Zájezd do

Grand Da Vinci

Hodnocení: 5/5

Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Grand Hotel Da Vinci***** - Cesenatico

Popis letoviska

Cesenatico bylo založeno roku 1302 a přesto, že žije dlouho hlavně z cestovního ruchu, zachovalo si stále ráz staré rybářské vesnice včetně opevnění ze 14. století. Později byl místní přístav zcela přebudován Leonardem da Vinci a do dnešních dnů tu kotví jako lákadlo pro turisty pestře oplachtované staré lodě. Zvláštní ráz dodává Cesenaticu hlavně průplav Porto Canale, tvář starobylého jádra určují rybářské domky, soustředěné kolem „conserve“ - kruhového sklepení, v němž byly v ledu uchovávány ulovené ryby. Kolem historického jádra se podél moře rozkládají nové čtvrtě Valverde, Villamarina a Zadina Pineta, v nichž jsou umístěny všechny turistické kapacity.

Popis objektu

GRAND HOTEL DA VINCI***** (Viale Giosuè Carducci) postavený v secesním stylu, se nachází u soukromé písčité pláže s přístupem po pěšince s pergolou přímo ze zahrady. Hotel nabízí pobyt plný relaxace a zábavy pro děti i dospělé. K vybavení hotelu patří recepce, výtah, Wi-Fi, bar, restauraci s venkovní terasou, kongresový sál, bazén s dětskou a hydromasážní částí, solární terasu se slunečníky a lehátky, wellness (vnitřní vyhřívaný bazén, finská sauna, biosauna, turecké lázně, emocionální sprchy, chromoterapie, čajový koutek, soukromá vířivka, masáže, za poplatek), velká dětská herna (150 m²), miniklub v hotelu i na pláži (červenec-srpen, pro děti od 4 let), prostornou zahradu, soukromou pláž s restaurací a barem, posilovnu, půjčovnu kol, úschovnu kol a oplocené parkoviště hlídané videokamerou (za poplatek). Všechny pokoje jsou vybaveny elegantním nábytkem, mají vlastní sociální zařízení, fén, telefon, TV/SAT, klimatizaci, Wi-Fi, minibar a trezor. Čtyřlůžkové pokoje Deluxe se nachází v přízemí.

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 100 m, aquaparku Atlantica Cesenatico 4 km, lunaparku Mirabilandia 22 km, letiště Rimini 35 km

Bazén

bazén venkovní s dětskou a hydromasážní částí (zdarma) a vnitřní vyhřívaný (za poplatek), povinná koupací čepice

Pozice objektu v letovisku

v první řadě budov u pláže

Vybavení objektu

recepce, výtah, Wi-Fi v objektu, wellness, 30 €/osoba (finská sauna, biosauna, turecké lázně, emocionální sprchy), masáže, za poplatek, restaurace, v hotelu a na pláži, bar, v hotelu a na pláži, konferenční sál, ubytovací kancelář

Služby v objektu

taneční večery, piano bar (červen-srpen)

Venkovní dispozice

zahrada, solární terasa, s lehátky, se slunečníky

Strava

snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu bez nápojů, salátový a zeleninový bar, dezert)

, dětské menu, na vyžádání, bezlepková strava, na vyžádání, vegetariánská strava, na vyžádání

Pro děti lze půjčit

dětská židlička, vanička, ohřívač lahví

Děti

dětský koutek, miniklub, v hotelu i na pláži (červenec-srpen, od 4 let)

Sport

úschova kol, zdarma, půjčovna kol, zdarma, fitness / posilovna

Ubytování

pokoj Executive:
pokoj s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky a případně s přistýlkou, plocha 20 - 24 m², bez balkonu, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, sprcha, (sprchový kout), bidet, fén, parkovací místo, 25 €/den, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období 07.01. - 25.05. a 14.09. - 28.12. min. 2 noci, 25.05. - 22.06. a 31.08. - 14.09. min. 3 noci, 22.06. - 03.08. a 19.08. - 31.08. min. 5 nocí, 03.08. - 19.08. min. 7 nocí, příjezd od 14:00 do 22:00, odjezd 11:00 (pozdější check-out na vyžádání a za poplatek)
pokoj Deluxe:
pokoj s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky a případně s jednou nebo dvěma přistýlkami, plocha 26 - 30 m², čtyřlůžkové pokoje v přízemí, balkon, na vyžádání, výhled na moře, na vyžádání, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, sprcha, (sprchový kout) nebo vana (hydromasážní), fén, parkovací místo, 25 €/den, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období 07.01. - 25.05. a 14.09. - 28.12. min. 2 noci, 25.05. - 22.06. a 31.08. - 14.09. min. 3 noci, 22.06. - 03.08. a 19.08. - 31.08. min. 5 nocí, 03.08. - 19.08. min. 7 nocí, příjezd od 14:00 do 22:00, odjezd 11:00 (pozdější check-out na vyžádání a za poplatek)
pokoj Junior Suite:
pokoj s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky a případně s jednou nebo dvěma přistýlkami, plocha 30 - 38 m², balkon, na vyžádání, výhled na moře, za poplatek, na vyžádání, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, sprcha, (sprchový kout) a / nebo vana (hydromasážní), fén, parkovací místo, 25 €/den, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období 07.01. - 25.05. a 14.09. - 28.12. min. 2 noci, 25.05. - 22.06. a 31.08. - 14.09. min. 3 noci, 22.06. - 03.08. a 19.08. - 31.08. min. 5 nocí, 03.08. - 19.08. min. 7 nocí, příjezd od 14:00 do 22:00, odjezd 11:00 (pozdější check-out na vyžádání a za poplatek)

Cena zahrnuje:

1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2), infant bez postýlky věk od 0 do 1,99 let, plážový servis v ceně, pouze u pobytů s polopenzí nebo plnou penzí, 1 slunečník + 2 lehátka (od prostřední řady od moře), 1 x

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, infant s postýlkou, postýlka na vyžádání při rezervaci, věk od 0 do 1,99 let, za poplatek, 25 €/den, zvířata, na vyžádání, za poplatek, 20 €/den, plážový servis k dokoupení, 1 slunečník + 2 lehátka (od prostřední řady od moře), 50 €/den

Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště Dětský koutek ano
 • Tenis Tenis ano
 • Golf Golf ano
 • Surfování Surfování ano
 • Fitness Fitness ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout