Tunisko - Hammamet Tunisko

 • Popis

  Hammamet, dříve rybářská vesnička, dnes město s 20-ti tisíci obyvateli leží 63 km jihovýchodně od tuniské metropole na jihu poloostrova Cap Bon, který vybíhá do Středozemního moře v délce 70 km. Modrobílé město Hammamet je rájem pro milovníky opalování, jelikož zdejší pláže patří mezí nejslunější a nejčistší v celém Tunisku. Zároveň je výborně situované, tudíž se z tohoto místa dá vycetovat prakticky kamkoliv a nikam to není daleko.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: golf, tenis, stolní tenis, minigolf, volejbal na pláži, velký výběr vodních sportů, animační programy. Pro děti - dětský klub, dětský bazén
  Výlety: staré islámské hradební město (medina) s pevností (kasbah) s 15. století
  - město se pyšní mešitami, jednou z 15. století a druhou z 18. století.
  - za zhlédnutí též stojí mezinárodní kulturní středisko postavené podle vzoru starého římského amfiteátru

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Tunisko - Hammamet

Celkem: 7 Fajn dovolené pro děti

 • 6,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Fajn dovolené pro děti Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dostačující , člověk stejně tráví 90% času venku.

Strava
Velký výběr jídla , velké boje o stoly a příbory , obsluha první dny nestíhala uklízet stoly.

Pláž
Čistě moře

Alžběta Bezděková, 24.08.2016, Datum pobytu: 14.8. - 21.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel:Magic Venus Beach (ex. Caribbean World Venus Beach)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Magic Venus Beach (ex. Caribbean World Venus Beach), Hammamet, Tunisko Alžběta Bezděková 2016-08-24 7 1 10 Magic Hotel Venus Beach

Celkem: 3 KATASTROFA !!! Musím tady taky upozornit, že CK asi nemá dostatečně zajištěnou komunikaci s řidiči autobusů. Poslali jsme děti na výlet...

 • 2,5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 7 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
KATASTROFA !!!

Musím tady taky upozornit, že CK asi nemá dostatečně zajištěnou komunikaci s řidiči autobusů.

Poslali jsme děti na výlet do ZOO.

V 8hod. ráno byl odjezd, už 7:50 řidiči (místní) strašně pospíchali.

Děti nastoupili do autobusu a paní z croco clubu ještě venku s rodiči vyplnovala předávací protokol, najednou se dveře zavřeli a autobus odjížděl jen s dětmi.

Museli jsme běžet za autobusem, pískali jsme a bouchali na autobus at zastaví, že nemají vychovatelku sebou.

Tak si jistě dovedete představit to zděšení, když Vám odjíždějí děti s cizíma chlapama v autobusu.

Co se týče jídelny ani se mi o tom nechce psát.

Hotel plný Rusů a místních zahalenců.

Jsou to strašný prasata, všude bordel, hromady jídla, které zůstali po nich na stolech, všechno rozhnácaný, prostě na zvracení.

Pokud jdete na terasu na bar, začali zavádět přídělové pití. Pokud už Vám natočí pití, tak jen půl sklenice. Každodenní hádky na barech. Sklenice často nedostatečně myté, odvezli jsme si taky pár oparů.

Kde je to all inklusive ??!!!

Upozornuji, že jejsem zhýčkanej nadstandardem a ***** hotelem.

Tento rezort rozhodně NEDOPORUČUJI rodinám s dětmi.

My osobně by jsme se sem, už nevrátili ani zadarmo !!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bordel, špína, smrad.

Strava
Neodpovídá nabídce.

Pití na příděl

Žádné ovoce, pouze meloun.

Po obědě až do večeře si nemáte kde dát zmrzlinu ani nanuk.

Služby hotelu
Neochota, arogance

Pláž
Čistá, celkem udržovaná

Miroslav Matuš, 24.08.2016, Datum pobytu: 12.8. - 21.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel:Magic Hammamet Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Stůl s ovocem 1 fotografie

Magic Hammamet Beach, Hammamet, Tunisko Miroslav Matuš 2016-08-24 3 1 10 Magic Hammamet Beach

Celkem: 3,6 KATASTROFA !!!!!!!

 • 3 Ubytování
 • 2 Strava
 • 8 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
KATASTROFA !!!!!!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bordel, smrad a špína.

Strava
Strava neodpovídala nabídce.

To že máte all inklusive a dostáváte pití na příděl, bylo pěkné překvapení, každodenní hádky na barech.

Balenou vodu jsme dostali pouze první den, a to jen jednu lahev (1,5l ) pro čtyř členou rodinu. Pokud někdo chtěl vodu balenou musel si jí na baru koupit za 2 TND.

Pokud jdete jíst, nesmíte koukat napravo, nalevo. Hotel je plný Rusů a místních, což katastrofa, jsou to nehorázný prasata, neskutečný bordel po stolech po zemi.

Ovoce jak je uvedeno na fotkách v nabídce, nikdy tam neuvidíte. Pouze meloun !!!

Pokud nechcete pit (sprite, fanfu atd.) z automatů a náhodou by jste chtěli pomerančovou šťávu tak si to taky musíte zaplatit 2,5 TND za jednu skleničku.

Tak se ptám kde je to

ALL INCLUSIVE !!!!!!

Služby hotelu
Katastrofa (neochota, arogance)

Pláž
Pláž byla každý den čistá a upravená. Všude ochranka, pokud chodili prodejci a zdálo se Vám, že je už dotěrný, stačilo se jen podívat na ochranku a ta ho vykázala z pláže. Prodejci nesměli chodit mezi hosty ( mezi lehátka).

Pláž bych hodnotil jako velmi pěknou.

Miroslav Matuš, 24.08.2016, Datum pobytu: 14.8. - 21.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel:Magic Hammamet Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Magic Hammamet Beach, Hammamet, Tunisko Miroslav Matuš 2016-08-24 3.6 1 10 MAGIC HOTEL HAMMAMET BEACH

Celkem: 7,4 Dovolená v hotelu pro středně náročnou klientelu.Slušná dovolená za slušnou cenu.Zřejmě by nám víc vyhovovalo,kdyby to býval byl hotel...

 • 8 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená v hotelu pro středně náročnou klientelu.Slušná dovolená za slušnou cenu.Zřejmě by nám víc vyhovovalo,kdyby to býval byl hotel pro klienty nad 16 let. Ale tím nemám nic proti rodinám s dětmi - české děti jsou totiž zlaté děti. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Na potřetí v Tunisku první hotel,kde jsme hned nemuseli měnit pokoj.Pokoje byly víceméně účelově zařízené,ale vždy čisté,pravidelně uklízené.Pokojská byla milá a ochotná.Velmi dobře fungovala individuálně nastavitelná klimatizace.Výměna ručníků dle potřeby.

Strava
Strava poměrně stereotypní,velké množství zeleniny,zeleninových salátů všeho druhu,velmi jednoduchá pizza a špagety,méně masa a v podstatě i příloh.Ovoce minimum.Dobrá zmrzlina,ale jen u oběda. "Džusy" - to byla dost hrůza - voda a jakýsi prášek v ní rozpuštěný - umělá chuť a strašně sladké.U snídaně mi nejvíce chutnaly jejich rádoby "koblihy či jakoby donuty" s čokoládou nebo lívanečky či palačinky a poměrně velmi dobrá káva. Voda v plastové lahvi (neperlivá) je lepší než nic (při nalití do skleničky jsem většinou cítila nevábnou vůni,ale bude to spíš tou skleničkou) ,ale vždy jsme raději sáhli po zelené perlivé-bylo to o něčem jiném.Číšníci velmi milí,úslužní a ochotní.Myslím,že nás rádi viděli,když jsme přišli na jídlo my Češi,po nás totiž nemuseli uklízet na stolech ten příšerný bordel jako po Tunisanech, Lybijcích , Alžířanech či Francouzích.

Služby hotelu
Na recepci hotelu byl vždy někdo a personál byl ochotný,vstřícný a nikdy nedělal,že nerozumí,i když je pravda,že jsme po nich téměř nic nechtěli.Animační programy nebyly pravidelné a ve srovnání s Džerbou slabší.Co se týká společných prostor - poněkud hůře klimatizováno,včetně Lobby baru,kde jste číšníka moc nezastihli a kde bezprizorní,rodiči nehlídané děti,lítají řvou a v botách lezou po kulečníkových stolech,aniž by je někdo usměrnil. Návštěva a la carte restaurace by byla příjemným zážitkem,kdyby prodleva mezi jídly nečinila víc než půl hodiny a celá restaurace se během několika minut nezměnila v Baby Club,takže ze zážitku byla jen třeštící hlava.Jinak až k hotelu se autobus už zřejmě dost dlouhou dobu nedostane,protože celý prostor podél vjezdové cesty je totálně zasekaný auty-ty mimojiné i v ulicích stojí naprosto všude,kde se dá a nejvíc jim zřejmě nejvíc vyhovují chodníky,takže chodci chodí po silnici a občas musí skočit na chodník mezi zaparkovaná auta,aby je něco nepřejelo.Ozbrojená policie hlídá hotely, jak u vjezdu (dokonce prohlíží zrcadlem spodky cizích aut),tak i na pláži od moře,a to především ve večerních hodinách.Na ulicích je však nerozhodí ani auta zaparkovaná ve středu téčkové křižovatky.

Pláž
Pláž byla na rozdíl např. od Džerby vždy poměrně dost čistá,až mě to překvapilo a moře krásné,čistě průzračné.(občas jsme narazili na malé medúzky,které se mohou nepříjemně otřít,ale žádné následky to nemělo) Lehátka na pláži se dají sehnat ráno tak do 10 hodin,pak už je o ně nouze.Z 95% jsme volili pobyt na pláži než u bazénu,který byl neustále plný všudypřítomných,věčně řvoucích,dětí.Animátoři mě trochu zklamali-sice občas svolávali lidi na aquagymnastiku,ale to je téměř vše.(myslím,že jich na tak velký hotel bylo dost málo).Beach volejbal byl v podstatě pořád přeplněný,na ten nikoho netahali,neboť i tak tam stála spousta zájemců,na které se nedostalo,podobné to bylo i s vodním pólem,ale takový petanque se tu,na rozdíl od Džerby, nehrál vůbec,i když byl v rozpisu sportovních akcí,což mě docela dost mrzí. Neslyšela jsem ani jednou,že by na něj animátoři zvali.

Šárka Spěšná, 24.08.2016, Datum pobytu: 14.8. - 21.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel:Vincci Nozha Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Vincci Nozha Beach, Hammamet, Tunisko Šárka Spěšná 2016-08-24 7.4 1 10 HOTEL VINCCI NOZHA BEACH

Celkem: 6 Těšily jsme se na dovolenou v klidném prostředí BEZ DĚTÍ. V hotelu byly převážně ubytované rodiny s dětmi, které byly velmi hlučné a divoké.

 • 5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 9 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Těšily jsme se na dovolenou v klidném prostředí BEZ DĚTÍ. V hotelu byly převážně ubytované rodiny s dětmi, které byly velmi hlučné a divoké. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel Dar Khayam byl nově zrekonstruovaný, moderní, čistý a uklizený. Pokoje byly moderní, koupelny lehce nadstandartní ( fén).

Strava
Pokud jsme šly na S,O,V ihned po otevření restaurace- bylo vše v pořádku. Bohatý výběr,čistě prostřeno,nikde žádné fronty a křičící a motající se děti. Pokud jsme ale šly na jídlo později - fronty u samooblužných pultů byly obrovské, u automatů na kávu i nealko nepředstavitelné. Děti si hrály mezi stoly,strkaly ruce a promíchávaly musli, vracely jogurty do mís.

Jídlo bylo velmi chutné, bohatý výběr. Možná mohlo být v nabídce více druhů ovoce. Byly pouze melouny,občas hrozny a broskve.

Služby hotelu
Hotel byl pro nás velmi velký. Objednaly jsme si podstatně menší. Během dne bylo spoustu dětí v bazénu - proto se bazén nedal ani navštívit. Plavat se tam již vůbec nedalo. Co bylo špatné - bazén se v 18h zavíral ( plavčíkovi skončila služba )

Pláž
Pláž byla ihned u hotelu cca 50m. Téměř čistá. Dopoledne přeplněná, odpoledne byla i volná lehátka. Vše tu hlídala ostraha i policisté. Voda v moři byla celkem čistá - občas připlavaly řasy,ale odpoledny byly opět pryč.

Iveta D., 23.08.2016, Datum pobytu: 14.8. - 19.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel:Dar Khayam

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Dar Khayam, Hammamet, Tunisko Iveta D. 2016-08-23 6 1 10 HOTEL LA PLAYA HOTEL CLUB

Všechny recenze Tunisko - Hammamet

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622