Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/australie_a_oceanie/australie/cestovani/covid_19.html

Austrálie dovolená a zájezdy

Většina lidí má Austrálii spojenou s operní budovou v Sydney, horou Ayers Rockklokany. Země však nabízí mnohem víc, od nejkrásnějších pláží planety přes potápění na úchvatných korálových útesech až po kosmopolitní atmosféru velkoměst. Pravá Austrálie začíná tam, kde města končí – v buších a pouštních národních parcích.

Nejlépe hodnocené hotely v Austrálii

Nejlépe hodnocené hotely v Austrálii

Dovolená v Austrálii je splněným snem milovníků přírody. Navštivte Královské botanické zahrady, Modré hory s působivými sceneriemi a skvělými podmínkami pro outdoorové aktivity, Ningalský mořský park na západě nebo Národní park Uluru-Kata Tjuta s výjimečnými rudými pahorky ve vnitrozemí. Zkrátka nepřijde ani ten, kdo dává přednost kultuře. Zavítejte třeba do Galerie umění Nového Jižního Walesu.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Austrálie

Počasí v Austrálii

Poloha Austrálie určuje její rozmanité klima a výskyt korálových útesů. Pocítíte zde tropy, subtropy i mírné podnebí. Roční období je tu opačné než u nás, proto je nejlepším měsícem k cestě do Austrálie leden, kdy průměrná teplota v Sydney činí 23 °C. Období australského léta (od prosince do února) patří k nejatraktivnějším měsícům pro návštěvu jihu. V ostatních částech země bývá horko a sucho.

Cestovatelský magazín