• Pro vstup do země je nutné mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dní po návratu z dovolené.
Zájezd do

Golden Crown

Hodnocení: 3/5

Turecko, Istanbul, Istanbul

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Golden Crown Hotel

Oceněný pro svou skvělou polohu, která vám umožňuje vychutnat si blízkost nejdůležitějších atrakcí města a profesionální služby, které každého přivítají s úsměvem, je synonymem úspěšné dovolené ve slunném Turecku! Intimní, s elegantním designem interiéru, nabízí 35 klimatizovaných pokojů, které zajistí pohodlný odpočinek po celodenní prohlídce krásného hlavního města.

ABSTRACT

Oceněný pro svou skvělou polohu, která vám umožňuje vychutnat si blízkost nejdůležitějších atrakcí města a profesionální služby, které každého přivítají s úsměvem, je synonymem úspěšné dovolené ve slunném Turecku! Intimní, s elegantním designem interiéru, nabízí 35 klimatizovaných pokojů, které zajistí pohodlný odpočinek po celodenní prohlídce krásného hlavního města.

POLOHA

v centru ISTANBULU, obchody a restaurace cca. 150 m od hotelu, cca. 600 m od krytého bazaru, cca. 700 m od Sultanahmet a baziliky Cisterna, cca. 1 km od Hagia Sophia, cca. 1,2 km od paláce Topkapi, cca. 1,4 km od parku Gülhane, cca. 1,7 km od mešity Suleymaniye, cca. 3 km od Galatské věže, cca. 4,3 km od náměstí Taksim a paláce Dolmabahce; Cca. 42 km od letiště v Istanbulu; zastávka tramvaje cca. 230 m od hotelu.

PLÁŽ

Yesilkoy Ciroz, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 17 km od hotelu, přístup MHD (Marmaray Sirkeci İstasyonu - Yeşilköy, cca 22 minut), slunečníky a lehátka za poplatek; Florya, soukromá (platný vstup: cca 25 TRY), písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, cca. 19,5 km od hotelu, přístup MHD (Küçük Ayasofya - Florya, cca 48 minut), slunečníky a lehátka za poplatek.

HOTEL

tříhvězdičkový, elegantní a stylový, postaven v roce 2003, pravidelně renovován, 35 pokojů, 1 budova, 5 pater, výtah, prostorná a elegantní vstupní hala, 24hodinová recepce, restaurace - stravování formou bufetu, turecká a mezinárodní kuchyně, bar; směnárna, bezplatný bezdrátový internet; příplatky: pokojová služba, praní a žehlení prádla, transfer z/na letiště; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ

standardní: 2 osoby, přibl. 20 m 2 , klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén, sada kosmetiky, pantofle), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, minibar (za poplatek dle spotřeby), káva / čaj set, bezp.

SPORT A ZÁBAVA

za poplatek: organizované okružní jízdy, večerní zábavné programy.

KONTAKT

0090/2126381944, www.goldencrownhotel.com

ZDARMA

- Wi-Fi

PRÁVNÍ POPIS

Časy výdeje jídel i fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci mimo kontrolu hoteliéra.

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od letiště Letiště 20 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek Dětský koutek ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doba letu

03:00 h

Popis

Mnozí ho znají jako Konstantinopol, Byzantion či Cařihrad. Istanbul je město dvou kontinentů, které rozděluje a zároveň spojuje Bosporská úžina. Většina historických památek se však nachází v evropské části města. K nejvýznamnějším památkám patří bezesporu Konstantinův sloup známý také pod názvem Čemberlitaš z roku 330. Dobře viditelnou dominantou města je Sulejmanova mešita, která se k výšinám města vyhoupla v nejslavnějších dobách Osmanské říše- za vlády Sülejmana Nádherného. Palác Topkapi byl sultánovou rezidencí a je i dodnes ozdobou Istanbulu. Palác Dolmabahce je reprezentační empírový palác na břehu Bosporu. Obrovský komplex zaujímá plochu asi 700 metrů čtverečných. Jeho nákladná stavba prý přispěla ke státnímu bankrotu v devatenáctém století. Modrá mešita je nejznámějším symbolem Istanbulu hned po Hagii Sofii. Největší mešita ve městě je zároveň vrcholem byzantského umění. Typickým příkladem osmanského baroka je Tulipánová mešita z osmnáctého století. Téměř 400 krámků, jeden vedle druhého, představuje tzv. Velký bazar. K zhlédnutí je toho v Istanbulu zkrátka dost.


 • Vzdálenost od letiště Letiště 20 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 16 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 21 °C v noci 16 °C

 • Pondělí 21 °C v noci 15 °C

 • Úterý 22 °C v noci 15 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout