Hotel Lázeňský hotel Belvedere

Hodnocení: 3/5

Česká republika, Západní Čechy, Františkovy Lázně

od 12 460 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 98 281

Popis

Oblíbený hotel s nefalšovanou lázeňskou duší, který vás okouzlí nejen krásnými světlými interiéry, ale také jedinečnou polohou: Z jedné strany se otvírá k historickému centru města, ze strany druhé plynule navazuje na lázeňský park s léčivými prameny a Isabelinou promenádou, na kterou máte nádherný výhled z verandy hotelové jídelny. Součástí hotelu je vlastní léčebné oddělení se zkušenými lékaři a dalším odborným personálem, který vám bude neustále po ruce. Probíhá tu většina klasických procedur včetně slatinných zábalů, uhličitých koupelí a plynových injekcí, ale také masáže, oxygenoterapie, ultrazvuk, akupunktura, magnetoterapie i různé formy fyzioterapie. Léčí se zde onemocnění srdce a cév, pohybového aparátu, trávicího ústrojí, nemoci nervové, Diabetes mellitus, neplodnost a gynekologická onemocnění. Nabízí péči po onkologických onemocněních a edukačně–preventivní programy. Zajišťuje garantovanou Františkolázeňskou léčebnou kúru s využitím výhradně místních přírodních zdrojů.

V nejbližším okolí se nachází Františkovy Lázně – františkovy Lázně byly založeny 27. dubna 1793 jako Ves císaře Františka a v roce 1807 jim byl úředně přiznán název Františkovy Lázně. Pojmenovány jsou podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele.

Ubytování

Pokoje Economy Plus: Jde o menší útulné pokoje s výhledem do dvora nebo Husovy ulice. Pokud chcete nejnižší cenu za ubytování, jsou pokoje Economy Plus jasnou volbou. Je důležité zmínit, že ke všem pokojům v této kategorii vedou schody, nejsou tedy bezbariérové.
Pokoje Standard: Příznivá cena a více prostoru oproti pokojům Economy Plus dělají tuto kategorii u hostů velmi oblíbenou. Okna nabízí výhled do Husovy ulice, která vede přímo do historického centra Františkových Lázní.
Pokoje Komfort: Prostorné pokoje, některé s balkónem a nejčastěji s výhledem do přilehlého parku, to je ubytování v kategorii Komfort. Udělejte si radost a jednou za čas si dopřejte něco navíc.
Apartmá: Pokud si přejete to nejlepší ubytování, nebo si jen chcete dopřát něco výjimečného, pak máme připravena apartmá. Ložnice je zde oddělena od obývacího pokoje a v obou místnostech je TV. Všechna apartmá disponují balkónem s výhledem do lázeňského parku. Tady se cítí dobře každý.
Pokoje Standard Plus: Nové prostorné pokoje mají výhled do dvora, jsou vybavené novým nábytkem a krásnou koupelnou. Pokoje Standard Plus nabízí praktické a dobře vybavené ubytování v klidném prostředí.
Pokoje Komfort Plus: Nové prostorné pokoje s překrásným výhledem do přilehlého parku vybavené novým nábytkem a krásnou koupelnou nabízí vše, co očekáváte od moderního ubytování. V pokoji dle přání najdete pohodlnou manželskou postel.
Pokoje Superior: Nově zrekonstruované pokoje s dostatkem prostoru, disponují navíc balkónem s překrásným výhledem do přilehlého parku. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a krásnou koupelnou.
Apartmá Plus Výjimečné ubytování nabízí lázeňské apartmá v hotelu Belvedere. Dopřejte si během svého pobytu maximální komfort v nových apartmánech vybavených novým nábytkem, krásnou prostornou koupelnou a dalším potřebným vybavením pro váš maximálně komfortní pobyt. Ložnice je oddělena od obývacího pokoje s tím, že obě místnosti jsou vybaveny TV. Všechna apartmá také disponují balkonem s výhledem do přilehlého parku. Užijte si lázeňský pobyt naplno.
Základní vybavení pokojů: toaleta, sprchový kout, fén, hotelové ručníky a osušky, Wi-Fi připojení za poplatek (bezplatný internet je k dispozici na recepci a v lobby baru), LCD TV se satelitními programy, mini lednice, trezor, telefon, župan (za poplatek).

Příplatky

Rekreační poplatek 50 Kč/osoba a den. Parkování je možné u hotelu. Cena parkování za automobil a den je 250 Kč/den při pobytu na 1–6 nocí, 190 Kč/den při pobytu na 7–13 nocí a 160 Kč/den při pobytu na 14 a více nocí. Nutná rezervace při objednání pobytu.

Výhody nabídky

Nabízí opravdový odpočinek v těsné blízkosti kouzelné přírody.

Cena nezahrnuje:

  • Obědy

Informace o hotelu

  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Lednička Lednička ano
  • Tenis Tenis ano
  • Fitness Fitness ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Další hotely, které by vás mohly zaujmout