Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel MSC Euribia

Hodnocení: /5

Svět

od 17 160 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 432 702

Trasa plavby

Dánsko, Norsko, Německo

Popis lodě

Lodní společnost MSC nám představuje svoji nejnovější loď, MSC Euribia. Loď je pojmenovaná podle řecké bohyně, která jako dcera mořského boha Ponta dokázala ovládat moře. Zahájení výstavby nejekologičtější lodě MSC bylo započato 28.6.2021 ve Francii, a to v Saint Nazaire za přítomnosti výkonného předsedy společnosti MSC. Do provozu byla uvedena 8. června 2023 v Kodani a její kmotrou se stala celosvětově uznávaná legenda - Sophia Loren. MSC Euribia zahajuje plavby v Severní Evropě letos v létě 7denními plavbami z německého Kielu a dánské Kodaně do úchvatných norských fjordů. Euribia se stala dvacátou druhou lodí ve flotile MSC a druhou lodí poháněnou na zkapalněný zemní plyn (LNG) k dosažení podstatného snížení emisí. Jako každá nová loď je i Euribia vybavena některými z nejpokročilejších a nejnovějších technologií kvůli minimalizaci dopadu na životní prostředí. Společnost MSC se dlouhodobě zavázala k péči o životní prostředí s dlouhodobým cílem dosáhnout čistých nulových emisí pro své činnosti do roku 2050. Společnost je také významným investorem v rámci ekologických námořních technologií nové generace s cílem podporovat jejich urychlený vývoj a dostupnost v celém odvětví. Nejen, že se paluby mohou pochlubit mnoha originálními uměleckými díly, ale poprvé je vizuálním mistrovským dílem i samotný trup. Jedinečný a ikonický design umělce Alexe Flämiga byl vybrán, aby reprezentoval poselství oddanosti mořskému ekosystému s jeho uměleckým dílem #SaveTheSea.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 184.011Délka lodě (v metrech): 331Šířka lodě (v metrech): 43Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 2.419Maximální počet pasažérů: 6.3345 bazénů

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Rozšířená plná penze: 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet. Nápoje: čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou obsaženy v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků, třída Yacht Club má v ceně All Inclusive. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď a stravování ve speciálních restauracích. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 12 let: 12€/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 6€/osoba/noc. Na plavbách z Miami, severní Ameriky a ve východní Asii: pro osoby od 12 let: 16$/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 8$/osoba/noc. Spropitné musí být uhrazeno před plavbou, proto bude zahrnuto v cestovní smlouvě. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.

1. den

Kodaň, Dánsko, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

2. den

Relaxační den na moři

3. den

Hellesylt, Norsko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 21:00)

4. den

Alesund, Norsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

5. den

Flam, Norsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

6. den

Relaxační den na moři

7. den

Kiel, Německo, (připlutí: 09:00 | odplutí: --:--)

Informace o hotelu

  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště Dětský koutek ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Další hotely, které by vás mohly zaujmout