Croco Club - dětský klub CK Blue Style

Croco Club je dětský klub, kde zabaví vaše děti během dovolené - nabídka zájezdů. Česky mluvící animátoři si s vašimi dětmi užijí hry, soutěže, cvičení a různé objevné aktivity. Croco Club je něco jako hotelová školka.

Croco Club - spousta zábavy pro děti

Proč využit Croco Club?

Děti si užijí hezký program, který je bude bavit. Můžou si hrát s kamarády (nebo si najít nové), užijí si zábavu, budou se nenásilně vzdělávat. Rodiče si zatím mohou užít chvilku klidu nebo romantiky.

Prohlédnout nabídku zájezdů

Co nabízí dětský klub?

  • Vyškolené a profesionální animátory
  • Česky hovořící personál
  • Zázemí přímo na hotelu – herničku, hřiště a podobná místa
  • Speciální tematický program
  • Hry, soutěže, turnaje, kvízy
  • Odměny, dárky a různá překvapení

Croco Club od Blue Style

Kde fungují hotely s Croco Clubem?

Croco Club naleznete především ve větších, dobře vybavených hotelech. Často se jedná přímo o hotely rodinného typu. Hotely najdete prakticky na všech místech, kam jezdí Čeští turisté – Egypt, Turecko, Řecko, Bulharsko, Kypr, Tunisko.

V oblíbených destinacích jako je Egypt nebo Turecko je výběr Croco Club hotelů veliký.

Animační program zpravidla funguje o hlavní sezonu (letní prázdniny) – nejčastěji v obodobí od července do srpna. Někdy je ale mnohem delší, v Egyptě se najdou i hotely fungující od května do října.

Croco Club nabízí skvělou zábavu

Program a fungování dětského klubu

Klub obvykle funguje 7 dní v týdnu a má předem naplánovaný program. Děti i rodiče tak vědí, na co se mohou těšit. Croco Club funguje obvykle v dopoledním (10:00 – 12:00) a odpoledním bloku (15:00 – 17:30). Večer se pak mohou konat například dětské diskotéky.

Rodiče mohou dětský klub využívat flexibilně, jak se jim právě hodí.

Zobrazit zájezdy