Hotel Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island

Seychely, mikroostrovy v Seychelách, Desroches

Více o ubytování

od 118 300 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 432 050

Popis

Na ostrově Desroches, kde Vás nic neruší od klidu, kromě zpěvu ptáků a mořského vánku, najdete Váš vlastní privátní ráj! Jediný resort na úchvatném korálovém ostrově uprostřed Indického oceánu, kde pláže nepatří nikomu a všem zároveň! Rustikální vily a apartmány jsou intimním útočištěm a budete se v nich cítit jako trosečníci, kteří narazili na zlato.

Poloha

Resort se nachází na soukromém ostrově Desroches (402 ha), kolem kterého se táhne 14 km pláží s jemným bílým pískem. Four Seasons je jediným resortem na Desroches, který Vám poskytuje naprosté soukromí a exkluzivitu. Každý si tak může najít své zákoutí a užít si naprostý klid a pohodu. Ostrov Desroches je plochý a na rozdíl od ostatních ostrovů, které jsou vulkanického původu, je tvořen z korálových útesů. Na ostrov se dostanete letadlem z Mahé, hlavního města Seychel, cesta trvá zhruba 40 minut. Po celém ostrově je možné narazit na velmi chráněné želvy. Resort zabírá pouze část ostrova, zbytek je neobydlený a porostlý bujnou tropickou zelení. Díky tomu budete mít pocit, jako byste objevili svůj soukromý tropický ráj.

Resort

71 luxusních privátních vil, suite a několikaložnicových rezidencí s vlastními zapuštěnými bazény. Klimatizace, 3 restaurace (středomořská, mezinárodní, gril), 3 bary, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, paddle boards, rybaření, tenis, plážový volejbal, hrací automaty, boutique, promítáním filmů pod širým nebem, dětský klub, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, k dispozici jsou bicykly.

Vybavení pokoje

Ocean view Pool Vila (191 m2) – klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, privátní zahrada a privátní bazén, plážová lehátka. Možnost přistýlky pro dítě do 12 let.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - formou kombinace bufetu a á la carte.

Poznámka

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 26 °C