Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nemecko/cestovani/covid_19.html

Bad Füssing

Německo, Bavorsko

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Bad Füssing

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Pojeďte si s námi zrelaxovat tělo i duši do malebného městečka Bad Füssing na jednodenní zájezd do úžasného aquaparku s termální vodou 36 °C v Německu. Areál termálních lázní se nachází nedaleko bavorského Pasova a strávíte v něm celý den. K dispozici je venkovní řeka s vodou 36 °C, vířivky, bazény a další.
Krátký únik z každodenního života nebo zdravotní dovolená v Bad Füssing. Termální lázně v Bavorsku vám nabízejí různé wellness procedury, které uvolní a posílí tělo i duši zároveň. Se svou lázeňskou rozlohou přes 3 000 m² jsou jedněmi z nejznámějších a nejkrásnějších lázní v Bavorsku.
V 17 různých bazénech od 27 °C do 40 °C můžete relaxovat 365 dní v roce. Zažijte blahodárné účinky termální vody a dopřejte si relaxační vitalizační masáž.

Program

Ve velmi brzkých ranních hodinách se vydáme autobusem přes Příbram, Písek a Strakonice do bavorského městečka Bad Füssing.
Na koupání a relaxaci budete mít celý den a v podvečerních hodinách se vydáme zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

1 místo v autobuse
Technického delegáta v autobuse
1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě

Cena nezahrnuje

Vstupné do komplexu: 20 €/osoba

Nástup / Výstup

PRAHA – 3:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
PŔÍBRAM – 3:45 HOTEL BENICA, ULICE KE STADIONU
PÍSEK – 4:30 ČERPACÍ STANICE BENZINA, ULICE SOBĚSLAVSKÁ
STRAKONICE – 5:00 PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘÍDY, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ
ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ.
Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.


Vyberte si termín

Doprava letecky

01:00 h

Popis

V Bavorských Alpách na vás čeká úžasné scenérie z vrcholků hor vystřihnuté jako z pohádky. Pohoří leží mezi Bavorskem a Salzburgskem a je divoce proloženo hlubokými údolími s jezery a rozmanitou faunou.

Nejen milovníci přírody a horské turistiky si zde přijdou na své, nachází se zde totiž celá řada malebných vesniček a zajímavých zámků. V Bavorsku nemůžete vynechat nejfotografovanější zámek Neuschwanstein, zámek Herrenchiemsee, který je známý jako věrná kopie zámku ve Versailles. Dále pak památky jako Berchstesgaden a Orlího hnízdo, které sloužilo jako residence Adolfa Hitlera, největší Krimmelské vodopády v Evropě nebo výstup na nejvyšší horu Německa Zugspitze, odkud můžete pozorovat německou i rakouskou krajinu přímo pod vámi.