Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Od 1. června 2022 se ruší povinnost předkládat certifikát o očkování nebo provedení testu či doklad prodělání nemoci.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat ze Španělska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/spanelsko/cestovani/covid_19.html

Hotel Palmira Paguera

Španělsko, Mallorca, Paguera

Více o ubytování

od 11 711 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 60 132

Poloha

Hotelový komplex se nachází v západní části ostrova Mallorca, který je největším ostrovem Baleárských ostrovů. Oblast Paguera je vzdálená asi 25 kilometrů od hlavního města Palma de Mallorca, kde je i mezinárodní letiště.

Vybavení

Součástí hotelového komplexu, který nabízí ubytování ve 100 pokojích a skládá se ze dvou budov, je vstupní hala s recepcí s nonstop provozem. Součástí komplexu je rovněž restaurace, bar a venkovní bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky volně k využití.

Ubytování

Ubytování je nabízené v komfortně zařízených pokojích, které jsou klimatizované. Součástí vybavení pokojů je vlastní sociální zařízení, dále mají hosté k dispozici televizor se satelitními programy, telefon a za poplatek také trezor. U každého pokoje je balkon nebo terasa.

Strava

Forma polopenze zahrnuje snídaně a večeře, které jsou podávány formou bufetových stolů.

Služby

V hotelu je pravidelně pořádán večerní zábavní program. Dále si hosté mohou v hotelu zahrát biliár, půjčit si kolo či navštívit saunu. Nejbližší golfové hřiště je vzdálen asi 6 kilometrů od hotelu. Na pláži je pro hosty k dispozici široká nabídka vodních sportů za poplatek.

Služby za poplatek

Trezor na pokoji, vodní sporty na pláži, internet.

Pláž

Hotel se nachází asi 150 metrů od pláže, která má písčitý povrch. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 150 m
 • Vzdálenost od letiště 35 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,7 / 5
Invia

Skvělé (18 hodnocení)

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,7 / 5

Okolí 4,6 / 5

Cena 4,5 / 5

Tento hotel je 83. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 2174 v Mallorca.

Ivana Kocumová

Hodnocení 4,8 / 5
Krásná a pohodová dovolená, která předčila naše očekávání. Letovisko Paguera je převážně navštěvováno německými turisty, ale to vůbec nevadilo, naopak
Celkové hodnocení

Krásná a pohodová dovolená, která předčila naše očekávání. Letovisko Paguera je převážně navštěvováno německými turisty, ale to vůbec nevadilo, naopak. Ať už na hotelu nebo v obchodech a restauracích jsme se obstojně domluvili s naší slabou němčinou. Paní delegátka byla velice milá a zkušená, vyzvedla si nás hned po příletu a doprovodila do hotelu, stejně tak při odletu v 8:00 hodin ráno nás doprovázela cestou transferem ze všech hotelů, až do úplného odbavení na letišti PALMA DE MALLORCA, což jsme velice ocenili.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo velice kvalitní, přesto, že je hotel nabízený jako 3.5 *, myslíme si, že by si zasloužil hodnocení 4*. Pokoje byly standartně zařízené, vlastní WC a koupelna, předsíňka, pokoj, vlastní klimatizace, tezor za poplatek, TV, balkon s výhledem do úžasné a hlavně velice udržované zahrady, plné exotických palem a dalších rostlin, nádherně čistým bazénem s výřivkou a především plošinou pro imobilní turisty, dětským bazénkem, sprchou, kulečníkovím stolem a dostatečným množstvím lehátek a slunečníků, hotelové restaurace a baru, kde jsme mohli ochutnat nějaké míchané koktejly, mimochodem výborné.

Strava
Stravování formou švédských stolů, velký a rozmanitý výběr. Kromě všech možných specialit a mořských ryb byly často v nabídce výborné plody moře - krevety, kalmáry, mušle. I přesto, že jsme měli pouze polopenzi, byli jsme velice spokojeni. Jeden z kuchařů byl z ČR, to byla paráda a hlavně naše jistota, nebyl problém se na něho s jakýmkoliv přáním obrátit.

Služby hotelu
Personál hotelu je velice příjemný, úklid na pokojích je každý den, stejně tak výměna ručníků a doplnění toal.papíru. Každý den v ranních hodinách začíná precizní úklid a údržba již zmiňované zahrady. Sám majitel hotelu je denně přítomen a maximálně se snaží každému vyhovět. O odchozí poštu se nikdo nemusí starat, hotel se postará. Vzhledem k tomu, že jsme byli na Mallorce začátkem srpna, kdy zde vrcholí léto a teploty přes den i v noci byly vysoce nadprůměrné a my měli jen polopenzi, tak jediné, co nám chybělo, byla alespoň malá chladnička na pokoji.

Pláž
Na písčitou pláž je to asi 200m od hotelu, pozvolný vstup do vody, na pláži sprchy se sladkou vodou, moře klidné, občas vlny, ale paráda. Velice všem doporučuji.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Petr Jedlička

Hodnocení 4,7 / 5
Mallorca je nádherný ostrov, letovisko Paguera cca 25km od centra hlavního města je přesně to co jsem si představoval, velmi klidné letovisko s krásný
Celkové hodnocení

Mallorca je nádherný ostrov, letovisko Paguera cca 25km od centra hlavního města je přesně to co jsem si představoval, velmi klidné letovisko s krásnými písečnými plážemi-ideální pro rodinu s malými dětmi.

Auto lze půjčit za super cenu, pokud si oběhnete pár autopůjčoven, zjistíte, že stejné auto si půjčíte za velmi rozdílnou cenu( Panda na 3dny 60, ale i 120 Euro). Silnice jsou kvalitní a vzhledem k malé rozloze ostrova sjezdíte kde co bez dlouhého cestování.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,3 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
ubytování pěkné, čisté, servis super, jen doplňkové služby hotelu zbytečně předražené- trezor za 15Euro celkem zbytečný a internet Wifi za 15 Euro se loudal jak stará nemocná babička.

Strava
chutná, pestrá, množství neomezené, český kuchař v hotelu

Pláž
krásná písečná s pozvolným vstupem do moře

Celkový dojem
jel bych zase a hned

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Jiří M. Srpen 2022

Datum pobytu: 25.7. - 31.7.2022

Hodnocení 3,6 / 5
personál hotelu velice ochotný
Celkové hodnocení

personál hotelu velice ochotný

Ubytování 3,8 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jiří Seidl

Hodnocení 4,0 / 5
Byli jsme zde již podruhé, to mluví samo za sebe. Hotel je umístěn do klidnějšího prostředí a má překrásné atrium, kde je vyřešen dostatek míst ke klidnému odpočinku, pokud nechcete být stále u moře.
Celkové hodnocení

Byli jsme zde již podruhé, to mluví samo za sebe. Hotel je umístěn do klidnějšího prostředí a má překrásné atrium, kde je vyřešen dostatek míst ke klidnému odpočinku, pokud nechcete být stále u moře.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Skromné, ale pro nás vyhovující.

Strava
Strava rozmanitá a velice dobrá.

Služby hotelu
Personál hotelu ve všech profesích velice přátelský a vstřícný.

Pláž
Pláž jako taková je velice pěkná, ale již loni jsem konstatoval bezohlednost kuřáků, kterých zřejmě přibývá a pláž je zaneřáděná odhozenýmí "špačky" a tudíž i popelem.

Byla tato recenze užitečná? (5) (1)

Lucie K.

Hodnocení 4,6 / 5
Prožili jsme zde krásnou a pohodovou dovolenou, která předčila naše očekávání. Určitě bych jela zase a klidně i do samého hotelu. :-)
Celkové hodnocení

Prožili jsme zde krásnou a pohodovou dovolenou, která předčila naše očekávání. Určitě bych jela zase a klidně i do samého hotelu. :-)

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Ubytování v tomto hotelu bylo velice kvalitní. Pokoje měly koupelnu s WC, malou předsíňku, pokoj s postelemi, balkon, TV s německými programy, vlastní klimatizaci, trezor za poplatek. Hotel velice hezký, malebný. V rámci hotelu je také bazén (velice udržovaný, čistý), bazének s vířivkou a bazének pro děti s teplou vodu, kulečník, velké množství stolečků, slunečníků a lehátek, dětské hřiště - vše zakomponováno do hezké zahrady plné palem (o zahradu se velice hezky starají každý den).

Strava
Stravování bylo v podobě švédských stolů. Jídla byla výborná, chutná, rozmanitá. Dalo se opravdu z čeho vybírat. Ovoce čerstvé. Velkou výhodou byl česky mluvící šéf kuchař, což jsme ocenili hlavně z toho důvodu, že jsme zde trávili dovolenou s malým chlapečkem. Byl nám nápomocen vždy poradit, co je pro chlapečka vhodné či nikoliv. Obsluha vždy usměvavá, příjemná.

Služby hotelu
Personál v tomto hotelu je velice příjemný, usměvavý. Úklid na pokojích probíhal každý den (výměna ručníků, doplnění toaletního papíru). Chtěli jsme vyměnit pokoj a i s tímto nebyl vůbec žádný problém. Každý druhý den pořádají animační programy - např. flamenco, výstup zpěvačky, výstup zpěváka. Velice pěkné.

Pláž
Pláž je od hotelu asi 200 m a je písčitá s pozvolným vstupem do moře. Moře bylo v naši dobu studené, ale to vůbec nevadilo. Na pláži byly za poplatek 4,5 Euro slunečník a lehátko. Také jsme velice ocenili sprchu s né slanou vodou. Pláž jako taková je velice krásná, bohužel hodně přelidněná a "díky" bezohledným kuřáků také plná nedopalků od cigaret, která dávají do písku :-(

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Marcela L.

Hodnocení 3,5 / 5
Ubytování bylo OK, strava v hotelu dobrá a rozmanitá. Pláž čistá, ale hodně lidí. Bohužel letovisko Peguera samo o sobě se mi nelíbilo, spíš to tam vypadalo jako na předměstí nějakého ruského města (sicialistická paneléková architektura z boomu v 70 a 80 letech, x-patrové hotely tyčící se na pobřeží zastiňující okolí s devastujícím účinkem na panorama) než v letovisku. Zdá se že to je bohužel příp
Celkové hodnocení

Ubytování bylo OK, strava v hotelu dobrá a rozmanitá. Pláž čistá, ale hodně lidí. Bohužel letovisko Peguera samo o sobě se mi nelíbilo, spíš to tam vypadalo jako na předměstí nějakého ruského města (sicialistická paneléková architektura z boomu v 70 a 80 letech, x-patrové hotely tyčící se na pobřeží zastiňující okolí s devastujícím účinkem na panorama) než v letovisku. Zdá se že to je bohužel případ všech mallorských letovisek na jihu a východě. Vyřešili jsme to cestováním po pěknejších místech ostrova (hlavně západ a sever). Hlavní město Palma je malebné a příjemné.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Klasický pokoj 3* hotelu, ničím nepřekvapil pozitivně ani negativně. Náš hotel byl naštěstí jeden z těch menších a malebnějších.

Strava
Strava v hotelu formou bufetu byla rozmanitá (jídla se neopakovala) a docela chutná.

Služby hotelu
Docela vtipné výstupy hotelových zpěváků, kteří dolaďovali socialistickou atmosféru letoviska.

Pláž
Pláž čistá, moře taky čisté, bohužel však žádné zajímavé rybky, takže na šnorchlování nevhodné. Lidí hodně.

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Ivana Kocumová

Hodnocení 4,8 / 5
Krásná a pohodová dovolená, která předčila naše očekávání. Letovisko Paguera je převážně navštěvováno německými turisty, ale to vůbec nevadilo, naopak. Ať už na hotelu nebo v obchodech a restauracích jsme se obstojně domluvili s naší slabou němčinou. Paní delegátka byla velice milá a zkušená, vyzvedla si nás hned po příletu a doprovodila do hotelu, stejně tak při odletu v 8:00 hodin ráno nás dopro
Celkové hodnocení

Krásná a pohodová dovolená, která předčila naše očekávání. Letovisko Paguera je převážně navštěvováno německými turisty, ale to vůbec nevadilo, naopak. Ať už na hotelu nebo v obchodech a restauracích jsme se obstojně domluvili s naší slabou němčinou. Paní delegátka byla velice milá a zkušená, vyzvedla si nás hned po příletu a doprovodila do hotelu, stejně tak při odletu v 8:00 hodin ráno nás doprovázela cestou transferem ze všech hotelů, až do úplného odbavení na letišti PALMA DE MALLORCA, což jsme velice ocenili.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo velice kvalitní, přesto, že je hotel nabízený jako 3.5 *, myslíme si, že by si zasloužil hodnocení 4*. Pokoje byly standartně zařízené, vlastní WC a koupelna, předsíňka, pokoj, vlastní klimatizace, tezor za poplatek, TV, balkon s výhledem do úžasné a hlavně velice udržované zahrady, plné exotických palem a dalších rostlin, nádherně čistým bazénem s výřivkou a především plošinou pro imobilní turisty, dětským bazénkem, sprchou, kulečníkovím stolem a dostatečným množstvím lehátek a slunečníků, hotelové restaurace a baru, kde jsme mohli ochutnat nějaké míchané koktejly, mimochodem výborné.

Strava
Stravování formou švédských stolů, velký a rozmanitý výběr. Kromě všech možných specialit a mořských ryb byly často v nabídce výborné plody moře - krevety, kalmáry, mušle. I přesto, že jsme měli pouze polopenzi, byli jsme velice spokojeni. Jeden z kuchařů byl z ČR, to byla paráda a hlavně naše jistota, nebyl problém se na něho s jakýmkoliv přáním obrátit.

Služby hotelu
Personál hotelu je velice příjemný, úklid na pokojích je každý den, stejně tak výměna ručníků a doplnění toal.papíru. Každý den v ranních hodinách začíná precizní úklid a údržba již zmiňované zahrady. Sám majitel hotelu je denně přítomen a maximálně se snaží každému vyhovět. O odchozí poštu se nikdo nemusí starat, hotel se postará. Vzhledem k tomu, že jsme byli na Mallorce začátkem srpna, kdy zde vrcholí léto a teploty přes den i v noci byly vysoce nadprůměrné a my měli jen polopenzi, tak jediné, co nám chybělo, byla alespoň malá chladnička na pokoji.

Pláž
Na písčitou pláž je to asi 200m od hotelu, pozvolný vstup do vody, na pláži sprchy se sladkou vodou, moře klidné, občas vlny, ale paráda. Velice všem doporučuji.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 25 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 26 °C v noci 19 °C

 • Úterý 26 °C v noci 21 °C

 • Středa 26 °C v noci 21 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec