Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 13 490 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 55 572

Poloha

Hotel je situován v turistickém letovisku Lardos, přímo na krásné oblázkovo – písečné pláži Lothiarica s pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska s nákupními a zábavními možnostmi se nachází ve vzdálenosti asi 1,5 km od hotelu.

Vybavení

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, společenskou místnost s televizí, internetový koutek (za poplatek), hlavní restaurací, tři a la carte restaurace (nutná rezervace), bary, obchod a kadeřnictví. Ve venkovním areálu se nachází celkem 5 bazénů, bar u bazénu a plážový bar. Dětem jsou určeny dva samostatné bazény a dětské hřiště.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 260 pokojů. Dvoulůžkové pokoje superior v přízemí a dvoulůžkové Joker pokoje v suterénu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, individuální klimatizací, satelitní televizí, fénem, trezorem za poplatek, minibarem, telefonem (za poplatek), vanou s jacuzzi a patří k nim terasa na stranu do zahrady. Dvoulůžkové pokoje superior v prvním patře mají balkon s bočním výhledem na moře. Rodinné pokoje superior v prvním patře jsou vybaveny posuvnými dveřmi a nabízí ložnici s dvěma dalšími možnostmi pro spaní, náleží k nim balkon. Rodinné pokoje superior mají dvě místnosti s propojovacími dveřmi a balkon nebo terasu.

Strava

All inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetových stolů. Součástí jsou místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 24:00 hod, káva, čaj a pečivo od 05:00 hod. do 24:00 hod. Brzká snídaně se podává od 05:00 hod. do 07:00 hod, kontinentální pozdní snídaně od 10:00 hod. do 11:00 hod. Snacky od jsou k dispozici od 10:00 hod. do 18:00 hod., zmrzlina od 10:00 hod. do 22:00 hod., půlnoční snacky od 22:00 hod. do 24:00 hod. Minibar je při příjezdu doplněn dvěma druhy nealkoholických nápojů, vodou a pivem. Dětem se nabízí dětské menu.

Služby

Hotel pro své hosty zajišťuje denní a večerní animační program, pro děti dětskou diskotéku. Hosté mohou využít řadu sportovních možností, např. aerobic, plážový volejbal, boccia, šipky, fitness, parní lázeň, sauna, mini fotbal a tenisový kurt (s tvrdým povrchem). Za poplatek se nabízí biliár nebo masáže. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu se poskytují zdarma.

Pláž

Pláž byla pro svou vynikající kvalitu vody v roce 2008 oceněna Modrou vlajkou EU. Lehátka a slunečníky se poskytují bezplatně. Hosté mohou využít nabídky vodních sportů za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 1,5 km
 • Vzdálenost od letiště 60 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Tobogány ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1/5
Invia

Výborné (24 hodnocení)

Ubytování 3,9/5

Strava 4,1/5

Okolí 4,5/5

Cena 3,7/5

Tento hotel je 213. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1071 v Rhodos.

Dana T. Červen 2016

Datum pobytu: 4.6. - 11.6.2016

Hodnocení 5,0/5
Ubytování, služby, hotel, pláž - dokonalé. největší průšvih je delgát cestovky - Martin (neví nic, nepředá informace, 1. schůzku začíná otázkou: &quot
Celkové hodnocení

Ubytování, služby, hotel, pláž - dokonalé. největší průšvih je delgát cestovky - Martin (neví nic, nepředá informace, 1. schůzku začíná otázkou: "Tak co chcete vědět?" No, to asi nevím, když jsme poprvé na tomto místě-žádné relevantní informace. Druhý problém je slečna Petráková, pracovnice CK - podrážděná, urážlivá, uštěkaná a drobný dotaz, zda máme jistotu v zajištění hotelu jsme obdržela sprchu urážek. Pokud se ti 2 odstraní, tak to bude dokonalost sama

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
super

Strava
pestrá, dostatek po celou dobu

Služby hotelu
vynikající

Pláž
bezva- doporučuji boty-lépe se vychází z moře (ujíždějící kamínky pod nohami). Dostatek lehátek, fajn bar na pláži

Byla tato recenze užitečná? (9) (1)

Nikola V. Srpen 2018

Datum pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Hodnocení 4,9/5
Úžasný
Celkové hodnocení

Úžasný

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Filtrovat recenze

Hana Honzíková Říjen 2019

Datum pobytu: 26.9. - 6.10.2019

Hodnocení 4,5/5
Přijeli jsme z dovolené nadšeni, pobyt byl velmi příjemný. Řecko milujeme a ono opět nezklamalo. Lokalita Lardos, kde se hotel nachází, je klidná, ale přesto večer hlavní ulice kolem hotelu žije, je kam zajít na nákup i posedět s drinkem. Co je na Rhodosu naprosto úžasné, je autobusové spojení v podstatě kamkoliv. Spoje jezdí pravidelně cca po 30 min., busy jsou moderní, klimatizované, jízdenky se
Celkové hodnocení

Přijeli jsme z dovolené nadšeni, pobyt byl velmi příjemný. Řecko milujeme a ono opět nezklamalo. Lokalita Lardos, kde se hotel nachází, je klidná, ale přesto večer hlavní ulice kolem hotelu žije, je kam zajít na nákup i posedět s drinkem. Co je na Rhodosu naprosto úžasné, je autobusové spojení v podstatě kamkoliv. Spoje jezdí pravidelně cca po 30 min., busy jsou moderní, klimatizované, jízdenky se kupují u řidiče. Od hotelové pláže vyplouvají denně výletní lodě do stejnojmenného hlavního města Rhodosu nebo do blízkého městečka Lindos s úžasnými úzkými uličkami plnými obchůdků, kaváren, taveren. Nad městečkem se skví v plné kráse historická Akropole. Jen pozor - lodě nabízí i večerní výlet, ale na Akropoli už se nedostanete, ta je otevřena jen do 18 hod.

Ubytování 4,3/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Náš dvoulůžkový pokoj se v tomto členitém hotelu nacházel v horní části, byl sice menší, ale vybaven pěkným nepoškozeným nábytkem s nadstandartním úložným prostorem, dřevem obloženým stropem včetně lodžie. Ocenili jsme držák na sušení prádla, který byl umístěn na stěně lodžie. Koupelna tradiční, jen s netradiční vířivkou. Pouze dveře mezi koupelnou a pokojem byly poněkud "opotřebované". Postele pohodlné, k dispozici byly ve skříni župany a pantofle, podobně jako v lázních. Vždyť hotel má také svoje spa. Většina pokojů má v hotelu otevřené balkony nebo malé terasy směrem do "pavlačí", neboli ochozů, kudy se k pokojům přichází. V tomto směru se na nás usmálo štěstí, dostali jsme to nejlepší z možného. Tento hotel by se ideálně mohl jmenovat Labyrint, ochozů je tam opravdu hodně a docela jsme se v začátku pobytu bavili hledáním cesty např. do restaurace nebo i na pláž, která byla hodně členitá. Ta cesta tedy. Ale vlastně i restaurace, která měla vnitřní klimatizovanou část a dvě kryté venkovní mimoúrovňové terasy. V pokojích je denně uklízeno a měněny ručníky a osušky. Veškerý personál hotelu je velmi přátelský, milý.

Strava
Nabízená strava byla velmi pestrá, bohatá, vybrat si musel každý. Množství salátů, ovoce, tradiční řecká jídla (musaka, různě plněná zelenina), hovězí, vepřové, kuřecí maso na různé způsoby, ryby, brambory, rýže, hranolky, čočka, fazole, prostě všechno, nač si vzpomenete. Ke snídani několik druhů salámů, sýrů, vejce na několik tradičních způsobů, opečená slanina, lívance, drobné teplé pečivo plněné mákem, povidly, čokoládou, sypané cereálie, i hranolky byly k dispozici, k tomu všemu opět saláty, olivy, ořechy... Moc nám chutnaly i dezerty - typické řecké s medem i načančané šlehačkové. Úžasné to bylo. V hotelu je centrální restaurace "La Luna", u pláže pak "Italská restaurace", kam můžete zajít na oběd kdykoliv a pak také ještě "Řecká" a "Arabská" restaurace, kde se můžete najíst 1x během pobytu a jídlo si musíte objednat předem na recepci.

Služby hotelu
Kromě lázní jsme se dočetli i o ženských opečovávacích kůrách, my jsme však přijeli za mořem a toho jsme si také užili dosyta. Hotel je opravdu velmi členitý, jeho dvě části se nacházejí přes ulici, myslím, že jsou propojené podzemní chodbou, ale my jsme v těchto končinách opravdu nepátrali. Probíhali animační programy - cvičení v bazénu, odpolední volejbal na pláži a něco pro děti v jejich hracím koutku, večer zábava v hotelovém amfiteátru. Moc na takové akce nejsme, ale tentokrát jsme se vždy zašli podívat a opravdu dobře jsme se bavili. Zejména hudební hra "ouzo, ouzo" měla všeobecně velký úspěch. Velmi dobře fungoval centrální bar "Rotunda" i tři menší u bazénů a u pláže.

Pláž
Pláž přímo u hotelu má několik dlouhých řad slunečníků s lehátky. Byli jsme na dovolené na přelomu září a října, moře bylo vyhřáté na 28 st., stejná i vyšší byla teplota vzduchu. Nádhera. Velké teplo, ale bez zbytečného potu a příjemné pro výlety. Vstup do moře je přes drobnější kamínky a písek, na okraji moře ale projdete přes větší oblázky. Dají se absolvovat bez obutí, dětem i méně odolným doporučuji obuv. Moře bylo zpočátku velmi klidné, jen s vlnkami tvořenými vánkem, po několika dnech jsme se vlivem menší změny počasí zhoupli i ve větších vlnách. Skvělé byly i hotelové bazény, o trochu chladnější než moře.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Lucie H. Červenec 2019

Datum pobytu: 4.7. - 10.7.2019

Hodnocení 4,2/5
Krásná dovolená na úžasném místě.
Celkové hodnocení

Krásná dovolená na úžasném místě.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoje standardně vybavené, plně postačující.

Strava
Velmi rozmanitá a bohatá tabule každý den. Mořské plody a jiné dobroty včetně moučníků. Neustále doplňovány.

Služby hotelu
Personál milý a vstřícný.

Pláž
Pláž písečno - oblázková, pro lepší komfort doporučuji boty do vody. Moře krásně čisté.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nikola V. Srpen 2018

Datum pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Hodnocení 4,9/5
Úžasný
Celkové hodnocení

Úžasný

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Z Linka Březen 2017

Hodnocení 4,9/5
Naše rodinná dovolená, kterou nám zařizovala paní Ondráčková z Invie a tímto jí můžu všem jenom doporučit dopadla nad naše očekávání prostě výborně. Služby cestovky byly profesionální, hned bychom jeli znova.
Celkové hodnocení

Naše rodinná dovolená, kterou nám zařizovala paní Ondráčková z Invie a tímto jí můžu všem jenom doporučit dopadla nad naše očekávání prostě výborně. Služby cestovky byly profesionální, hned bychom jeli znova.

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Co napsat k pětihvězdičkovému hotelu. Tam člověk pěkný pokoje a prostředí očekává. Byli jsme spokojení.

Strava
Hodně věcí tam připravovali pro každého zvlášť, ke snídani jsme dostávali šampaňské, když byla chuť.

Služby hotelu
Takhle si představuju ideálně strávenou dovolenou

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Dana T. Červen 2016

Datum pobytu: 4.6. - 11.6.2016

Hodnocení 5,0/5
Ubytování, služby, hotel, pláž - dokonalé. největší průšvih je delgát cestovky - Martin (neví nic, nepředá informace, 1. schůzku začíná otázkou: "Tak co chcete vědět?" No, to asi nevím, když jsme poprvé na tomto místě-žádné relevantní informace. Druhý problém je slečna Petráková, pracovnice CK - podrážděná, urážlivá, uštěkaná a drobný dotaz, zda máme jistotu v zajištění hotelu jsme obdrž
Celkové hodnocení

Ubytování, služby, hotel, pláž - dokonalé. největší průšvih je delgát cestovky - Martin (neví nic, nepředá informace, 1. schůzku začíná otázkou: "Tak co chcete vědět?" No, to asi nevím, když jsme poprvé na tomto místě-žádné relevantní informace. Druhý problém je slečna Petráková, pracovnice CK - podrážděná, urážlivá, uštěkaná a drobný dotaz, zda máme jistotu v zajištění hotelu jsme obdržela sprchu urážek. Pokud se ti 2 odstraní, tak to bude dokonalost sama

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
super

Strava
pestrá, dostatek po celou dobu

Služby hotelu
vynikající

Pláž
bezva- doporučuji boty-lépe se vychází z moře (ujíždějící kamínky pod nohami). Dostatek lehátek, fajn bar na pláži

Byla tato recenze užitečná? (9) (1)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 36 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 38 °C v noci 25 °C

 • Neděle 38 °C v noci 25 °C

 • Pondělí 36 °C v noci 24 °C

 • Úterý 36 °C v noci 22 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec