Hotel Manos Maria

Hodnocení: 4/5

Řecko, Kréta, Chersonissos

od 13 700 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 85 083

Umístění:
Komplex se nachází v centru prázdninového letoviska Hersonissos a je jen cca 80 m od pláže. Četné zábavní a nákupní možnosti, stejně jako bary a restaurace jsou snadno dosažitelné pěšky asi po 50 m. Letiště Heraklion je vzdáleno přibližně 25 km a letiště Chania přibližně 170 km.

Vybavení:
Hotel má 30 bytových jednotek na celkem 3 podlažích. Najdete zde vstupní halu s recepcí, Wi-Fi (za poplatek), výtah a TV místnost. Venku je bazén se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky můžete využívat zdarma.

Ubytování:
Studia mají kombinovaný obývací pokoj/ložnici, kuchyňský kout, sprchu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci (za poplatek), telefon, satelitní TV, připojení k internetu, mini ledničku a balkon nebo terasu. V omezeném počtu je lze rezervovat i jako ekonomická studia. Apartmány Superior s jednou ložnicí nabízejí další ložnici.

Stravování:
Lze objednat polopenzi nebo all inclusive. Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu. All Inclusive také nabízí obědy formou bufetu a místní alkoholické a nealkoholické nápoje v inzerovaných časech.

Jednodenní daň Řecko:
Daň z ubytování Řecko: Vezměte prosím na vědomí, že od 1. ledna 2024 bude účtován „poplatek za odolnost vůči klimatické krizi“. Daň není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být zaplacena zákazníkem přímo v hotelu.

Výše daně závisí na kategorii hvězdy/klíče (kategorie země) v hotelu a počítá se za pokoj a noc plus DPH.

1* - 2* hotely a apartmány = 1,50 € za pokoj/noc
3* hotely a apartmány = 3,00 € za pokoj/noc
4* hotely a apartmány = 7,00 € za pokoj/noc
5* hotely / prázdninové domy / vily / obytné jednotky o velikosti 80 m² nebo více = 10 EUR za pokoj/noc

(změna vyhrazena)

Důležitá informace:
Rádi bychom upozornili, že nelze kdykoli vyloučit dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. v případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu a obecné dodržování místních předpisů.

Poznámka k zájezdům (let+hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o pravidlech pro zavazadla a palubním stravování vaší rezervované letecké společnosti, jakož i předpisy pro vstup, destinaci a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace můžete najít na internetu na adrese: Informace o letu a cíli LMX (http://www.lmx.info).

Info - Poplatky za odbavení

Vezměte prosím na vědomí, že online odbavení musí být provedeno u následujících leteckých společností, jinak budou za odbavení na letišti účtovány dodatečné poplatky. Časy a poplatky online odbavení na letišti za osobu/dítě jsou následující: Online odbavení Sun Express nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak 5,00 EUR; Online odbavení Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 15 €; Online odbavení TuiFly nejdříve 48 hodin a nejpozději 5 hodin před odletem, jinak 25 €; Online odbavení Ryanair plus předchozí ověření v případě potřebynejdříve 24 hodin a nejpozději 2 hodiny před odletem, jinak 55 €.

Poznámka k obsazenosti pokoje:
Vezměte prosím na vědomí, že při obsazení dvoulůžkového pokoje s několika přistýlkami se užitná plocha pokoje zmenší. Doporučujeme proto, pokud je k dispozici, zarezervovat si rodinný pokoj přímo skládající se z jednoho pokoje nebo několika pokojů, v závislosti na dostupnosti a nabídkách příslušného hotelu. Kromě toho velikost poskytovaných lůžek závisí na regionálních charakteristikách hotelového nábytku.

 

upozornění:
Omezená pohyblivost

Upozorňujeme, že naše zájezdy obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak, na požádání vám však rádi poskytneme podrobnější informace o této vhodnosti s ohledem na vaše potřeby.
Lage:
Die Anlage befindet im Zentrum des Ferienorts Chersonissos und ist nur ca. 80 m vom Strand entfernt. Zahlreiche Unterhaltungs- und Einkaufsmöglichkeiten sowie Bars und Restaurants erreichen Sie nach ca. 50 m bequem zu Fuß. Der Flughafen von Heraklion befindet sich in ca. 25 km Entfernung, der von Chania in ca. 170 km.

Ausstattung:
Das Hotel verfügt über 30 Wohneinheiten auf insgesamt 3 Etagen. Hier finden Sie eine Empfangshalle mit Rezeption, WLAN (gegen Gebühr), Lift und einen TV-Raum. Im Außenbereich befindet sich ein Swimmingpool mit Sonnenterrasse. Die Liegen und Schirme nutzen Sie kostenfrei.

Unterbringung:
Die Studios verfügen über einen kombinierten Wohn-/Schlafraum, Kitchenette, Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage (gegen Gebühr), Telefon, Sat.-TV, Internetanschluss, Minikühlschrank sowie Balkon oder Terrasse. Diese sind auch als Economy-Studio in begrenzter Anzahl buchbar. Die Appartements Superior mit einem Schlafzimmer bieten einen zusätzlichen Schlafraum.

Verpflegung:
Halbpension oder All Inclusive buchbar. Halbpension beinhaltet Frühstück und Abendessen in Buffetform. All Inclusive bietet zusätzlich Mittagessen in Buffetform sowie lokale alkoholische und nicht alkoholische Getränke zu den ausgeschriebenen Zeiten.

Übernachtungssteuer Griechenland:
Übernachtungssteuer Griechenland: Bitte beachten Sie, dass ab dem 01.01.2024 eine "climate crisis resilience charge" (Steuer zur Widerstandsfähigkeit gegen Klimakrisen) erhoben wird. Die Steuer ist nicht im Reisepreis enthalten und ist vom Kunden direkt vor Ort im Hotel zu entrichten.

Die Höhe der Steuer ist von der Sterne/Schlüssel-Kategorie (Landeskategorie) im Hotel abhängig und wird pro Zimmer und Nacht zzgl. MwSt. berechnet.

1* - 2* Hotels und Appartements = 1,50 € pro Zimmer/Nacht
3* Hotels und Appartements = 3,00 € pro Zimmer/Nacht
4* Hotels und Appartements = 7,00 € pro Zimmer/Nacht
5* Hotels / Ferienhäuser / Villen / Wohneinheiten mit einer Größe ab 80m² oder mehr = 10 € pro Zimmer/Nacht

(Änderungen vorbehalten)

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In ggf. zuzüglich einer vorherigen Verifizierung frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen. Weiterhin ist die Größe der zur Verfügung gestellten Betten abhängig von den jeweiligen regionalen Besonderheiten der Hotelmöblierung.

 

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 120 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 28 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Bar Bar ano
 • Dětský bazén Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Podprůměrné (na základě 13 hodnocení)

Hodnocení 2,7 / 5

Ubytování 2,6 / 5

Strava 1,8 / 5

Okolí 3,7 / 5

Cena 2,7 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 611. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 3365 v Kréta.

Dawid M.

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 2.10. - 12.10.2022 Hodnoceno: Říjen 2022

Manos Maria Hodnocení: 4/5 Řecko, Kréta

Hotel celkově není špatný, ale problém s jídlem je obrovský. Jídlo je zajištěno a stále není k dispozici. Objednávají příliš málo. Fronty na otevření jídel. Pak jíst zbytky. Kromě toho je jídlo průměrné. Služba je milá, pokoje jsou spíše čisté, bazén je v pořádku, umístění je skvělé. Jde jen o jídlo...

Hotel celkově není špatný, ale problém s jídlem je obrovský. Jídlo je zajištěno a stále není k dispozici. Objednávají příliš málo. Fronty na otevření jídel. Pak jíst zbytky. Kromě toho je jídlo průměrné. Služba je milá, pokoje jsou spíše čisté, bazén je v pořádku, umístění je skvělé. Jde jen o jídlo...

Ubytování 2,3 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Romuald S.

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 18.9. - 26.9.2022 Hodnoceno: Září 2022

Manos Maria Hodnocení: 4/5 Řecko, Kréta

Počasí umožnilo považovat tyto svátky za úspěšné.

Počasí umožnilo považovat tyto svátky za úspěšné.

Ubytování 2,8 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Pokoj odpovídal standardu zařízení.

Strava
Chybějící kuchyně v hotelu je důvodem všeobecné nespokojenosti zákazníků s jídlem, jídla jsou rozvážena, ohřívána a ta „atraktivnější“ už končí, takže co jiní nechtěli, zůstává a výběr je více než skromný.

Služby hotelu
služby v tomto hotelu spíše chybí.

Pláž
Vzdálenost od nejbližší pláže je malá, stejně jako pláž samotná, ale každý si může najít jinou intimní zátoku.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Dawid M.

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 2.10. - 12.10.2022 Hodnoceno: Říjen 2022

Manos Maria Hodnocení: 4/5 Řecko, Kréta

Hotel celkově není špatný, ale problém s jídlem je obrovský. Jídlo je zajištěno a stále není k dispozici. Objednávají příliš málo. Fronty na otevření jídel. Pak jíst zbytky. Kromě toho je jídlo průměrné. Služba je milá, pokoje jsou spíše čisté, bazén je v pořádku, umístění je skvělé. Jde jen o jídlo...

Hotel celkově není špatný, ale problém s jídlem je obrovský. Jídlo je zajištěno a stále není k dispozici. Objednávají příliš málo. Fronty na otevření jídel. Pak jíst zbytky. Kromě toho je jídlo průměrné. Služba je milá, pokoje jsou spíše čisté, bazén je v pořádku, umístění je skvělé. Jde jen o jídlo...

Ubytování 2,3 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Romuald S.

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 18.9. - 26.9.2022 Hodnoceno: Září 2022

Manos Maria Hodnocení: 4/5 Řecko, Kréta

Počasí umožnilo považovat tyto svátky za úspěšné.

Počasí umožnilo považovat tyto svátky za úspěšné.

Ubytování 2,8 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Pokoj odpovídal standardu zařízení.

Strava
Chybějící kuchyně v hotelu je důvodem všeobecné nespokojenosti zákazníků s jídlem, jídla jsou rozvážena, ohřívána a ta „atraktivnější“ už končí, takže co jiní nechtěli, zůstává a výběr je více než skromný.

Služby hotelu
služby v tomto hotelu spíše chybí.

Pláž
Vzdálenost od nejbližší pláže je malá, stejně jako pláž samotná, ale každý si může najít jinou intimní zátoku.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Markéta M.

Hodnocení 2,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 23.8. - 30.8.2022 Hodnoceno: Září 2022

Manos Maria Hodnocení: 4/5 Řecko, Kréta

Dovolenou jsme si užili, nebyla to žádná hrůza, ale 4 hvězdičkám to tedy vážně neodpovídalo. Letovisko je asi 25 km od Herakleinu, každou chvíli tam jezdí autobus od společnosti K.T.E.A., jízdenka stojí 3.10 eura. Dá se jet z Herakleinu i do jiných měst jako chino a Rethymno.

Dovolenou jsme si užili, nebyla to žádná hrůza, ale 4 hvězdičkám to tedy vážně neodpovídalo. Letovisko je asi 25 km od Herakleinu, každou chvíli tam jezdí autobus od společnosti K.T.E.A., jízdenka stojí 3.10 eura. Dá se jet z Herakleinu i do jiných měst jako chino a Rethymno.

Ubytování 2,0 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytování
Pokoj jsme měli hezký a čistý, dokonce jsme měli i zrekonstruovanou koupelnu. Na pokoji byla lednička, fén, televize a klimatizace. Úklid probíhal docela často a vždy jsme měli čisté ručníky.

Strava
Jídlo bylo na celém pobytu to nejhorší. Pokud člověk nepřišel v tom čase, kdy začínali podávat jídlo, pravděpodobně na něj nezbyly všechny varianty. Jídlo nedoplňovali. Bylo nedochucené a opravdu nebylo dobré. Z ovoce byl meloun a pomeranč nic víc. Restaurace byla malá a neodpovídala fotografiím v nabídce. Právě protože všichni chodili na čas, nebylo si kde sednout a lidé museli čekat. Jídlo neodpovídalo ani plné penzi natož all inclusive. Stoly nestíhali po hostech utírat. Nádobí si člověk musel odnést sám a uklidit zbytky po sobě. Žádná obsluha. Ne, že bychom nezvládli po sobě uklidit, ale očekávali jsme ve 4 hvězdičkovém hotelu nějaké pohodlí a luxus.

Služby hotelu
Hotel je menší a asi má málo zaměstnanců. Protože na recepci nikdy nikdo nebyl. Když jsme měli problém s kartou k pokoji museli jsme běhat od baru k baru, aby nám zavolali recepční. I check-out jsme udělali bez recepční. Položili jsme kartu od pokoje na stůl a šli jsme, protože ani v 7 ráno na recepci nikdo nebyl. Jak jsem psala u stravy, stoly nikdo neobsluhoval nedoplňoval. Na celý hotel byli tak 3 lidi, kteří se starali o pool bar i restauraci.

Pláž
Pláž byla z drcených kamínků, malá ale hezká. Problémem byl vstup do moře, který tvořili veliké kameny. Člověk musel ujít tak 30 m než se dostal do hloubky. Proto tuto pláž nedoporučuji malým dětem. Pláž je asi 200 m od hotelu.

Byla tato recenze užitečná? (4) (1)

Jana Širlová

Hodnocení 0,7 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 14.8. - 18.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Manos Maria Hodnocení: 4/5 Řecko, Kréta

Nejhorší hotel za 10let costovani. Nechápu jak tavy hotel může cestovní kancelář vůbec nabízet.

Nejhorší hotel za 10let costovani. Nechápu jak tavy hotel může cestovní kancelář vůbec nabízet.

Ubytování 0,5 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolí 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytování
Hrozný. Úplně bez hotelového servisu. To jsem raději měla bydlet někde ve studiu. Vůbec neodpovídá 4 hvězdám. Je to možná tak jedna..

Strava
Po deseti minutayyh otevření jedelny nebylo co vybírat. Pečivo z pytlíku vůbec ne čerstvé. Ovoce pouze melou. Problém i s talíři či příbory. Stále nedoplňovano.

Služby hotelu
Žádné. Nezměnili ručníky, nevysypavali koše ani nevytřeno.

Pláž
Velké kameny. Hodně lidí.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jana Truhlářová

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 27.7. - 3.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Manos Maria Hodnocení: 4/5 Řecko, Kréta

Do města opakovaně možná, do hotelu už ne

Do města opakovaně možná, do hotelu už ne

Ubytování 2,3 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Hotel zápasí s nedostatkem personálu a tak to bylo znát. Na 58 pokojů se střídali tři pokojské které těžce nestíhali. Ta špinavou koupelnu jsem ještě nezažila. Pokoj nám uklidili jen jednou a to jen když jsem si pokojskou odchytila. Jeli jsme s dětmi a koš s plenkami jsme si raději vynášeli sami, aby jsme na pokoji nepadli.

Personál sice vstřícný a usměvavý, ale bohužel ten binec to dost kazil.

Na hotelu je sice výtah, ale hotel je kaskadovitě řešený a k našemu pokoji vedlo pět schodů dolů. Před hotelem je sice nájezdová plošina, ale vede do okna, takže stejně musíte po schodech. To samé okolo bazénu a do jídelny je to samý shod. Není to nic co by se nedalo zvládnout, ale náš neustále naložený kočárek zde dostával opravdu zabrat. Na obranu hotelu musím říct že uvádějí, že jejich hotel není vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Zájezd byl jeden z těch levnějších a tak lákal i mladé turisty z neměcka, kteří po nocích dělali na hotelu fakt bordel. Budova je celobetonová a tak když někdo ve čtyři ráno v podnapilém stavu zařve do chodby, nebo praští dveřmi, tak je to jak když vám někdo mlátí u hlavy. Naštěstí můj manžel a děti mají dobré spaní a jen tak něco je narozdíl ode mě neprobudí. Já už se po týdnu nevyspání těšila domů k nám na vesnici do klidu.

Měli jsme Rodiný pokoj s ložnicí, obývákem, kuchyňským koutem a balkonem do ulice. Pokoj byl prostorný, postele pohodlné. Elektrika je zde na kartu. Bohužel i lednička je napojená na tento systém, takže když odejdete, tak lednice nejde.

Klimatizace je v ceně, jen je dost hlučná.

Strava
Jídlo se sem dováží. Zde se s čistotou snažili. Pokud jste zažili all v nějakém velkém hotelu v Tunisu, nebo Egyptě, tak tohle bude stravování na táboře. Většinou byli dvě přílohy, dvě teplé zeleniny, jedno nebo dvě masa, jedna ryba, meloun, něco málo sladkého a dostatek čerstvé zeleniny a fety. Bohužel těstoviny byli dost často nedovařené, aby jim při transportu "nedošli" na kaši a některé maso bylo buď udělané do mrtva na sušenku a nebo studené.

Služby hotelu
Psala jsem s předstihem na hotel, zda nás ubytují, protože jsme cestovali z Polska s německou cestovkou a nevěděli jsme zda nemají podepsanou exkluzivitu s nějakou jinou cestovkou. Vše bylo v pořádku. Zároveň jsem je žádala o dětskou postýlku. ubezpečili mě, že bude připravená na pokoji. Na hotel jsme přijeli po půlnoci a oznámili mi že postýlka bude až druhý den. No byla to zajímavá noc, uhlídat v manželské posteli dvě děti aby vám nespadli na zem a nebo se nepropadly do mezery lůžky.

Pláž
Chodili jsme na pláž, která byla asi tři minuty chůze. Je zde štěrkopísek a čisto. Jsou zde malé písčité lagunky, kde s malými dětmi v klidu pobudete. pokud chcete, ale plavat, musíte přes skalnatý val, kde bydlí ježečci, takže to chce boty do vody. Za dvě lehátka s deštníkem jsme platili 12 euro. Lehátka kam jsme chodili my patřili k přilehlé restauraci a byl zde super servis.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout