Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/afrika/seychely/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island

Hodnocení: 5/5

Seychely, mikroostrovy v Seychelách, Desroches

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island Hodnocení: 5/5

Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island

Popis

Na ostrově Desroches, kde Vás nic neruší od klidu, kromě zpěvu ptáků a mořského vánku, najdete Váš vlastní privátní ráj! Jediný resort na úchvatném korálovém ostrově uprostřed Indického oceánu, kde pláže nepatří nikomu a všem zároveň! Rustikální vily a apartmány jsou intimním útočištěm a budete se v nich cítit jako trosečníci, kteří narazili na zlato.

Poloha

Resort se nachází na soukromém ostrově Desroches (402 ha), kolem kterého se táhne 14 km pláží s jemným bílým pískem. Four Seasons je jediným resortem na Desroches, který Vám poskytuje naprosté soukromí a exkluzivitu. Každý si tak může najít své zákoutí a užít si naprostý klid a pohodu. Ostrov Desroches je plochý a na rozdíl od ostatních ostrovů, které jsou vulkanického původu, je tvořen z korálových útesů. Na ostrov se dostanete letadlem z Mahé, hlavního města Seychel, cesta trvá zhruba 40 minut. Po celém ostrově je možné narazit na velmi chráněné želvy. Resort zabírá pouze část ostrova, zbytek je neobydlený a porostlý bujnou tropickou zelení. Díky tomu budete mít pocit, jako byste objevili svůj soukromý tropický ráj.

Resort

71 luxusních privátních vil, suite a několikaložnicových rezidencí s vlastními zapuštěnými bazény. Klimatizace, 3 restaurace (středomořská, mezinárodní, gril), 3 bary, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, paddle boards, rybaření, tenis, plážový volejbal, hrací automaty, boutique, promítáním filmů pod širým nebem, dětský klub, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, k dispozici jsou bicykly.

Vybavení pokoje

Ocean view Pool Vila (191 m2) – klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, privátní zahrada a privátní bazén, plážová lehátka. Možnost přistýlky pro dítě do 12 let.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - formou kombinace bufetu a á la carte. Nově možnost příplatku na Castaway ALL INCLUSIVE.

Speciální nabídka

TWICE THE PARADISE OFFER Získejte 2 noci ZDARMA v sesterském resortu Four Seasons na ostrově Mahé, pokud strávíte 7 a více nocí ve Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island. Noci ZDARMA se týkají ubytování ve vile s výhledem do zahrady a je nutné je využít společně s pobytem ve FS Desroches, ale lze je využít v libovolném pořadí; před nebo po pobytu ve FS Desroches, nebo je možné je rozdělit na jednu noc před a jednu noc po. Platí pro pobyty do do 22.3.2024 + 16.4.-30.4.2024 + 11.5.-22.12.2024.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil či suite.

Cena zahrnuje - let

leteckou dopravu Praha – Mahé – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, při ubytování na ostrovech i transfery na ostrovy, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje - let

komplexní cestovní pojištění, environmentální turistickou taxu 25-100 SCR/osoba/noc (dle velikosti ubytovací kapacity).

Poznámka

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Fitness Fitness ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

dopravaletecky

12:00 h

Popis

Deschroes

Ostrůvek je situován asi 220 km jihozápadně od Mahé. Tento plochý korálový ostrov si získal známost produkcí světově nejznámější copry - sušené kokosové dužniny, zdroje kokosového oleje.

Silhouette

Je třetím největším ostrovem. Od ostatních je dost izolovaný a proto je i nejklidnější. Hornatá část ostrova je pokryta neprostupným pralesem. Kromě možnosti výstupu na 3 zdejší vrcholy, z nichž nejvyšší dosahuje výšky až 750 m, nabízí turistům k prozkoumání krásu bujné vegetace a několik tajemných jeskyní. Západní strana ostrova je chráněna útesem. Na tomto ostrově žije asi 250 obyvatel.

Bird

Plochý korálový ostrov je populární velkým množstvím ptáků, kteří zde hnízdí, a také želv. Žije zde nejstarší želva na světě, která je stará přes 150 let a váží okolo 300 kg. Ostrov je vzdálený asi 100 km od Mahé. Rozměry ostrova jsou 500 x 800 metrů a včetně turistů je zde asi 30 lidí.

Aldabra

Atol Aldabra, jeho rozloha je 34 km na délku, 15 m na šířku a leží přibližně 100 km jiho-západně od hlavního ostrova Mahé, je to jeden v posledních korálových atolů na světě. Od roku 1983 je Aldabra zapsána na listině míst Světového dědictví, jako místo které pro svojí vzácnost a ojedinělost musí být chráněno. Aldabra je nerušené bydliště pro světově nejznámější kolonii obřích želv, která zahrnuje přes 150,000 kusů. Je možné je pozorovat, ale pouze z moře a na zvláštní povolení.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 30 °C

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout