• Prodej zájezdů do Francie dosud pokračuje beze změn. Ministerstvo zahraničních věcí České republiky však upozorňuje, že až do odvolání platí ve Francii nejvyšší stupeň bezpečnostní hrozby. Francouzská vláda vyhlásila dne 13. října 2023 nouzový stav nazvaný „Vigipirate: urgence attentat“, neboli bezprostřední hrozbu teroristických útoků.
 • Po celé zemi dochází k anonymním hlášením bombových nástrah, což vede k mnoha uzavírkám a evakuacím letišť a památek. Je nezbytné důsledně dodržovat pokyny místních bezpečnostních složek i úřadů a sledovat aktuální situaci v místních médiích a na sociálních sítích.
 • Aktualizované informace jsou k dispozici na webu Velvyslanectví ČR v Paříži, případně na webu MZV ČR.V případě nouze je možné volat pohotovostní linku velvyslanectví: +420 222 264 234
Zájezd do

MSC Euribia

Hodnocení: 0/5

Francie

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Německo, Nizozemsko, Francie, Španělsko, Velká Británie, Belgie z Hamburku na lodi MSC Euribia, plavba s bonusem - 394408020A

Trasa plavby

Německo, Nizozemsko, Francie, Španělsko, Velká Británie, Belgie

Popis lodě

Lodní společnost MSC nám představuje svoji nejnovější loď, MSC Euribia. Loď je pojmenovaná podle řecké bohyně, která jako dcera mořského boha Ponta dokázala ovládat moře. Zahájení výstavby nejekologičtější lodě MSC bylo započato 28.6.2021 ve Francii, a to v Saint Nazaire za přítomnosti výkonného předsedy společnosti MSC. Do provozu byla uvedena 8. června 2023 v Kodani a její kmotrou se stala celosvětově uznávaná legenda - Sophia Loren. MSC Euribia zahajuje plavby v Severní Evropě letos v létě 7denními plavbami z německého Kielu a dánské Kodaně do úchvatných norských fjordů. Euribia se stala dvacátou druhou lodí ve flotile MSC a druhou lodí poháněnou na zkapalněný zemní plyn (LNG) k dosažení podstatného snížení emisí. Jako každá nová loď je i Euribia vybavena některými z nejpokročilejších a nejnovějších technologií kvůli minimalizaci dopadu na životní prostředí. Společnost MSC se dlouhodobě zavázala k péči o životní prostředí s dlouhodobým cílem dosáhnout čistých nulových emisí pro své činnosti do roku 2050. Společnost je také významným investorem v rámci ekologických námořních technologií nové generace s cílem podporovat jejich urychlený vývoj a dostupnost v celém odvětví. Nejen, že se paluby mohou pochlubit mnoha originálními uměleckými díly, ale poprvé je vizuálním mistrovským dílem i samotný trup. Jedinečný a ikonický design umělce Alexe Flämiga byl vybrán, aby reprezentoval poselství oddanosti mořskému ekosystému s jeho uměleckým dílem #SaveTheSea.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 184.011Délka lodě (v metrech): 331Šířka lodě (v metrech): 43Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 2.419Maximální počet pasažérů: 6.3345 bazénů

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: All Inclusive - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet, galavečeře a přípitek s kapitánem. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů (balíček EASY). Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta. Nápoje, které nejsou obsaženy v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď a stravování ve speciálních restauracích. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 12 let: 12€/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 6€/osoba/noc. Na plavbách z Miami, severní Ameriky a ve východní Asii: pro osoby od 12 let: 16$/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 8$/osoba/noc. Spropitné musí být uhrazeno před plavbou, proto bude zahrnuto v cestovní smlouvě. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.

1. den

Hamburk, Německo, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

2. den

Relaxační den na moři

3. den

Rotterdam, Nizozemsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

4. den

Relaxační den na moři

5. den

Brest, Francie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

6. den

La Rochelle, Francie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

7. den

Bilbao, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

8. den

Relaxační den na moři

9. den

Le Havre, Francie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 20:00)

10. den

Southampton, Velká Británie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 20:00)

11. den

Zeebrugge (Bruggy), Belgie, (připlutí: 12:00 | odplutí: 21:00)

12. den

Relaxační den na moři

13. den

Relaxační den na moři

14. den

Kiel, Německo, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště Dětský koutek ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Vyberte si termín

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout