Tunisko - Hammamet Tunisko

 • Popis

  Hammamet, dříve rybářská vesnička, dnes město s 20-ti tisíci obyvateli leží 63 km jihovýchodně od tuniské metropole na jihu poloostrova Cap Bon, který vybíhá do Středozemního moře v délce 70 km. Modrobílé město Hammamet je rájem pro milovníky opalování, jelikož zdejší pláže patří mezí nejslunější a nejčistší v celém Tunisku. Zároveň je výborně situované, tudíž se z tohoto místa dá vycetovat prakticky kamkoliv a nikam to není daleko.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: golf, tenis, stolní tenis, minigolf, volejbal na pláži, velký výběr vodních sportů, animační programy. Pro děti - dětský klub, dětský bazén
  Výlety: staré islámské hradební město (medina) s pevností (kasbah) s 15. století
  - město se pyšní mešitami, jednou z 15. století a druhou z 18. století.
  - za zhlédnutí též stojí mezinárodní kulturní středisko postavené podle vzoru starého římského amfiteátru

 • Doprava letecky

  2 hod 30 min

Nejnovější recenze Tunisko - Hammamet

Celkem: 6,6 Děti si to užili.

 • 5,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Děti si to užili. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Tři hvězdy co říci. pro normální lidi dobrý.

Strava
Jídla dostatek i chutné.

Služby hotelu
Bez problémů. Jen jejich rychlost.......

Karel, 30.09.2014, Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel:Bousten Long Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Bousten Long Beach Club, Hammamet, Tunisko Karel 2014-09-30 6.6 1 10 BOUSTEN LONG BEACH CLUB

Celkem: 7,6 Celkový dojem je více než uspokojující. Hotel je klidný, čistý, velký výběr jídla, na pláži slunečníky a lehátka a hned vedle hotelu.

 • 7 Ubytování
 • 8 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem je více než uspokojující. Hotel je klidný, čistý, velký výběr jídla, na pláži slunečníky a lehátka a hned vedle hotelu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj se denně uklízel takže vše čisté, v televizi fungovalo pár cizich programům ale televizi já na dovolené teda nepotřebuji. My jsme měli výhled na bazén.

Strava
Strava se tolik nelišila, většinou bylo stále k snídaní, k obědu a večeři. Nicméně bylo tam zahrnuto vše takže o nic víc rozšířit snad nešla.

Služby hotelu
Možnost vypůjčení trezoru na pokoji za pár dinárů, směnárna na recepci avšak pouze eura či dolary za dináry, pokud se chtěli vyměnit dináry zpět tak to nešlo a muselo se až na letišti. Každý večer animační program, možnosti zapůjčení pálek na tenis, minigolf, petang, fotbal, volejbal taky ping pong či kulečník. V hotelové hale zdarma wifi a obchůdek se základními věcmi a suvenýry.

Pláž
Pláš hned vedle přes cestu, na hotelové pláži zdarma slunečníky a lehátka, s hotelovým barem. Voda nebyla tak čistá, často byly vlny a animační programy jako plážový volejbal či vodní aerobik.

Anonym, 30.09.2014, Datum pobytu: 16.9. - 24.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel:Club President

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Club President, Hammamet, Tunisko Anonym 2014-09-30 7.6 1 10 Club Le President

Celkem: 5,2 Za částku 22.200 Kč asi člověk nemůže čekat u all inclusive zázraky. Pláž čistá a udržovaná, zdarma k dispozici lehátka a slunečníky....

 • 4 Ubytování
 • 4 Strava
 • 9 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Za částku 22.200 Kč asi člověk nemůže čekat u all inclusive zázraky. Pláž čistá a udržovaná, zdarma k dispozici lehátka a slunečníky. Celkový dojem ale kazil plesnivý/mokrý pokoj a celkově trochu pokulhávající hygiena. Dále "oceňuji" práci místních animátorů, ale když odmítnu program, nepovažuji za nutné mě 8x za den chodit přemlouvat a neustále jim vysvětlovat "proč ne". Asi nejsem společenský, ale pokud se tak děje každý den, opravdu to považuji za dotěrné a obtěžující... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Po příjezdu bylo řečeno, že nejsme na seznamu a že jsme zájezd asi zakoupili včera (ve skutečnosti zakoupen ale před měsícem)? Nakonec ubytováno, pokoj na více místech plesnivý, mokrý. Doporučuji Savo s sebou :)

Strava
Jídlo kvalitou slušné. Nečekám Hilton a ani se nejezdím na dovolenou přecpat, ale trochu mě zarazilo, že se 99% jídel opakovalo každý den, a to společně k obědu i večeři. Takže už u oběda může člověk rozmýšlet, co si dá k večeři, bude to samé :)

Pláž
Pláž opravdu krásná, udržovaná. Oproti ostatním místním hotelům vážně neporovnatelná.

Anonym, 29.09.2014, Datum pobytu: 19.9. - 26.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel:Bousten Long Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Pohled na pláž 4 fotografie

Bousten Long Beach Club, Hammamet, Tunisko Anonym 2014-09-29 5.2 1 10 BOUSTEN LONG BEACH CLUB

Celkem: 4,4 Dovolená byla v průměru, ale již bych do Tuniska na dovolenou nejela.

 • 5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 4 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla v průměru, ale již bych do Tuniska na dovolenou nejela. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
První pokoj, který jsme dostali, jsme ihned nechali vyměnit, neboť bychom koukali celý týden do betonu a na odpad, který byl viděn z balkonu. Přišli jsme zpět na recepci a po zaplacení 40 EUR jsme dostali pokoj, kde jsme viděli do areálu i na moře. Bohužel pokoj byl umístěn uprostřed areálu, takže jsme každý večer do půlnoci poslouchali hudbu z baru a z druhé strany hudbu od hlavní budovy. Pokoj byl čistý, denně jsme dostávali čisté ručníky (ale také každý den jsme na pokoji nechávali jeden dinár).

Strava
Jídla bylo dost, ale poslední dva dny jsme již přemýšleli co si dát. Nejlepší byly sladké zákusky, zmrzlina. Bohužel někteří turisti si asi myslí, že když to mají zaplaceno, můžou si dát na talíř jídla hromady, ale stejně to tam nechají. (viděli jsme to hlavně u ruských turistů).

Služby hotelu
Snažili jsme moc ničeho nevyužívat a pouze odpočítat, což se povedlo.

Pláž
Na pláž jsme museli odnést ručníky ještě před snídaní, abychom měli lehátka a slunečník. Pláž byla dost špinavá, neboť tam nebyly ani popelníky pro kuřáky a někteří rodiče nechávaly děti chodit na záchod kousek od moře s tím, že tam se to smí. Měli jsme strach, abychom do něčeho nešlápli. Pláž hlídali security, ale ti sledovali spíš turistky, místo aby tam sledovali to, za co jsou asi placeni.

Anna Kotálová, 29.09.2014, Datum pobytu: 22.9. - 29.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel:Vincci Nozha Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Vincci Nozha Beach, Hammamet, Tunisko Anna Kotálová 2014-09-29 4.4 1 10 Vincci Nozha Beach

Celkem: 6,4 Zkušenost z Tuniska odpovídala načteným informacím. Všude bordel a špína, nikdo nic neřeší, na vše je čas. Tunisáci jsou neuvěřitelně...

 • 7 Ubytování
 • 6 Strava
 • 6 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Zkušenost z Tuniska odpovídala načteným informacím. Všude bordel a špína, nikdo nic neřeší, na vše je čas. Tunisáci jsou neuvěřitelně otravný, jako blondýna s nima nemám dobrou zkušenost, pořád se snažili mě tahat a dotýkat se mě. První dva dny jsem se tomu smála, potom už jsem byla otrávená. Fakultativní výlet (Kartágo, Sidi bou Said a Tunis) byl převážně v autobusu a pokud už jsme do místa dorazili, tak dostihy. Za ty peníze to nestojí. Hotel je čistý, pořád se snaží uklízet, ale turisti a hlavně ruští jim to hodně kazí. Spíš bych doporučila hotel rodinám s dětmi, písečná pláž, super přístup do moře, ale aby se vyspali, tak určitě pokoj na druhé straně hotelu s výhledem do bordelu a naopak pro mladé nevybouřené. Klidná dovolená to fakt není. Byla to první dovolená, z který jsem se těšila domů a zařekla se, že toto už v životě ne. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
První ubytování bylo ven z areálu, výhled do zdi a bordelu. Na recepci jsme si pokoj vyměnili na pokoj s výhledem na moře a výhledem do centra dění hotelu, na den je to 5 eur, nicméně po dvou dnech bychom rádi koukali do zdi. Každý večer kolem osmé hodiny se rozjela matějská pouť, z jedný strany bar u bazénu a z druhý strany "tančení". Každý den stejná hudba, po dvou dnech už jsme toho měli plný zuby. Pokoj byl malý, ale pro dva stačil. Vybavení je trošku použité, ale vše funkční.

Strava
Zpočátku jsem si myslela, že výběr jídla je perfektní. Snídaně vynechám, tam se dá relativně obměňovat (ve srovnání, co snídám pravidelně v Čechách), nicméně obědy a večeře po pár dnech na jedno brdo (neslaný, neochucený), na efekt pěkně nachystané. Ovoce pouze jablka, jak čerstvě popadaný, broskve bez chuti, žlutý meloun a občas hruška. Poslední dva dny jsem byla živá z hranolek a zeleniny.

Služby hotelu
Z recenzí jsme se poučili a dávali každý den bakšiš 1 dinár uklízeči (vyměňoval každý den ručníky, i když nebylo potřeba) a každý večer číšníkovi. Nemůžu nic vytknout. Animačky jsou otravný, naštěstí jsme trávili čas buď na výletě nebo na pláži, v hotelu jsme se málo pohybovali, ale pokud jsme zrovna byli na hotelu, tak jsme mohli pozorovat z balkonu.

Pláž
Pláž byla čistá, občas řasy v moři, ale jedním krokem se to přešlo. Popelníky chyběli, takže všude byly vajgly. Každé ráno byl shon o lehátka, jak na pláži, tak u bazénu. Všude je jich spoustu, u bazénu převážně poláci a rusové, mají to nejblíž na bar :-)

Jitka K., 29.09.2014, Datum pobytu: 22.9. - 29.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Hammamet, Hotel:Vincci Nozha Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Vincci Nozha Beach, Hammamet, Tunisko Jitka K. 2014-09-29 6.4 1 10 Vincci Nozha Beach

Všechny recenze Tunisko - Hammamet

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800