Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nemecko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Adventní Pasov a termální lázně Bad Füssing

Hodnocení: 0/5

Německo, Bavorsko

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Adventní Pasov a termální lázně Bad Füssing

Popis

Vydejte se s námi do termálních lázní Bad Füssing a na adventní trhy do Pasova, do města "tří řek", které leží na soutoku Innu, Dunaje a Illzu a které sám Napoleon Bonaparte označil za nejkrásnější německé město, nazývané „německé Benátky“. V době adventu zde zažijete neopakovatelné předvánoční kouzlo a to především při procházce Vánoční cestou, která vede starým městem a na níž jsou k vidění jesličky v kulisách, staré několik set let. Uvidíte největší kostelní varhany světa v chrámu sv. Štěpána, Horní a Dolní hrad, pozdně gotickou radnici, Diecézní muzeum a muzeum skla. Vydáme se také na náměstí Rezidenzplatz a Domplatz, kde navštívíme adventní trhy a vychutnáme si např. punč, víno, horkou medovinu, grog nebo něco dobrého k jídlu. Abychom se v tomto zimním čase zahřály, navštívíme odpoledne jedny z nejoblíbenějších termálních lázní v Bavorsku, lázně Bad Füssing, které se nachází přibližně 30 km od Pasova. Ten kdo nebude chtít navštívit lázně, může zůstat v Pasově a vychutnat si adventní trhy. Večer odjezd do ČR

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem s klimatizací, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstup do lázní, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 35 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 20 tis. – tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč.

Trasa A

Písek, Protivín, Vodňany, Strakonice, Volyně, Čkyně, Vimperk


Vyberte si termín

Doprava letecky

01:00 h

Popis

V Bavorských Alpách na vás čeká úžasné scenérie z vrcholků hor vystřihnuté jako z pohádky. Pohoří leží mezi Bavorskem a Salzburgskem a je divoce proloženo hlubokými údolími s jezery a rozmanitou faunou.

Nejen milovníci přírody a horské turistiky si zde přijdou na své, nachází se zde totiž celá řada malebných vesniček a zajímavých zámků. V Bavorsku nemůžete vynechat nejfotografovanější zámek Neuschwanstein, zámek Herrenchiemsee, který je známý jako věrná kopie zámku ve Versailles. Dále pak památky jako Berchstesgaden a Orlího hnízdo, které sloužilo jako residence Adolfa Hitlera, největší Krimmelské vodopády v Evropě nebo výstup na nejvyšší horu Německa Zugspitze, odkud můžete pozorovat německou i rakouskou krajinu přímo pod vámi.