Hotel Christiana

Řecko-Lefkada-Nidri

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 24 302

Poloha

Menší rodinný hotel je situován přímo na pláži v letovisku Nidri. Z terasy se nabízí nádherný výhled na klidné hladiny Jónského moře a na Onassisův ostrov Skorpios. Hotel se nachází ve vzdálenosti 40 km od letiště, hlavní město ostrova je vzdáleno asi 17 km. Centrum letoviska, kde se nacházejí obchody, restaurace a bary, je vzdáleno přibližně 150 m. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní prostor s recepcí, hotelová restaurace s terasou v zahradě a bar.

Ubytování

Jednoduše a účelně zařízené pokoje s balkonem mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny televizorem a chladničkou. Některé pokoje nabízí krásný výhled na moře a okolní ostrovy. Je možné využít jednu přistýlku.

Strava

Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje rozšířené kontinentální snídaně podávané formou bufetu a servírované večeře. Hosté mohou ochutnat místní speciality také v celé řadě blízkých restaurací a taveren.

Služby

Hosté mohou využít celou řadu možností zábavy a nákupů v blízkém centru letoviska.

Pláž

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední hotelu. Slunečníky a lehátka mohou hosté využívat bezplatně.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 40 km
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,7/5
Invia

Velmi dobré (43 hodnocení)

Ubytování 3,4/5

Strava 3,4/5

Okolí 4,3/5

Cena 3,7/5

Tento hotel je 117. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 399 v Lefkada.

Petr Dvořák Září 2013

Datum pobytu: 26.8. - 5.9.2013

Hodnocení 4,6/5
Naprostá spokojenost, Lefkada ke opravdu krásná.
Celkové hodnocení

Naprostá spokojenost, Lefkada ke opravdu krásná.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj sice malý, skromný, ale čistý s perfektním úklidem.

Strava
Spokojenost, jen snídaně mohly být pestřejší - každý den to samé - pečivo, bábovka, salám, sýr, máslo, vejce na tvrdo, marmeláda.

Služby hotelu
Úklid co 3 dny, personál milý, ochotný.

Pláž
Pláž u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma, voda čistá, ale rybník bez vln. Lepší je si půjčit skútr nebo auto a jezdit na pláže na druhou stranu ostrova, kde jsou pláže neskutečně krásné.

Jaroslava Kimakova Červenec 2013

Hodnocení 4,5/5
Loni jsem byla s dcerou a vnoučkem 2roky v Agios Nikitas,hezká pláž,ale méně rušné letovisko a špatné spojení do těch rušnějších,tak jsme letos chtěli...
Celkové hodnocení

Loni jsem byla s dcerou a vnoučkem 2roky v Agios Nikitas,hezká pláž,ale méně rušné letovisko a špatné spojení do těch rušnějších,tak jsme letos chtěli do Nidri užít si procházky a večerní ruch.Na podzim vyrazíme ještě do Vassiliki a už teď nás mrzí,že nepojedem znovu do Christiany.Je to menší hotýlek s moc příjemnýmnými majiteli.Doporučuji všem lidičkám,kteří mají rádi řeckou kultůru,řecké moře a sluníčko a nemají přehnané nároky na komfort,nám se tam moc líbilo a vzkazujem veri veri goot

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoje čisté, menší ale útulné naprostá spokojenost na přespání dostačující

Strava
Měli jsme polopenzi,snídaně jednoduché ,ale čerstvé a chutné,k večeři zeleninový salát a nějaká řecká specialitka,moc chutné.Vůbec nám nevadilo,že nebyl výběr z více jídel,je to malý hotel,tak co bychom měli od nich chtít

Služby hotelu
Naprostá spokojenost,krásná zahradní restaurace s výhledem na moře a přírodním stínem,zkrátka supér

Pláž
Co se týče pláže,už jsem viděla hezčí,třeba v Agios Nikitas

Filtrovat recenze

Iveta Nováčková Říjen 2019

Datum pobytu: 5.9. - 19.9.2019

Hodnocení 2,9/5
celý den neuvěřitelný hluk !!!!! kompresor sousedního hotelu vzdálen od pokoje cca 5 metrů !!!!! běžel i v noci !!!!! měl by to delegát CK jeden týden absolvovat !!!!!
Celkové hodnocení

celý den neuvěřitelný hluk !!!!! kompresor sousedního hotelu vzdálen od pokoje cca 5 metrů !!!!! běžel i v noci !!!!! měl by to delegát CK jeden týden absolvovat !!!!!

Ubytování 2,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,5/5

Strava
dostačující .

Služby hotelu
dostačující

Pláž
dostačující

Martina J. Září 2019

Datum pobytu: 19.9. - 26.9.2019

Hodnocení 1,9/5
Lefkáda krásný ostrov, nádherné pláže
Celkové hodnocení

Lefkáda krásný ostrov, nádherné pláže

Ubytování 1,0/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 2,0/5

Ubytování
nikdy jsem se nevrátila z dovolené tak unavená. Po celou dobu dovolené přes den i noc se spínala klimatizační jednotka na chlazení místnosti, kde byly uložené potraviny. každých 5minut se na 7minut spínala. Přes noc to byla naprosto zoufalá situace, před kterou nebylo úniku. Člověk usínal vyčerpáním. 2noci jsem byla vzhuru do 5rána. Cestovní kancelář s touto situací musela být seznámena, ale nikdo nic neřešil. Vyměna pokoje nebyla možná, protože cest. kancelář neměla více pokojů a ty tři co měla, byly obsazené. protože jsem dovolenou koupila na poslední chvíli za 6tisíc korun, tak si nemám na co stěžovat, je to dovolená za cenu letenky. Ale vedle v pokoji byli lidé, kteří za dovolenou zaplatili pro 2 ...26tisíc korun a být v jejich kůži, tak jsem naštvaná hodně a chci kompenzaci.

Další věc. Měli jsme pokoj 3xč4 metry a v něm 140cm širokou postel pro dva, pro nás je to malé...nechali jsme si tam dát přistylku, která padala a nebylo v místnosti již k hnutí. Teto problém, nám ale tak nevadil nebot jsme byli stále mimo pokoj, ale netěšili jsme se na hrůzu co nás čeká v noci....ventilátor s rozbitýma ložiskama...

Strava
snídaně, klasika...nám to stačilo ...vajíčko, syr,šunka,marmeláda,med,káva,máslo...do 10hod do rána.

Služby hotelu
Majitel...pohodový chlapík, dělal na baru...jinak jedna uklízečka.

Pláž
lehátka zdarma, hotel přímo u moře. Pláž na druhé straně ostrova je krásnější, tam je ta tyrkysová voda...tady spíše Máchovo jezero, ale moře teplé a krásně se dalo plavat.

Petr P. Září 2019

Datum pobytu: 30.8. - 9.9.2019

Hodnocení 3,4/5
Ostrov i samotné město neměli chybičku, myslím, že jsem tam nebyl naposledy. Moře i hory byly naprosto super. Půjčovny skútrů a aut blízko, což bylo také fajn. Perzonál příjemný a vstřícný a obecně prostředí opravdu krásně dovolenkové.
Celkové hodnocení

Ostrov i samotné město neměli chybičku, myslím, že jsem tam nebyl naposledy. Moře i hory byly naprosto super. Půjčovny skútrů a aut blízko, což bylo také fajn. Perzonál příjemný a vstřícný a obecně prostředí opravdu krásně dovolenkové.

Ubytování 3,0/5

Strava 2,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Jeli jsme na last minute (levně), přesto mě překvapil úzký výběr jídla na snídani. V pokoji byl plný kanál, takže nestačil odtékat a pokoje poměrně blízko sebe, takže bylo opravdu slyšet každé slovo sousedů. Jinak vždy uklizeno a nové ručníky.

Strava
Na snídani nebyl prakticky žádný výběr. Jeden druh salámu, sýra, jogurtu a pečiva.. To je opravdu slabina tohoto hotýlku.

Služby hotelu
Perzonál absolutně super. Vstřícný, milý a mluví pěkně anglicky. Wifi nedosáhne do vyšších pater, ale klidně můžete sedět dole na baru a nikdo Vám nic neřekne. Lehátka a slunečníky - mohlo by jich být více a třeba i pohodlnější, ale splnili, co měli.

Pláž
Pláž pár kroků od hotýlku, ale s velmi ostrými kamínky.. pozvolný vstup do moře nebo možnost si skočit z mola. Čisto a pohoda na pláži dělají pěknou atmosféru.

Ivana Hanová Září 2019

Datum pobytu: 22.8. - 29.8.2019

Hodnocení 3,9/5
Hotel je spíše pro nenáročnou klientelu, ale všechny služby ( úklid, strava) OK, majitelé moc příjemní a milí, umí pár slov česky a to je milé :-) Moře čisté, pláž hned u hotelu, lehátka jsou bez poplatku. Kousek odtamtud ( cca 150 m) je půjčovna lodí ( na té kose) a jelikož je Nidri chráněné ostrovem Meganisi, nejsou na moři velké vlny, tak Vám půjčí malý motorový člun i bez průkazu vůdce malých...
Celkové hodnocení

Hotel je spíše pro nenáročnou klientelu, ale všechny služby ( úklid, strava) OK, majitelé moc příjemní a milí, umí pár slov česky a to je milé :-) Moře čisté, pláž hned u hotelu, lehátka jsou bez poplatku.

Kousek odtamtud ( cca 150 m) je půjčovna lodí ( na té kose) a jelikož je Nidri chráněné ostrovem Meganisi, nejsou na moři velké vlny, tak Vám půjčí malý motorový člun i bez průkazu vůdce malých plavidel, stačí mít řidičák ( jak se lod ovládá vám vysvětlí na místě) tak to je super možnost jak se podívat na malé pláže bez lidí a je to super zážitek. Doporučuji. Jinde jsem tohle ( že by Vám někdo půjčil lod bez VMP) neviděla :-)

Ubytování 3,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Malé pokoje, odpovídající ceně. Člověk tam stejnak jen přespává a tak nic většího snad ani nepotřebuje. Horší je to, že sousední hotel je hned vedle a tak se může stát, že balkony budou sousedit úplně na těsno ( náš případ, ale dalo se :-).

Strava
Snídaně stejné každý den, ale nám to nevadilo. Vždy jeden druh šunky, jeden druh sýru, margarín, chleba, meloun, snídanové cereálie a jogurt, káva, čaj, voda a džus. Jo a vajíčko.

Služby hotelu
Bez problémů, milý majitel.

Pláž
Pláž je hned u hotelu, takže super, nemusí se přecházet žádná silnice.

Sonja Srpen 2019

Datum pobytu: 9.8. - 19.8.2019

Hodnocení 3,7/5
V hotelu Christiana jsme strávili klidnou a pohodovou dovolenou, i díky ochotnému a vstřícnému personálu. Kladně jsme hodnotili zejména polohu hotelu v blízkosti moře, s vlastní pláží, slunečníky a lehátky bez poplatku a za ušetřený peníz jsme si pak dopřáli občerstvení v hotelovém baru. Jediné, co nás trochu zklamalo bylo moře, u břehu zkalené, ale dál už to šlo. Také tady nejsou žádné vlny, protože...
Celkové hodnocení

V hotelu Christiana jsme strávili klidnou a pohodovou dovolenou, i díky ochotnému a vstřícnému personálu. Kladně jsme hodnotili zejména polohu hotelu v blízkosti moře, s vlastní pláží, slunečníky a lehátky bez poplatku a za ušetřený peníz jsme si pak dopřáli občerstvení v hotelovém baru. Jediné, co nás trochu zklamalo bylo moře, u břehu zkalené, ale dál už to šlo. Také tady nejsou žádné vlny, protože je to záliv uzavřený okolními ostrůvky a voda je tu teplá, takže v těch 40 st. jsme se moc neosvěžili. Tak trochu jako na Mácháči. Je dobré si půjčit auto a podívat se také jinam nebo si udělat výlet lodí na západní pobřeží nebo kolem ostrůvků. V blízkosti hotelu je možnost zapůjčení loděk s motorem a navštívit i jiné pláže.

Ubytování 3,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytováni jsme byli v maličkém pokoji s balkónem na západ. Nebyl to žádný luxus, ale vše čisté, pravidelná výměna prádla a ručníků, každodenní úklid pokoje. Stejně jsme tam chodili jen přespat, jinak jsme byli celý den na pláži.Večer bylo příjemné posezení na balkónu, s výhledem na parkoviště a zelené hory v nedalekém okolí. Většina ostatních pokojů měla výhled do boku na vedlejší hotely, na moře jenom asi dva. Na pokoji je lednička bez možnosti vaření.

Strava
Měli jsme jen snídaně, které byly pro nás naprosto dostačující, i když si někdo stěžoval na jejich jednotvárnost a malý sortiment, nám to stačilo (každý den čerstvé pečivo, salám, sýr, vejce, rajčata, marmeláda, máslo, med, musli, jogurt, káva, čaj,džus, meloun). V blízkosti hotelu (cca 200 m) je hlavní třída s množstvím taveren, obchodů a samoobsluh s možností nákupu, otevřeno do pozdních nočních hodin.

Služby hotelu
Služby hotel poskytuje jen úklidové, není zde možnost půjčení žádných her, člunů, kol ap. Bazén u hotelu není. Dokonce ani pro děti tady nejsou žádné prolézačky ani houpačky. O to větší je tu klid.

Pláž
Přístup k pláži je pozvolný, na břehu jsou kulaté bílé kamínky, které přecházejí v písek a ten pak kalí vodu. Doporučuji boty do vody nebo alespoň umělé pantofle.

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:50 h

Popis

Lefkada, nazývaná také Lefkas, je jedním z Jónských ostrovů ležících u západního pobřeží středního Řecka a Peloponésu. Každý kousek ostrova vypovídá o nesmírné tvůrčí síle a fantazii přírody, důkazem jsou zátoky lemované křišťálově čistým mořem na pozadí zelení porostlých kopců a hor. Nejcharakterističtějším znakem ostrova jsou vápencové krasové kopce a hory, jejichž nejvyšší vrchol přesahuje 1000 m. n. m. Bělostné pláže ostrova z vápencového písku zesvětlují i barvu moře kolem ostrova na překrásně azurovou. Pláže Porto Katsiki, Kathisma, Avali, Pefkoulia, Milos, Egremni a Agiofilli byste rozhodně měli vidět, protože patří k nejkrásnějším v Řecku. V úrodných údolích se pěstují citrusové plody, olivy, vinná réva a zelenina.

Poznat Lefkádu znamená vystoupat po krkolomných pěšinách až na vrcholek nejvyšší hory Stavroty a přitom objevit malebné malebné vesničky a klid rušený jen bzukotem cikád či cinkáním zvonců zbloudilých stád koz. Navštivte jihozápadní špici ostrova - mys Dukato, který je údajně místem, kde spáchala sebevraždu skokem z bělostné skály básnířka Sapfó z nešťastné lásky ke krásnému Faónovi. Na jihovýchodě ostrova je úzká zátoka Sýbota s mnoha krasovými jeskyněmi, která pak měla být přístavem Forkys, kde Odyssea vysadili Faiákové z Kerkyry a kde měl ukrýt své poklady v jeskyni Nymf. Na výlet se vydejte na sever ostrova, kde stojí klášter Faneromeni a středověká pevnost Santa Maura nebo na východní stranu ostrova k vodopádům.

Lefkada je díky své klidné atmosféře zachovávající tradice úžasnou oázou klidu a pohody.
 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 40 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 02:50

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 24 °C

 • Sobota 28 °C v noci 20 °C

 • Neděle 22 °C v noci 19 °C

 • Pondělí 26 °C v noci 21 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec