Potřebujete pomoci?

Ozvěte se nám způsobem, který vám vyhovuje

Na stránku s kontakty

MEDITERAN travel

CK MEDITERAN travel s. r. o. má více jak 25ti-leté zkušenosti s pořádáním zájezdů do Chorvatska a Slovinska a může tak nabídnout svým klientům záruku nejkvalitnějšího ubytování v různém cenovém rozpětí v apartmánech, bungalovech, mobilehomech, hotelech kategorie **-****, v malých privátních hotelích, v privátních apartmánech a pokojích po celém pobřeží Jadranu. V rámci Slovinska nabízíme pobyty u moře, pobyty v jezera Bohinj a Bled, pobyty na horách a pobyty v termálech po celý rok.

Slovinsko nabízí možnost dovolené po celý rok. Lyžování, termální lázně, turistika, koupání u moře. Nabízíme různé termální lázně po celém Chorvatsku, pobyty již od 2 nocí, umíme nabídnout kombinaci různýchpobytů ve Slovinsku. Např.: lázně + hory, moře + lázně, lyžování + wellness a další varianty, dle přání klienta.

Jaké zájezdy MEDITERAN travel nabízí?

Cestovní kancelář MEDITERAN travel s.r.o. nabízí v Chorvatsku většinu typů zájezdů: Last minute zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, relaxační pobyty, zájezdy pro kolektivy, školní zájezdy, víkendové pobyty nejen u moře ale i ve vnitrozemí, zájezdy na míru, krátkodobé předsezónní pobyty u Jadranu. Novinkou v naši nabídce jsou podzimní pobyty u Jadranu tématicky zaměřené na sběr mandarinek, oliv, vinobraní. Jako jedna z mála cestovních kanceláří v České republice nabízíme klientům i pobyty na klasických motorových plachetnicích s plavbou na 7, 14 dni, s možností polopenze nebo plné penze. Zájezdy jsou vhodné jak pro odpočinek, tak pro cvičení (areobic, joga apod.), cyklistiku nebo turistiku po ostrovech a podél pobřeží. Tato forma dovolené je v posledních letech velmi oblíbená a umožňuje klientům prožít nezapomenutelnou dovolenou na moři s poznáváním kulturních krás a památek na pobřeží ale i na ostrovech chorvatského Jadranu.

Dovolená Mediteran Travel 2024 a Last Minute zájezdy Mediteran Travel

Chorvatsko Chorvatsko (98 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 11 °C Teplota moře: 13 °C 2 712 Kč
Slovinsko Slovinsko (69 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota moře: 11 °C 690 Kč

Do jakých zemí můžete s CK MEDITERAN travel cestovat?

Cesotvní kancelář MEDITERAN travel nabízí dovolenou v Chorvatsku, v Bosně a Hercegovině (Neum) a v Černé Hoře, kde můžeme nabídnout kvalitní a cenově velmi výhodné ubytování z důvodu přímého nákupu kapacit.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na last minute.