od 3 480 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 103 420

Poloha

Hotel Alle Rose se nachází v horském městečku Cavedago, přímo u národního parku Adamello Brenta a 9 km od jezera Molveno, a nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s lehátky a dětským hřištěm.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce, bar, společenská místnost s TV, čítárna, místnost pro kuřáky, internet point, internetové připojení, hospůdka, parkoviště.

Ubytování

Jednoduše zařízené pokoje mají psací stůl, TV a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. K některým patří také balkon s lehátky.

Strava

Polopenze: snídaně formou bufetu, servírované večeře výběrem z menu a bufet se zeleninou a předkrmy. Snídaně formou bufetu zahrnuje sladká i slaná jídla včetně čerstvých croissantů, domácích moučníků, vajec, sýra a šunky. V restauraci si můžete pochutnat na místní kuchyni.

Služby

Alle Rose Hotel se nachází 5 km od sjezdovek v lyžařském středisku Paganella. Jen 100 metrů od hotelu najdete zastávku autobusů směřujících do vesnic Andalo a Molveno a do města Trento.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 100 m
 • Vzdálenost od sjezdovky 4 km
 • TV ano
 • Dětské hřiště ano
 • Klidná lokalita ano
 • Zastávka skibusu ano
 • Bar ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,5/5
Invia

Skvělé (15 hodnocení)

Ubytování 4,5/5

Strava 4,7/5

Okolí 4,2/5

Cena 4,7/5

Kvalita sjezdovek 4,5/5

Tento hotel je 19. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 412 v Trentino.

Eva V. Březen 2019

Datum pobytu: 24.2. - 28.2.2019

Hodnocení 5,0/5

Super

Celkové hodnocení

Super

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Cena 5,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Ubytování
super

Strava
fantazie

Služby hotelu
super

Sjezdovky
super

Věra Horáčková Únor 2019

Datum pobytu: 17.2. - 24.2.2019

Hodnocení 4,7/5

Pobyt super, jídlo velice chutné, sjezdovky ráno upravené lanovky v provozu.

Celkové hodnocení

Pobyt super, jídlo velice chutné, sjezdovky ráno upravené lanovky v provozu.

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Cena 4,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Ubytování
Každý den uklizené pokoje. Pokoj dostačující tomuto pobytu. Jen pro všechny pro zasmátí. Můj šok stojím ve sprchovém koutě sprcha a kde jsou kohoutky na vodu. jsou v chodbičce u umyvadla. Aha tak proto je to 4 lůžkový pokoj jeden se sprchuje a druhý mu šteluje teplotu vody.

Strava
škoda že není jídelní lístek v českém jazyce. Pro starší lidi by to bylo super.

Služby hotelu
Jsem nevyužívala. Parkoviště u hotelu. Výtah funkční.

Sjezdovky
Sjezdovky upravené, občerstvení na sjezdovkách.

Dagmar Holánková Březen 2020

Datum pobytu: 23.2. - 27.2.2020

Hodnocení 4,1/5

Cena odpovídá kvalitě požadovaných služeb.

Celkové hodnocení

Cena odpovídá kvalitě požadovaných služeb.

Ubytování 3,5/5

Strava 4,5/5

Cena 5,0/5

Kvalita sjezdovek 4,0/5

Ubytování
V pořádku, čisto, cena odpovídá nabídce.

Strava
Skvělá kuchyně, rozhodně doporučuji.

Služby hotelu
rodinný typ hotelu,služby odpovídají ceně zájezdu.

Sjezdovky
udržované, nebyly přeplněné, nebyly prostoje u vleků - doporučuji

Vladimír Machala Únor 2020

Datum pobytu: 16.2. - 20.2.2020

Hodnocení 4,0/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,5/5

Cena 3,5/5

Kvalita sjezdovek 3,0/5

Miloš Červený Únor 2020

Datum pobytu: 9.2. - 16.2.2020

Hodnocení 4,8/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Cena 5,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Milan Veselý Únor 2020

Datum pobytu: 2.2. - 9.2.2020

Hodnocení 4,5/5

Nádherná dovolená, určitê de see ještê vrátíme.

Celkové hodnocení

Nádherná dovolená, určitê de see ještê vrátíme.

Ubytování 4,3/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj skromê zařízen, málo úložného prostoru. V koupelnê bidet, což hodnotím kladnê.

Strava
Bohaté snídanê, vyborné večeře. Škoda, že večeře začíná až v 19,30 hod. Je to pozdê.

Služby hotelu
Každý den uklizeno a ustláno. V hotelu je herna pro děti, dole ve sklepě je stolní tenis a fotbálek. V lyžárně bohužel nic neusušíte.

Bohuslav Zahálka Leden 2020

Datum pobytu: 12.1. - 16.1.2020

Hodnocení 3,6/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 4,0/5

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Trentino, celým názvem Trentino - Alto Adige je nejsevernější italský region obklopovaný pohořím Dolomity. Jak napovídá jeho název, je složený ze dvou regionů: Trentino a Alto Adige, který patřil pod Rakousko. Tento region můžete také poznat v názvu Jižní Tyrolsko, používá se čím dál častěji. Trentino - Alto Adige je hornatým regionem, proto největší příliv turistů zaznamenávají střediska zimních sportů. Oblast je plná luxusních hotelů a rodinných penzionů. V Dolomitech, které se rozkládají mezi městy Bolzano a Belluno, můžete využít mnoha kilometrů sjezdovek, běžkařských tratí nebo lyžařských škol.
Všechna lyžařská střediska jsou perfektně vybavena, nabízí mnoho možností, jak trávit volný čas - diskotékami, bary nebo restauracemi.

Příroda

Příroda v Trentino - Alto Adige je místy absolutné nedotčená. To vše díky vysoké ochraně životního prostředí, jehož poškozování a znečišťování se trestá vysokými pokutami! Naleznete zde tak nádherné místa, že se Vám bude tajit dech. Takovými jsou například Parco dello Stelvio ? jeden z národních parků Itálie, Parco Monte Corvo, kde najdete největší množství různých druhů živočichů i rostlin. Během léta je zase možno trávit volný čas u vody. Je zde několik velmi pěkných jezer jako Lago di Molveno nebo Lago di Resia. Samozřejmě je příhodné nahlédnout i do několika zdejších měst s přívětivou atmosférou. Líbit se vám bude určitě v Roveretu nebo v hlavním městě tohoto regionu, v Trentu.

Trent

Jak jsem již výše zmínila, Trent je hlavní město regionu. Je to vysoce rozvinuté město a bohatou historií, která sahá až do dob před příchodem Římanů. Město stále vzkvétá a nabízí spoustu památek a krásným míst. Mezi taková patří: pevnost Castello del Buonconsiglio. Pochází z 13. století a po mnoho let byla sídlem městských biskupů. Ve věži pevnosti se nachází gotická freska pravděpodobně od autora jménem Václav z Čech. Na náměstí Piazza del Duomo je zase tridentská katedrála San Vigilio, patrona města. Byla postavena v 11. století a uvnitř je hrobka svatého Vigilia. Na tomtéž náměstí můžete obdivovat krásné paláce s ještě krásnějšími freskami a kouzelnými podloubími. Další důležitou památkou Trenta je Fontana del Nettuno. Ta byla vytvořena v 18. století a měla podtrhnout důstojnost města.

Pokud se v Trentu zdržíte déle, určitě navštivte několik vinných sklípků. Místní víno je výtečné, a pokud k němu okusíte místní sýry, budete jako v sedmém nebi! Pokud jde o tradice, v samotném Trentu můžete zažít spoustu zábavy a poznat i místní tradice. Na konci června se konají oslavy Feste Vigilare, na oslavu patrona města. Celé historické centrum se přemění do původní středověké podoby. Na ulicích místní obyvatelé v historických kostýmech předvádějí stará řemesla a turisté si je mohou zkusit nebo ochutnat tradiční tridentská jídla a nápoje. Mezi takové patří skvělý polotvrdý sýr Trento nebo likér z lesních jahod.

Madonna di Campiglio

Madoona di Campiglio je středisko, jež se nachází v nadmořské výšce 1 500 metrů nad mořem. Je to doslova perla Dolomie, obklopená ledovcem Adamello a vrcholem Brenta.
Jak je již v Itálii zvykem, i Madonna di Campiglio je velmi staré město, bylo spolu s klášterem založeno již před mnoha staletími a tehdy sloužilo jako útočiště pro poutníky. Dnes je Madonna di Campiglio jedním z nejslavnějších lyžařských středisek Itálie.

Sport

Sjezdovky v Madonna di Campiglio jsou svou kvalitou nepřekonatelné, budete zde moci celé dny lyžovat, aniž byste sundali lyže z nohou. Z centra města se můžete pohodlně dostat na všechny sjezdovky, i na ty vzdálenější jako Folgarida nebo Marilleva. Madonna di Campiglio nabízí na 150 kilometrů sjezdovek a 57 různých lanovek či vleků. Nesmírnou výhodou je promyšlený systém čteček skipasů, kdy stačí projít turniketem a skipas ani nemusíte vyndávat z kapsy. Tím se vyhnete velkým frontám. Nezapomeňte se zajet podívat na známou sjezdovku 3-Tre, kde se pořádají pohárové závody ve slalomu nebo alpském lyžování.

Rovereto

Rovereto je krásné historické město, jež bylo založeno Římany. Nachází se zde spousta historických a kulturních památek. S jednou se setkáte již při vstupu do města. Je to stará městská brána San Marco, jež pochází z 15. Století. Další dominantou města je hrad Castello di Rovereto. Uvidíte ho na pahorku nad náměstím Piazza Podesta. Pokud máte rádi kulturu, nenechte si ujít návštěvu jednoho z největších muzeí moderního evropského umění Mart. Pokud máte raději starší historii, pak vás bude zajímat Lavini di Marco, což je oblast vápencových skal a jeskyní, kde byly nalezeny ostatky dinosaurů, které si je tam také možno prohlédnout.
Mezi další zajímavá města regionu Trentino - Alto Adige patří Bolzano nebo Merano. Obě menší městečka jsou velmi vyhledávaná díky nádhernému výhledu na Dolomity, Bolzano je také oblíbeným pracovním místem, jsou zde totiž velmi rozsáhlé jablečné sady.
 • Vzdálenost od centra města 100 m
 • Vzdálenost od sjezdovky 4 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 20 °C v noci 12 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 23 °C v noci 12 °C

 • Neděle 23 °C v noci 13 °C

 • Pondělí 22 °C v noci 15 °C

 • Úterý 21 °C v noci 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec