• Od 1. 5. 2022, 6.00 hod., není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Penzion Blo

Číslo termínu: SC263275

Popis

Areál penzionu Blo leží na oblázkové pláži letoviska Panormos. Do vody není třeba boty. Na pláži naleznete restauraci, kde si můžete vychutnat vynikající řeckou kuchyni. Penzion se nachází ve vzdálenosti 30 m od pláže. Panormos je malá, klidná vesnička, ideální místo pro rodiny s dětmi. Přibližně 2 km od Panormosu se nachází pláž Milia, největší pláž na ostrově, kde můžete využívat plážový servis – lehátka, slunečníky a místní restaurace. Dále zde naleznete malebné pláže Kastani a Hovolo, které jsou dostupné chůzí nebo autobusem. Obchůdky a restaurace jsou v těšné blízkosti ubytování. Penzion nabízí ubytování ve studiích pro 2-3 osoby (3. Osoba do 12 let) a apartmány pro 3-4 osoby.

Poloha

Penzion Blo se nachází v malé, poklidné vesničce Panormos, přibližně 30 m od moře. Toto velmi oblíbené letovisko leží na jihozápadním pobřeží ostrova Skopelos. Je obklopeno zelenými kopci kolem dokola široké zátoky s krásnými bílými plážemi. Třešničkou na dortu je čisté moře modré a zelené barvy. Panormos se nachází přibližně 15 km od hlavního města Skopelos, do kterého se dostanete pravidelnými autobusovými linkami nebo taxíky. V Panormos naleznete i několik taveren, supermarket se základními potřebami a potravinami a nad letoviskem v kopcích leží překrásný klášter Agios Pandeleimon Moni se skalním kostelíkem.

Ubytování

Areál penzionu Blo leží na oblázkové pláži letoviska Panormos (boty do vody nejsou potřeba). Vynikající restaurace se nachází přímo na pláži, penzion leží přibližně 30 m od pláže. Studia pro 2-3 osoby (3. osoba do 12 let) a apartmán pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, TV, wi-fi připojením zdarma, klimatizací zdarma a terasou. V blízkosti penzionu se nacházejí nejvyhledávanější pláže na ostrově – Milia, Kastani a Hovolo, které jsou dostupné chůzí nebo autobusem. Obchůdky a restaurace jsou v těšné blízkosti ubytování.

Vybavení pokoje

Nabízíme ubytování ve studiích pro 2-3 osoby (3. osoba do 12. let) a apartmánech pro 3-4 osoby, které jsou prostorné a funkčně vybavené. Studia i apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, TV, wi-fi připojením zdarma, klimatizací zdarma a terasou.

Stravování

Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 460 Kč/noc, polopenze 670 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Cena zahrnuje - let

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Cena nezahrnuje - let

případné navýšení palivového příplatku.

Povinné příplatky - let

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 30 m
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Pořádající CK

INEX-cestovní kancelář s.r.o. IČ: 26392763

Recenze hotelu

Hodnocení 3,6 / 5
Invia

Velmi dobré (38 hodnocení)

Ubytování 3,2 / 5

Strava 3,2 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,6 / 5

Tento hotel je 27. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 87 v Skopelos.

Jarmila Svobodová Srpen 2020

Datum pobytu: 21.7. - 31.7.2020

Hodnocení 5,0 / 5
V loňském roce jsme navštívili ostrůvek Skopelos, byla to láska na první pohled. Letos jsme do tohoto "Ráje" v Severních Sporádách vyrazili
Celkové hodnocení

V loňském roce jsme navštívili ostrůvek Skopelos, byla to láska na první pohled. Letos jsme do tohoto "Ráje" v Severních Sporádách vyrazili se svými kamarády, kde jsme prožili úžasnou pohodovou dovolenou. Tento krásný ostrov nabízí turistům nepřelidněné pláže s křišťálově modrou vodou Egejského moře, čisté pláže, zelené smaragdové kopečky, skvělé jídlo a pití v místních tavernách, příjemné výlety do hor i podél pobřeží, krásné přírodní scenérie a milé přijetí od ostrovanů . Na celý pobyt jsme si půjčili skútry, na kterých jsme procestovali celý ostrov. Navštívili jsme pláže Stafylos, Velanio,Limnonari, Panormos, Milia, Kastani Beach, Perivoli, Glisteri, Glyfoneri, Hovolo, Kastri. Každá má svoje osobité kouzlo. Na severním pobřeží nedaleko pláže Perivoli stojí maják Gourouni, který stojí za návštěvu. Malý výšlap jsme podnilkli na Sendoukia (pirátské hroby) a na vrchol Delphi. Ve starobylém městě Glossa se nachází lisovna olivového oleje. Jako milovníci muzikálu Mamma Mia jsme nemohli vynechat návštěvu míst, kde se tento film natáčel: romantický kostelík Ag. Ioannis, výběžek Amarangos se Třemi borovicemi , pláž Kastani Beach, pláž Glisteri s modrou jeskyní a schody, které nikam nevedou. Návštěvu tohoto ostrova doporučujeme každému, kdo hledá klid a pohodu.

Paní delegátka na ostrově byla milá, vstřícná, ochotná.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování v Penzionu Blo v Panormosu bylo skvělé. Majitelé penzionu, kterým patří i přilehlá taverna na pláži, jsou velice milí, přátelští a vstřícní. Apartmány leží asi 30 metrů od pláže, ze které je nejkrásnější pohled na zlatý západ Slunce na ostrově. Apartmány Blo mají výbornou polohu, protože na ně nesvítí celý den sluníčko. Po celý pobyt nebylo potřeba zapínat klimatizaci. V apartmánu byl prostorný pokoj s manželskou postelí , malá koupelna s WC a kuchyňka, ve které bylo základní vybavení. Vše bylo čisté a uklizené. Každý čtvrtý den se měnilo ložní prádlo a ručníky. Na pláži u apartmánů Blo jsou pro klienty CK k dispozici plážová lehátka a slunečníky. Taverna Blo poskytuje klientům CK 10% slevu na konzumaci jídla. Ubytování v tomto penzionu je skvělé, prostředí přátelské a rodinné , rádi se sem vrátíme.

Strava
Řecká kuchyně nám moc chutnala. Navštívili jsme více taveren na ostrově, všude vařili skvěle.

Služby hotelu
Služby Penzionu Blo zcela odpovídali tomu, co jsme očekávali - čistota, klid, pohoda, výborné jídlo

Pláž
Pláž Panormos - dlouhá, čistá, voda průzračná, dostatek slunečníků, málo lidí

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Anonym

Hodnocení 4,8 / 5
Byli jsme ubytování v penzionu Blo a byli jsme mile překvapeni, pokoj byl hezky zařízený, čistý, pravidelně se uklízel. WC a koupelna byly udržovány v
Celkové hodnocení

Byli jsme ubytování v penzionu Blo a byli jsme mile překvapeni, pokoj byl hezky zařízený, čistý, pravidelně se uklízel. WC a koupelna byly udržovány v maximální čistotě.Tento penzion mohu jen doporučit. Moře čisté, pláže nepřeplněné. Krásná dovolená.

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Lubomír Žúbor Srpen 2022

Datum pobytu: 19.7. - 29.7.2022

Hodnocení 3,6 / 5
Dobrý den, moc se nám líbila lokalita penzionu. Škoda, že nefungovaly slevy na jídlo v restauraci ani kvalita nebyla dobrá. Nejvíce nás potěšil přístup a kvalita poskytnutých služeb delegátky Marcely. Byla velice milá a vše co nám poradila bylo sto procent. Také výlet Mamma Mia byl úžasný a přínosný. Také nás mile překvapil přístup, jak pomohla staršímu páru s velice nemocným vnukem. Škoda , že
Celkové hodnocení

Dobrý den, moc se nám líbila lokalita penzionu. Škoda, že nefungovaly slevy na jídlo v restauraci ani kvalita nebyla dobrá.

Nejvíce nás potěšil přístup a kvalita poskytnutých služeb delegátky Marcely. Byla velice milá a vše co nám poradila bylo sto

procent. Také výlet Mamma Mia byl úžasný a přínosný. Také nás mile překvapil přístup, jak pomohla staršímu páru s velice nemocným vnukem. Škoda , že jí na poslední schůzce nemohli poděkovat jako my, o což jsme velice stáli. Máme něco na cestované a od roku 2005 je to druhá nejlepší delegátka .

Ubytování 4,0 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Ubytování odpovídalo naším představám, jen restaurace jak jsem psal, nás zklamala.

Strava
Nebyly poskytnuté slevy na jídlo a špatně nám vracely peníze. Chodili jsme jinam.

Služby hotelu
Služby dobré, bylo čisto.

Pláž
Pláž, kde jsme bydleli hodnotíme jako nejlepší.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jarmila Svobodová Srpen 2020

Datum pobytu: 21.7. - 31.7.2020

Hodnocení 5,0 / 5
V loňském roce jsme navštívili ostrůvek Skopelos, byla to láska na první pohled. Letos jsme do tohoto "Ráje" v Severních Sporádách vyrazili se svými kamarády, kde jsme prožili úžasnou pohodovou dovolenou. Tento krásný ostrov nabízí turistům nepřelidněné pláže s křišťálově modrou vodou Egejského moře, čisté pláže, zelené smaragdové kopečky, skvělé jídlo a pití v místních tavernách, příjem
Celkové hodnocení

V loňském roce jsme navštívili ostrůvek Skopelos, byla to láska na první pohled. Letos jsme do tohoto "Ráje" v Severních Sporádách vyrazili se svými kamarády, kde jsme prožili úžasnou pohodovou dovolenou. Tento krásný ostrov nabízí turistům nepřelidněné pláže s křišťálově modrou vodou Egejského moře, čisté pláže, zelené smaragdové kopečky, skvělé jídlo a pití v místních tavernách, příjemné výlety do hor i podél pobřeží, krásné přírodní scenérie a milé přijetí od ostrovanů . Na celý pobyt jsme si půjčili skútry, na kterých jsme procestovali celý ostrov. Navštívili jsme pláže Stafylos, Velanio,Limnonari, Panormos, Milia, Kastani Beach, Perivoli, Glisteri, Glyfoneri, Hovolo, Kastri. Každá má svoje osobité kouzlo. Na severním pobřeží nedaleko pláže Perivoli stojí maják Gourouni, který stojí za návštěvu. Malý výšlap jsme podnilkli na Sendoukia (pirátské hroby) a na vrchol Delphi. Ve starobylém městě Glossa se nachází lisovna olivového oleje. Jako milovníci muzikálu Mamma Mia jsme nemohli vynechat návštěvu míst, kde se tento film natáčel: romantický kostelík Ag. Ioannis, výběžek Amarangos se Třemi borovicemi , pláž Kastani Beach, pláž Glisteri s modrou jeskyní a schody, které nikam nevedou. Návštěvu tohoto ostrova doporučujeme každému, kdo hledá klid a pohodu.

Paní delegátka na ostrově byla milá, vstřícná, ochotná.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování v Penzionu Blo v Panormosu bylo skvělé. Majitelé penzionu, kterým patří i přilehlá taverna na pláži, jsou velice milí, přátelští a vstřícní. Apartmány leží asi 30 metrů od pláže, ze které je nejkrásnější pohled na zlatý západ Slunce na ostrově. Apartmány Blo mají výbornou polohu, protože na ně nesvítí celý den sluníčko. Po celý pobyt nebylo potřeba zapínat klimatizaci. V apartmánu byl prostorný pokoj s manželskou postelí , malá koupelna s WC a kuchyňka, ve které bylo základní vybavení. Vše bylo čisté a uklizené. Každý čtvrtý den se měnilo ložní prádlo a ručníky. Na pláži u apartmánů Blo jsou pro klienty CK k dispozici plážová lehátka a slunečníky. Taverna Blo poskytuje klientům CK 10% slevu na konzumaci jídla. Ubytování v tomto penzionu je skvělé, prostředí přátelské a rodinné , rádi se sem vrátíme.

Strava
Řecká kuchyně nám moc chutnala. Navštívili jsme více taveren na ostrově, všude vařili skvěle.

Služby hotelu
Služby Penzionu Blo zcela odpovídali tomu, co jsme očekávali - čistota, klid, pohoda, výborné jídlo

Pláž
Pláž Panormos - dlouhá, čistá, voda průzračná, dostatek slunečníků, málo lidí

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Jana B.

Hodnocení 4,4 / 5
Skvělé, příjemný personál. Studia v pořádku.
Celkové hodnocení

Skvělé, příjemný personál. Studia v pořádku.

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Dobré, mohlo být lepší vybavení kuchyňky.

Strava
Velmi dobré.

Služby hotelu
Studia v pohodě, výměna ručníků i přikrývek spokojenost.

Pláž
Bezvadná, drobné kaménky voda čistá super.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Marta S.

Hodnocení 3,7 / 5
Příjemný smaragdově zelený ostrov plný chundelatých vonících borovic, Vyplatí se půjčit si auto, naštívit hlavní město Skopelos i Glosu. Dále tam je několik krásných klášterů a hlavně ikonický kostel na skále a pláže z filmu Mama Mia. Vedle toho řada klidných pěkných pláží dostupných autem. Ale i bez auta je dobrá místní autobusová doprava, se kterou se dá podnikat řada výletů.
Celkové hodnocení

Příjemný smaragdově zelený ostrov plný chundelatých vonících borovic, Vyplatí se půjčit si auto, naštívit hlavní město Skopelos i Glosu. Dále tam je několik krásných klášterů a hlavně ikonický kostel na skále a pláže z filmu Mama Mia. Vedle toho řada klidných pěkných pláží dostupných autem. Ale i bez auta je dobrá místní autobusová doprava, se kterou se dá podnikat řada výletů.

Ubytování 2,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Prima je blízkost moře. Vyjde se z pokoje, každý má svůj vchod a verandu, kde se dá pohodlně stolovat, projde se pouze tavernou a je nádherná pláž s malýma oblázkama na západní stranu. Ubytování OK, jen si s sebou vemte pár věcí do kuchyňky, které používáte, je velmi skrovně vybavena, např. filtr na kafe, odšťavňovač, utěrku, sítko na čaj... a taky do zásuvky odpuzovač komárů. Pokoje jsou v přízemí, odstíněné, takže jsou i ve vedru příjemné. Navzdory informaci, že z verandy je výhled na moře, není, tyto pokoje (1. patro) cestovka nemá.

Strava
V Řecku jídlo všude skvělé, pokud chodíte po místních tavernách, ceny na Skopelosu příznivé. Ale i nákupy v místních supermarketech vám poskytnou spoustu dobrého lokálního jídla. Doporučuji také skvělý Skopelos Pie, mají slané i sladké.

Služby hotelu
Blo nabízí studia, úklid v pohodě, víc nepotřebujete. Delegát zajistí vše, pokud je potřeba.

Pláž
Pláž naprosto čistá i voda, 2 řady zdarma slunečníků (jinak se platí 7 E), k vidění jsou ryby, vybavení na šnorchlování se využije. Báječné západy slunce, skvělý výhled ze zálivu.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Anonym

Hodnocení 2,2 / 5
Velmi rozporuplná dovolená. Panormos je nádherná pláž, komplex hotelu je upraven, plný květin.Pokoje jsou však to nejhorší,co jsem zažil. I pod stanem je to lepší.
Celkové hodnocení

Velmi rozporuplná dovolená. Panormos je nádherná pláž, komplex hotelu je upraven, plný květin.Pokoje jsou však to nejhorší,co jsem zažil. I pod stanem je to lepší.

Ubytování 0,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytování
Ponuré, vlhké, zašlé pokoje. Televize nefunkční, klimatizace nefunkční, WiFi neustále padá. Záchod protékal přímo na podlahu koupelny, sprcha při prvním použití doslova explodovala v ruce, vodovodní baterie byla rezavá a upadla. Jeden hrnec, jeden malý nůž v kuchyni, mycí prostředky a houbičky na mytí jsme si museli koupit sami. Pokoje byly cítit zatuchlinou. Na druhou stranu každý den vynášeli koše , doplňovali toaletní papír, jednou za 4 dny měnili povlečení a ručníky.

Strava
Několik restaurací , slušný výběr, jídelní lístek v angličtině a řečtině, ceny jako všude na ostrově.

Služby hotelu
Služby žádné, co bylo avizováno tak nefunkční.

Pláž
Pláž je ostrým kontrastem k hotelu. Je doslova nádherná, oblázková, čistá. Nejhezčí co jsem zažil. Naprosto čistá voda. Nevhodná pro malé děti. Prudce se svažuje a po 4 metrech je tam prudký propad dna minimálně na 10 metrů hloubky.

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Smaragd Egejského moře, husté jehličnaté lesy, které pokrývají tento ostrov zvýrazňují jeho malebnost. Proslulé jsou i chutné broskve a švestky z místních rozsáhlých ovocných sadů. Délka ostrova Skopelos je 45 kilometrů, šířka 10-12 kilometrů. Pobřeží ostrova je tvořeno krásnými písečnými plážemi. Ideální místo pro klidnou dovolenou, na ostrově se nenachází žádné větší rušnější středisko, ostrov je přístupný pouze lodí ze sousedního známějšího ostrova Skiathos. Přístav Skopelos je městem ve kterém lze najít klidná tichá místa i místa plná rušného života. Sto dvacet byzantských kostelů ve Starém městě, klidné ulice, celé hodiny se lze tady procházet a vdechovat kouzelnou atmosféru.

Vzdálenost

1 528 km
 • Vzdálenost od pláže 30 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 34 °C v noci 27 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 34 °C v noci 26 °C

 • Pátek 33 °C v noci 25 °C

 • Sobota 32 °C v noci 24 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec