Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/australie_a_oceanie/australie/cestovani/covid_19.html

Austrálie last minute

Nabídka last minute zájezdů do Austrálie přináší především atraktivní plavby moderními výletními loděmi. Nenechte si ujít vzrušující dovolenou, během které můžete plout nejen do Austrálie (se zastávkami v Sydney či Melbourne), ale i k dalším zemím – do USA, Francouzské Polynésie nebo na Nový Zéland.

Austrálie last minute pro vás

Austrálie je zemí úchvatného přírodního bohatství a pestré kultury. Návštěvníky láká hlavně Sydney s kosmopolitní atmosférou a světoznámou operní budovou. Zájem vzbuzují i pláže a národní parky – Karijini a Uluru-Kata Tjuta. Pro všemožné outdoorové aktivity se skvěle hodí Modré hory s působivými sceneriemi.

Města a místa v lokalitě

Všechny lokality

Austrálie mapa

Počasí a klima v Austrálii

Především poloha Austrálie určuje její rozmanitost, co se týče klimatu. Pocítíte tu tropy, subtropy i mírné podnebí. Nejdůležitější je však skutečnost, že roční období je tady opačné než u nás, proto je také nejvhodnější dobou k cestě do Austrálie leden.

Cestovatelský magazín