Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nemecko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Weiden

Hodnocení: 0/5

Německo, Bavorsko

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Weiden

Poloha

NĚMECKO - WEIDEN

jednodenní výlet za nákupy

Termín 2024

den

cena (Kč)

26.03.2024

úterý

580,-

Program

PROGRAM: odjezd* v 06:15 hod. Praha 10 - stanice metra A Strašnická – na autobusové zastávce u výstupu z metra směr Nové Strašnice, ulice "V Olšinách" (z metra projdete podchodem a za ním hned doleva po schodišti na zastávku MHD), 6:30h Smíchovské nádraží - točna tramvají, dále možný nástup 7:00h Beroun - čerpací stanice OMV Sever a případně po dohodě s CK 7:40h Plzeň (Černice u Pneu Drnec - bus zastávka MHD za kruhovým objezdem), příjezd do Weidenu v dopoledních hodinách - cca 1,5h zastávka u OD ALDI/Kaufland/EDEKA (individuální nákupy), dále přejezd k centru města, osobní volno, nákupy, v cca 17h odjezd z Weidenu, návrat do ČR ve večerních hodinách.

*když se budete přihlašovat, uvádějte prosím do poznámky požadované místo nástupu

**Supermarket REAL 22.03.2024 ve Weidenu definitivně ukončuje provoz, proto je program upraven a CK již nadále nebude na tomto místě stavět.

Doprava

AUTOBUSOVÁ.

Odjezdy*: 06:15 hod. Praha 10 - stanice metra A Strašnická – na autobusové zastávce u výstupu z metra směr Nové Strašnice, ulice "V Olšinách" (z metra projdete podchodem a za ním hned doleva po schodišti na zastávku MHD), 6:30h Smíchovské nádraží - točna tramvají, dále možný nástup 7:00h Beroun - čerpací stanice OMV Sever a případně po dohodě s CK 7:40h Plzeň (Černice u Pneu Drnec - Nepomůcká 1010/251, 326 00 Plzeň 8) - bus zastávka MHD za kruhovým objezdem.

*když se budete přihlašovat, uvádějte prosím do poznámky požadované místo nástupu

Cena zahrnuje

► doprava dálkovým autobusem s klimatizací a mini barem
► organizační pracovník

Další informace

COVID 19 - AKTUÁLNÍ INFORMACE O CESTOVÁNÍ DO NĚMECKA ZDE:

https://www.mzv.cz/berlin/cz/viza_a_konzularni_informace/zmeny_na_hranicich_od_14_dubna_kdo_bude.html

UPOZORNĚNÍ: stornopoplatky u jednodenních zájezdů 100%.

Výše zmíněné informace nahrazují pokyny k zájezdu.


Vyberte si termín

Doprava letecky

01:00 h

Popis

V Bavorských Alpách na vás čeká úžasné scenérie z vrcholků hor vystřihnuté jako z pohádky. Pohoří leží mezi Bavorskem a Salzburgskem a je divoce proloženo hlubokými údolími s jezery a rozmanitou faunou.

Nejen milovníci přírody a horské turistiky si zde přijdou na své, nachází se zde totiž celá řada malebných vesniček a zajímavých zámků. V Bavorsku nemůžete vynechat nejfotografovanější zámek Neuschwanstein, zámek Herrenchiemsee, který je známý jako věrná kopie zámku ve Versailles. Dále pak památky jako Berchstesgaden a Orlího hnízdo, které sloužilo jako residence Adolfa Hitlera, největší Krimmelské vodopády v Evropě nebo výstup na nejvyšší horu Německa Zugspitze, odkud můžete pozorovat německou i rakouskou krajinu přímo pod vámi.