• V Tunisku se platí povinná pobytová taxa ve výši 1-3 TND/osobu nad 11,99 let/noc. Výše taxy je závislá na kategorii hotelu a zaplatíte ji na recepci hotelu.

Hammamet - Nejlépe hodnocené hotely

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Velká mešita v Hammametu

Velká mešita v Hammametu

Velká mešita stojí majestátně v centru města Hammamet. Samotná velikost historie je tím, co dělá tuto mešitu zvláštní. Stavba se datuje do 15. století a je typickou ukázkou turecké architektury, jelikož byla postavena Turky a Maury. Hammamet se stal významným kulturním, náboženským a vědeckým centrem v severní Africe.

Do mešity mají povolený přístup pouze muslimové, ale i když se nepodíváte dovnitř, můžete ocenit její majestátnost zvenčí. Vnitřní nádvoří je tvořeno sloupy a pilíři, písečně zbarvená zvonice se nachází hned vedle mešity a její zvony zní několikrát během dne po celém městě. 

Církevní stavby
Hammamet - Staré město (Medina)

Hammamet - Staré město (Medina)

Město Hammamet má skvělou lokaci, těsně sevřeno v zátoce poloostrova Cap Bon. Je to významný tuniský turistický resort. Se svými písečnými plážemi a krásnou, dobře zachovalou Medinou, je vhodným úvodem do kultury a tradic Severní Afriky. Obvykle je město vyhledáváno pro lenošení na pláži, ale pokud se rozhodnete něco podniknout, Hammamet je perfektní místo k prozkoumávání. 

 

Historické stavby Města / Náměstí / Ulice
Zvířecí park Friguia

Zvířecí park Friguia

Zvířecí park Friguia patří k hotelu Kanta, byl otevřen veřejnosti v roce 2000 se svými 36 ha a více než 465 zvířaty 61 různých druhů. Zvířata se mohou volně pohybovat ve velkých výbězích. Dokonce je možná jízda na velbloudovi a plavání s delfíny. Parkem vás provedou informační tabule umístěné podél pěšinek, ze kterých se odzvíte informace o zvířátech, ale také o vyhlídkách v parku, místech k odpočinku, obchodech a dětském hřišti s restaurací. 

 

Zoo / Safari / Akvária
Pevnost (Kasbah) v Hammametu

Pevnost (Kasbah) v Hammametu

Tato pevnost je jednou z mnoha vojenských opevnění roztroušených podél tuniského pobřeží, sloužící k jeho ochraně. Její historie sahá až do roku 893, v roce 1463 došlo k jejímu rošíření, prošla si řadou využití jako sídlo městského guvernéra, sklad střeliva a kasárna za francouzského protektorátu. 

 

Historické stavby

Hammamet - Nejprodávanější hotely

Hammamet – hotely s nejlepšími recenzemi

Aleksandra G.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 2.10. - 9.10.2023 Hodnoceno: Únor 2024

Calimera Delfino Beach Resort & Spa Hodnocení: 4/5 Tunisko, Hammamet

Nejlepší dovolená pod sluncem! ☀️ Každý detail našeho výletu byl úžasný, skvěle strávený čas a odpočinek pro tělo i ducha!

Nejlepší dovolená pod sluncem! ☀️ Každý detail našeho výletu byl úžasný, skvěle strávený čas a odpočinek pro tělo i ducha!

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoj byl čistý, čerstvě zrekonstruovaný, koupelna byla velmi velká a čistá. Hodně prostoru. Postel byla velmi pohodlná a z terasy se dalo jít rovnou na hřiště na petanque.

Strava
Jídla byla velmi pestrá a chutná. Věřím, že si každý najde to své, i ti nejvybíravější jedlíci. Výběr masa, mořských plodů, veganských a vegetariánských jídel a dezertů byl obrovský. Škoda, že se nedalo vyzkoušet všechno.

Služby hotelu
Hotel se nachází na nádherném místě, přímo u moře, s písečnou pláží. Hotel dále nabízí 3 bazény a mnoho druhů pohybových aktivit (aqua aerobik, jóga, sportovní aktivity na stacionárních kolech a mnoho a mnoho dalších). Můžete si také zakoupit ošetření s hammam rituálem (masáž a parní lázeň s peelingem těla a obličeje) - něco úžasného, relaxace, kterou jinde nezažijete. Personál hotelu byl velmi milý, vždy usměvavý, s každým zaměstnancem byla radost si popovídat.

Pláž
Pláž je písčitá, písek jemný, zlatavý a měkký. Hotel nabízí spoustu lehátek (ani jednou jsme neměli problém najít místo i přes velký počet lidí). Na pláži je bar, kde si můžete vybrat z alkoholických i nealkoholických nápojů. Na pláži jsou i atrakce jako koupání v banánovém člunu, v pontonu (i vícemístném), létání s padákem za motorovým člunem a vodní lyžování za motorovým člunem. Tento resort rozhodně doporučuji! Najdete zde doslova všechny možné atrakce a ceny jsou velmi nízké.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (7) (1)

Andrea C.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 21.10. - 28.10.2023 Hodnoceno: Říjen 2023

Magic Manar & Aquapark Hodnocení: 5/5 Tunisko, Hammamet

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Hammamet – Více recenzí ubytování

Hammamet - Poslední prodané hotely

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa

Nejlepší doba pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Oblasti a regiony v zemi

Všechny lokality

Cestovatelský magazín