóně, připadalo nám, jako by byl květen a né červenec. Nikde se netačíte, u bazénu nás pravidelně bylo cca do deseti lidí, pláže prázdné. Ulice klidné, obchody bez front. Pokud máte rádi rušnější dovolenou, tady ji nenajdete, je to spíš komornější atmosféra, klid, ticho, pohoda. Noční život zde nehledejte, i když personál hotelu 1x týdně organizoval řecký večer s hudbou, kde se tančilo, ale to bylo z nočního života vše.

Pláž
Pláž velká, písčitá s lehátky a slunečníky za poplatek, všude dostatek místa, klid, málo lidí. Vstup do vody problematický, bez bot téměř nemožný bez urazově. vstup cca 50 cm. ještě píščité, poté plynule přecházel do úseku cca 5 metrů kamenů, šutrů, balvanů. Po pěti metrech opět písek, ale plavete s distorzí kotníku, pořezanými nohami a vymknutými či zlomenými prsty na nohou. Jinak relativně daleko stačíte, moře je mělké, čisté. Určitě sebou pevné boty do vody! Moře bylo jediným zklamáním naší dovolené.

Byla tato recenze užitečná? (4) (2)

Zuzana Černá

Hodnocení 3,7/5
Dovolenou jsme si moc užili, jediné co bych vytkla, že pláž není 350m, ale přes 700m, s malým dítětem už je to daleko.
Celkové hodnocení

Dovolenou jsme si moc užili, jediné co bych vytkla, že pláž není 350m, ale přes 700m, s malým dítětem už je to daleko.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 2,5/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Ubytování průměrné, ale my ani luxus neočekávali, uklizeno bylo každý den a čisté osušky taky

Strava
Splnila očekávání, vždy bylo co vybrat

Pláž
Jak jsem psala výše, nejbližší pláž vzdálená přes 700m, moře bylo čisté, pláž relativně taky, semtam nějaké povalující se odpadky, ale to CK neovlivní, někteří turisti jsou bohužel čuňata

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Marmari

Na severozápadním pobřeží ostrova Kos se nachází malá vesnička, původní řecká osada, která je vyhledávanou destinací pro svůj klid a dodržování řeckých tradic, kde v místních tavernách a restauracích nabízejí především místní rybí speciality, jehněčí maso, zeleninu a velký výběr vín. Místní písčitá pláž je skvělá pro rodiny s dětmi, jelikož má pozvilný vstup do moře a díky bílému písku v kontrastu s modrou vodou vytváří pocit exotičnosti. Marmari je velmi oblíbené u surfařů, kvůli povětrnostním podmínkám, na své si ovšem přijdou i vyznavači ostatních vodních sportů. V blízkosti moře je možnost ubytování jak v hotelech, tak i levnějších penzionech, kde ovšem nenajdete noční zábavu, ale spíš klid. Pro turisty, kteří vyhledávají i noční život je lepší vyrazit do města, nebo okolních resortů. Marmari je vhodné také pro turistiku a cyklistiku, zejména výlety okolo solného jezera se těší velké oblibě, nebo výhled na tureckou pevninu, která se nachází nedaleko letoviska.

Doprava letecky

02:40 h

Popis

Ostrov Kos to je menší zelený ostrov ležící v hlubokém zálivu zařezávajícím se do tureckého pobřeží, který má krajinu s malými vesničkami a pláže, které pokrývají tři čtvrtiny délky pobřeží.

Ostrov má bohatou a dlouhou historii, jejímž důkazem jsou bohaté památky z doby antiky až po novověk. V antice byl městským státem, důležitým členem spolků řeckých měst. Později se na něm vystřídali Římané, Saracéni, Janované, Benátčané, rytíři řádu svatého Jana, Turci a od roku 1948 je ostrov opět řecký. Kos je rodištěm zakladatele medicíny Hippokrata.

Kos je velice oblíben pro svou příznivou polohu, která umožňuje během jediného pobytu navštívit všech devět okolních řeckých ostrovů a shlédnout místa dvou divů starověku:

- ostrov Rhodos s památkami na řád Rhodských rytířů
- ostrov Kalymnos s jeho malebnými městečky a krajinou
- poutní ostrov Patmos se světoznámým klášterem a jeskyní apoštola Jana a ostrov Nissyros, který je činnou sopkou.

Ostrov Kos je ideální pro turisty hledající klidné a pohostinné prostředí pro svou dovolenou spolu s krásnou přírodou, čistým mořem a nádhernými plážemi. Ostrov Kos vznikl v důsledků sopečné činnosti, proto se zde nachází množství termálních pramenů. Pro Kos je typická poklidná atmosféra, zdejší turistický ruch nemá masová měřítka, tím větší prostor dostává řecká pohostinnost. Velkou předností je také poloha ostrova, během jednoho dne lze navštívit devět okolních ostrovů s mnoha památkami a malebnými scenériemi. Stejnojmenná ostrovní metropole byla znovu vybudovaná po zemětřesení v roce 1933. Její dominantou je pevnost rytířů svatého Jana, která kdysi chránila zdejší přístav a dnes její mohutné zdi přihlížejí rušného životu v ulicích, které nabízejí nesčetné nákupní možnosti, stejně jako příjemné posezení v mnoha tavernách.
 • Vzdálenost od pláže 350 m
 • Vzdálenost od centra města 350 m
 • Vzdálenost od letiště 15 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 32 °C v noci 24 °C

 • Pondělí 31 °C v noci 23 °C

 • Úterý 32 °C v noci 24 °C

 • Středa 33 °C v noci 23 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec