Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/australie_a_oceanie/australie/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Norwegian Sun

Hodnocení: 5/5

Austrálie

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Austrálie, Nový Zéland z Melbournu na lodi Norwegian Sun - 394425747P

Trasa plavby

Austrálie, Nový Zéland

Popis lodě

Výletní loď Norwegian Sun patří společnosti Norwegian Cruise Line. V roce 2001 poprvé vyplula na moře. V roce 2011 prošla loď kompletní rekonstrukcí a následně byla renovována i v roce 2021. Na palubě vám bude k dispozici 906 členů posádky. S Norwegian Sun můžete navštívit Aljašku, Asii, Bermudy, Karibik, řecké ostrovy, Středozemí, Severní Evropu, Jižní Ameriku či plavit se Panamským průplavem. Výrobní cena Norwegian Sun byla přibližně 330 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 78.309Délka lodě (v metrech): 258Šířka lodě (v metrech): 37Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 968Maximální počet pasažérů: 1.9361 venkovní bazén, 1 bazén pro děti, 5 vířivek

Vybavení lodě

Restaurace (italská, francouzská, sushi), bary, vinný sklep, kino, divadlo s velkolepou show, herna, kasino, Brodway club, CityClub s jazz a blues muzikou, knihovna, internetová kavárna, videoherna, konferenční místnost, butiky, fitness centrum, aquapark, hřiště na míčové hry, lanové centrum, aquapark s tobogány, bazény a vířivky, herna pro děti (program pro děti 3-17 let), salón krásy, wellness centrum, ordinace lodního lékaře.

Hodnocení lodě

4

Cena zahrnuje

Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny. NCL má koncept Freestyle Dining, který dává cestujícím velkou svobodu při výběru restaurací, času jídel, oblečení či zasedacího pořádku během stolování. Nápoje: čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a většiny sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Některé aktivity (např. bowling, laser game anebo motokáry) jsou zpoplatněné. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 20 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 25 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.

1. den

Melbourne, Austrálie, (připlutí: | odplutí: 18:00)

2. den

Portland, Austrálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:00)

3. den

Adelaide, Austrálie, (připlutí: 10:30 | odplutí: 20:30)

4. den

Penneshaw (Klokaní Ostrov), Austrálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)

5. den

Relaxační den na moři

6. den

Burnie (Tasmánie), Austrálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)

7. den

Hobart (Tasmánie), Austrálie, (připlutí: 10:30 | odplutí: 19:30)

8. den

Relaxační den na moři

9. den

Relaxační den na moři

10. den

Proplutí Milford Sound, Nový Zéland, (připlutí: | odplutí: )

11. den

Dunedin, Nový Zéland, (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)

12. den

Wellington, Nový Zéland, (připlutí: 12:00 | odplutí: 21:00)

13. den

Napier, Nový Zéland, (připlutí: 10:30 | odplutí: 16:30)

14. den

Tauranga, Nový Zéland, (připlutí: 10:00 | odplutí: 20:00)

15. den

Auckland, Nový Zéland, (připlutí: 08:00 | odplutí: )


Informace o hotelu

  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Tenis Tenis ano
  • Fitness Fitness ano
  • Bar Bar ano
  • Dětský bazén Dětský bazén ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 19 °C

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout