Vstupenky na LOH 2020 v Tokio

Živý ruch v ulicích Tokia

Invia je oficiálním prodejcem vstupenek a zájezdů na OH v Tokiu 2020. Do letní olympiády v Tokiu roku 2020 zbývá ještě pár měsíců, přípravy jsou ale v plném proudu.

Mám zájem o vstupenky na LOH Tokio 2020

Už teď si u nás můžete objednat vstupenky na sportovní klání podle vašeho gusta. Stačí v následujícím formuláři vyplnit počet osob a disciplíny, které chcete v Japonsku navštívit.

Přehled ubytovacích balíčků

Výlety Tokio 2020

Poptávkový formulář

Sporty
Balíček
Výlety


Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci ​Ochrana soukromí.

Kdy vstupenky obdržím a kolik stojí

Své vstupenky fyzicky získáte přibližně měsíc před startem olympiády. Žádné online lístky neexistují. Do rukou dostanete hotové skvosty, které vám zůstanou jako suvenýr a zároveň jedinečná vzpomínka.

Chci zajistit i dopravu a ubytování v čase LOH Tokio 2020

Už nyní si můžete zakoupit i celé olympijské balíčky. Pro naše klienty budou připravené vstupenky zároveň s letenkami i ubytováním. Nemusíte si tak lámat hlavu s naplánováním celého výletu, vše za vás zorganizujeme my!

Zajímavé články o Tokiu na Invia blogu