Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/slovinsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Terme Čatež - Mobilní domy Happycamp: Rekreační pobyt 5 nocí

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Terme Čatež - Mobilní domy Happycamp: Rekreační pobyt 5 nocí

Informace

Příplatek za pronájem ručníků (2 ks)

10€

za set *

Příplatek za pronájem ložního prádla (1 ks)

15€

za set *

Příplatek za pronájem ložního prádla (2 ks)

20€

za set *

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků typu Standard 40€ za pobyt*

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků typu Happy Plus

50€

za pobyt*

Příplatek za pronájem dětské postýlky

2€

za den*

Příplatek za pobyt se zvířetem ** 5€ za den*

*Příplatky se hradí na místě v recepci. V případě zájmu o pronájem ručníků nebo ložního prádla informujte nás prosím minimálně 7 dnů před nástupem na pobyt.

**V případě ubytování s domácím mazlíčkem se účtuje kauce ve výši 120 EUR v hotovosti. Z toho 20 EUR je povinný poplatek za dodatečný úklid, který je vyžadován po ubytování se zvířetem.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 EUR.

**Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy v případě, že si klient neukidí mobilní domek sám.

Minimální délka pobytu

9.4,-2.7.,

3.9.-26.9.

Minimální délka pobytu 3 noci.

2.7.-3.9.

Minimální délka pobytu 7 nocí. Nástup je možný každý den.

Akce

7=4 (Tři noci zdarma)

7=5 (Dvě noci zdarma)

7=6 (Jedna noc zdarma)

4=3 (Jedna noc zdarma)

10.09.-26.09.

09.04.-23.04.

07.05.-21.05.

21.05.-04.06.

04.06.-11.06.

11.06.-18.06.

03.09.-10.09.

23.04.-07.05.

18.06.-25.06.

25.06.-02.07.

27.08.-03.09

07.05.-21.05.

10.09.-26.09.

Terme Čatež - Mobilní domy Happycamp

Mobilní domky Happycamp Terme Čatež *** jsou součástí termálního rekreačního komplexu Terme-Čatež, který se nachází ve vinařské oblasti poblíž chorvatských hranic. Resort nabízí jeden z největších akvaparků v Evropě s celoročním provozem, příjemnou prázdninovou atmosféru, lázeňské centrum s restauracemi a kavárničkami, tenisové kurty, plážový volejbal, herny pro děti i náctileté a možnost podnikat pěší i cyklovýlety do malebného okolí.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v mobilních domcích typu Happy Standard a Happy Plus. Pro 4 až 7 osob. Domky jsou situované poblíž hotelu Toplice a centrálního náměstí s kavárnami. Hned vedle jsou tenisové kurty. Klimatizace je za poplatek.

HAPPY STANDARD (25m2)– je mobilní dům pro max. 5 dospělých osob a jedno dítě. Vzhledem k menším velikostem místností tento typ domku doporučujeme pro max 4 osoby nebo rodinám se dvěma až třemi menšími dětmi. Součástí domku je jedna ložnice pro 2 osoby s manželskou postelí (190 x 140 cm), jedna ložnice se dvěma oddělenými postelemi (190 x 70 cm) a menším patrovým lůžkem pro dítě do 12 let (do 150 cm), koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem před domkem. V obývacím pokoji je možnost přistýlky pro další osobu. Součástí kuchyňské výbavy je lednička s malou mrazicí přihrádkou, sporák se čtyřmi hořáky, gril a kuchyňské vybavení pro 6 osob. Před domem je částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem.

HAPPY PLUS (32m2) je prostornější typ mobilního domku pro max 7 osob. Skládá se z hlavní ložnice s manželskou postelí (190x140 cm), dvěma ložnicemi s oddělenými postelemi (190x70 cm) a obývacím pokojem s kuchyňským koutem a sedačkou, která může sloužit jako přistýlka pro 7. osobu. Součástí je kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, grilem, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem a zvlášť místnost s toaletou a umyvadlem. Před domem je částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem.

Ve všech mobilních domcích k výbavě patří přikrývky a polštáře. Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ručníky a ložní prádlo.

Mapka s označením lokality mobilních domků

Gastronomie

Pokud nechcete trávit svou dovolenou v kuchyni doporučujeme navštívit Restauraci Grill poblíž apartmánů. Můžete si pochutnat na grilovacích specialitách a dalších vynikajících slovinských jídlech. Děti určitě ocení širokou nabídku pizzy. V restauraci se servírují snídaně a obědové menu. Jídlo si můžete objednat i sebou. V létě za návštěvu stojí i restaurace Při kapitánu, která se nachází v kempu v malebném prostředí hned u jezera. Kromě výborného jídla si můžete vychutnat i krásné výhledy z terasy.

Akvapark

Součásti rekreačního komplexu jsou dvě riviéry:

LETNÍ TERMÁLNÍ RIVIÉRA je vodní komplex na více než 10 000 m² s 10 bazény, tobogánem, vodním parkem s dětskými atrakcemi (pirátský ostrov), vodními skluzavkami různých tvarů, olympijským bazénem, umělým jezerem, minigolfem a plážovým volejbalem.

ZIMNÍ TERMÁLNÍ RIVIÉRA se rozkládá na téměř 2000 m² plochy a zahrnuje dětský bazén, dětský koutek, divokou řeku, umělé vlny, tobogány, pirátský ostrov, bazén nepravidelných tvarů s vířivkami, saunový svět (8 saun, 3 solária, bohatá nabídka masáží). Teplota bazénů se pohybuje mezi 26-36°C. Dále zde najdete snack bar, pivnici, bufetové restaurace Free – flow a Pod slunečníkem.

Při příjezdu do rezortu všichni hosté po složení vratné kauce ve výši 50 € obdrží náramek, který jim umožní denně 3hodinový vstup do zimní termální riviéry nebo alternativně 2 neomezené denní vstupy do letní termální riviéry.

Sport a rekreace

Pro milovníky aktivní rekreace jsou zde dále k dispozici dva standardní a jedno vyhřívané fotbalové hřiště, hřiště na basketbal, handbal a futsal, šest antukových tenisových kurtů a plážový volejbal.

Zvířata

Pobyt se zvířetem je v rezortu povolen.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat v areálu lázní.

Destinace

Terme Čatež - lázně a vodní svět vč. největšího krytého aqauparku ve Slovinsku jsou skvělým místem pro dovolenou nebo prodloužený víkend ve kteroukoli roční dobu. Terme Čatež to je rozsáhlý areál lázní, aquaparku s velkým množstvím bungalovů, atrakcí, několik hotelů. Nechybí pochopitelně zázemí s restauracemi, bistry, kavárnami, animacemi, dětskými hřišti, sportovišti, suvenýry a vším dalším co patří k resortům s aquaparky. Z hloubky 300 – 600 metrů se čerpá celkem 11 pramenů s teplotou vody 42 – 63 ° C. Tato léčivá minerální voda má příznivé účinky na revmatické a neurologické onemocnění, pooperační stavy, na problémy s pohybovým aparátem, rehabilitace po úrazech. Nejsou to však jen lázně. Terme Čatež nevyužívají zdalela pouze lázenští hosté se zdravotními problémy nebo za účelem prevence. Převažující část hostů celoročně tvoří dovolenkáři. Celý koncept resortu je řešen tak, že si zde najdou své všichni, od rodin až po páry a seniory. Některé hotely či ubytovací zařízení jsou lehce bokem celému hlavnímu dění, aby naplňovaly požadavky lázeňských hostů nebo lidí, kteří si chtějí v klidu relaxovat. Celý komplex je tvořen vnitřními a venkovními bazény tzn. riviérami. Hlavní ubytovací kapacity, přímo a vnitřně propojené s aquaparkem a lázněmi RIVIERA, jsou hotely: Toplice**** a Čatež****, který má i své vlastní bazény a wellness zónu i sauny. Přibližně 300 metrů od aquaparku Riviera, stojí hotel Termal****, který má vlastní plavecký bazén, venkovní i vnitřní bazény, sauny a římské lázně. Pro dovolenkáře, kteří raději preferují větší volnost pohybu, máme připravené bungalovy se zahrádkou, které jsou pro až 5/6 osob. Úplnou novinkou jsou mobilhomy, které se nachází rovněž v blízkosti Riviéry. Celý resort Terme Čatež je vynikající volbou pro lidi, kteří chtějí objevit nová místa, aktivně si užít dovolenou, navštívit hlavní město chorvatska Zagreb a také poznat lokální vinnou kulturu. Aktivní dovolená to jsou krom vodních radovánek i cyklo výlety do okolí a podél řeky Sávy, tenis, fotbal, turistika po okolních kopcích a vinnicích, golf na hřišti Mokrice (cca 15km od Čateže).

Cena zahrnuje:

5x ubytování v mobilních domcích, využití energií (voda, elektřina, plyn), denně 1x 3hodinový vstup do zimní termální riviéry nebo 2 neomezené vstupy do letní riviéry, elektrický gril na terase, parkování

Cena nezahrnuje:

vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, vratnou kauci ve výši 50 € za náramek umožňující vstup do akvaparku, závěrečný úklid 40-50 € (jen v případě, že si klient neuklidí mobilní dům sám), klimatizace, pobytovou taxu ve výši 2,5 € za osobu a den, registrační poplatek 1,5 € za osobu a pobyt, pronájem ručníků a ložního prádla

Informace o hotelu

  • Dětský koutek ano
  • Tenis ano
  • Bowling ano

Pořádající CK

Geovita, s.r.o. IČ: 28568541

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

Slovinsko poskytuje lazeňské a wellness služby v souladu s klasickým servisem. Nachází se zde více než 15 přírodních termánlních pramenů a lázní, které zaručují vnitřní harmonii, celkové uvolnění a duševní pohodu těla i duše. Mezi relaxační a masážní prodecury patří od klasické masáže rukou i lymfatické odvodňovací masáže, rexlexní masáže, masáže založené na metodách z Dálaného východu, aromaterapie nebo různé obkladové a bylinkové zábaly a obklady.

Většina slovinských lázní spolupracuje s odborníky a lékaři, kteří ošetřují specifické zdravotní problémy. Wellness centra jsou např. Golf Hotel, Žíva Wellness centrum, Pohorje Sport Hotel, Sense Wellness Club.

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota 31 °C v noci 20 °C

  • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

  • Zítra 28 °C v noci 17 °C

  • Neděle 29 °C v noci 17 °C

  • Pondělí 19 °C v noci 15 °C