Španělsko - Mallorca Španělsko

 • Doprava letecky

  02:20 h

 • Popis

  Mallorca nazývaná ostrovem pomerančovníků, citronovníků a palem, největší z Baleárských ostrovů, láká k návštěvě svými přírodními krásami, příznivým podnebím i kulturním bohatstvím. Mallorca je dovolenkový "ráj pod sluncem", kde slunce svítí více než 300 dní v roce a po celou tuto dobu je moře průzračné, příjemně teplé a přívětivé.

  Mallorca je velice lákavá pro svou rozmanitost a různorodost. Po celé délce severozápadního pobřeží se přímo od mořského břehu tyčí skalnatá pobřeží s borovicovými lesy, krásné jsou kvetoucí sady mandloní, olivovníků a fíkovníků. Pobřeží Mallorcy kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících pláží nabízí i nespočetné množství malebných od sebe skalisky oddělených zátok, kde se nachází malé písčité pláže, které splňují i ty nejnáročnější představy o koupání a opalování.

  Milovníci sportu, zábavy, ale i poznávání si také na Mallorce přijdou na své. Jsou zde k dispozici vodní parky, delfinárium a další zábavní centra, nabídka sportů je neméně rozsáhlá od vodních sportů přes silniční a horskou cyklistiku až po tenis nebo golf. Je možné využít i jízdy na koních. Noční život je zastoupen pestrým výběrem z množství diskoték, barů, zábavních a nočních podniků nebo klubů.

  Je mnoho způsobů jak tento nádherný ostrov poznat, ať už formou fakultativních výletů nebo individuálně autem nebo na kole. Ale Mallorca vždy zůstane okouzlujícím ostrovem, který v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

 • Doprava autobusem

  2,5 hod

Nejnovější recenze Španělsko - Mallorca

Celkem: 7 Dovolená splnila naše očekávání.

 • 7 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená splnila naše očekávání. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotelové pokoje po rekonstrukci, starší zástavba. Fronty na výtah, ale to se dalo přežít. Jenom jaksi v hotelu zapomněli na pokoji uklízet...

Strava
Běžný způsob all inclusive, někomu chutnalo více, někomu méně. Nestalo se však, že by scházelo nějaké jídlo z nabídky.

Služby hotelu
Běžné služby, tedy až ne "neúklid" pokoje. Personál byl vstřícný.

Pláž
Pláž přes komunikaci, je veřejná. Lidí je v této destinace vždy poměrně hodně, jedná se tedy o destinaci velmi rušnou. V době velikonočních svátků byl pohyb lidí značný. Ale to k dovolené v takové destinace patří. Nejedná se tedy o klidnou a tichou dovolenou :)

Stanislav Hladký, 20.04.2017, Datum pobytu: 9.4. - 16.4.2017
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel: Whala Beach (ex. San Diego)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Whala Beach (ex. San Diego), Mallorca, Španělsko Stanislav Hladký 2017-04-20 7 1 10 Whala! Beach

Celkem: 8,2 Nádherná jarní dovolená s téměř letním počasím. Rušné letovisko, příjemná dlouhá promenáda podél moře lemovaná kavárničkami a obchody....

 • 7 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Nádherná jarní dovolená s téměř letním počasím. Rušné letovisko, příjemná dlouhá promenáda podél moře lemovaná kavárničkami a obchody.

V době Velikonoc zde bylo hodně lidí. Byli jsme spokojeni s delegátkou, která byla neustále k dispozici a ihned reagovala na SMS. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Výborná poloha v blízkosti nádherné pláže a přístavu. Prostorný apartmán s vybavenou kuchyňkou a balkónem s výhledem na přístav a moŕe. V koupelně protékala voda na WC . Nebyli jsme spokojeni s úklidem , který byl pouze 2x týdně ( nevyměněné ručníky , nevynesený koš, nedostatek toaletního papíru).

Využívali jsme sluneční terasu. K dispozici byl také bazén na střeše hotelu.

Strava
Výborná. Měli jsme all. Všeho dostatek ( maso, ryby, dostatek ovoce- banány , čerstvý ananas, hroznové vino, dva druhy melounu, jablka, hrušky, kiwi, k dispozici i dietní potraviny, zelenina, sladkosti, výborné pečivo , sýry a salámy a jídla inspirovaná Marokem atd. Vše bylo neustále k dispozici. Jediná výtka byla u kávy. S ni jsme nebyli spokojeni.V hotelu mají výbornou sangrii.

Služby hotelu
Drahá wi-fi. Služby jsme žádné nevyužívali.

Pláž
Prostorná , čistá , drobné mušličky. Překvapila nás čistota a barva moře.

Václav S., 19.04.2017, Datum pobytu: 9.4. - 16.4.2017
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel: Whala Beach (ex. San Diego)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Whala Beach (ex. San Diego), Mallorca, Španělsko Václav S. 2017-04-19 8.2 1 10 Whala! Beach

Celkem: 9,4 Výborné

 • 10 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Výborné Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bez jediné vady

Strava
Rozmanitá, všeho až až

Služby hotelu
Výborné

Pláž
V místě ubytování ne úplně stoprocentní, najdou se však i nádherné, skvělé pláže.

Anonym, 19.04.2017, Datum pobytu: 11.4. - 16.4.2017
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel: Grupotel Orient

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Grupotel Orient, Mallorca, Španělsko Anonym 2017-04-19 9.4 1 10 Grupotel Orient

Celkem: 4,8 Nepovažujem sa za náročného človeka, ale za cenu, ktorú sme zaplatili sme očakávali oveľa vyššiu úroveň. Ohodnotila by som hotel skôr 3*....

 • 5,5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 5 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Nepovažujem sa za náročného človeka, ale za cenu, ktorú sme zaplatili sme očakávali oveľa vyššiu úroveň. Ohodnotila by som hotel skôr 3*. Pozitívne hodnotím slovensky/česky hovoriaci personál na recepcii. Taktiež ďalej od verejnej pláže je pekný podmorský svet, ale možnosť plávania je tiež obmedzená nakoľko sa tam stále premávali lode z fakultatívnych výletov. Chceli sme vidieť Mallorcu, ale už by som si rozhodne vybrala iný hotel. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Izby priemerné, my sme dostali izbu orientovanú smerom od mora, každý deň bolo cítiť odpad, nám to bolo v podstate jedno, lebo sme väčšinu dňa trávili mimo. Hotelový bazén je veľmi malý a väčšinu času preplnení deťmi.

Strava
Strava bola počas nášho pobytu každý deň dosť podobná, ale chutná. Myslím si však, že náročnejší jedák by nebol spokojný.

Služby hotelu
Musím sa priznať, že som očakávala viac. Napr. v Egypte boli služby na oveľa vyššej úrovni a zaplatili sme o tretinu menej.

Pláž
Pláž sa nachádza cca 10min. chôdze od hotela, na pláži sa každý deň prenajímajú lehátka so slnečníkom (15euro denne) , lebo je to súkromná pláž, na čo sme v cestovnej kancelárii neboli upozornení, čiže sme tým boli dosť zaskočení, kedže to nebola najlacnejšia dovolenka. Tiež sa na pláž nesmú brať hotelové uteráky, načo sme doposiaľ tiež na dovolenke neboli zvyknutí. Taktiež na pláži nie je žiadne hotelové občerstvenie, musíte prejsť do ďalšieho hotela, ktorý je od pláži ešte ďalej ako Sunna Park, čiže all inclusive to úplne až tak nespĺňalo podľa mňa a občerstvenie ( vodu a pod.) sme si kupovali z obchodov pri pláži.

Anonym, 17.04.2017
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel: Sunna Park

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Sunna Park, Mallorca, Španělsko Anonym 2017-04-17 4.8 1 10 Sunna Park

Celkem: 3,6 Jedete do panelaku kde fungujou dva vytahy ale nekdy taky ne .Vecer se tam hraje jenom bingo tak pokud ho mate radi tak hura na bingo...

 • 4,5 Ubytování
 • 2 Strava
 • 5 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Jedete do panelaku kde fungujou dva vytahy ale nekdy taky ne .Vecer se tam hraje jenom bingo tak pokud ho mate radi tak hura na bingo kazdy vecer nebo karaoke .Jidlo tak to byla nejvetsi katastrofa na obed k piti vino nebo voda jinak neni na vyber .Bazen bohuzel pro neplavce kdepak bazen ma 2metry z kazde strany takze kdo neumi plavat nedopurucuji.Oblast ten kdo hleda klid tak ano kdo ma rad zivo hlavne vecer nic moc . Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Stejne jako vsude jinde

Strava
Katastrofalni

Služby hotelu
Nic moc

Pláž
Krásna čistá pruzračna bez vln je to zatoka

Anonym, 16.04.2017, Datum pobytu: 15.9. - 22.9.2016
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel: Condes de Alcudia

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Condes de Alcudia, Mallorca, Španělsko Anonym 2017-04-16 3.6 1 10 Condes de Alcudia

Všechny recenze Španělsko - Mallorca

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622