S LEO Express na letiště

Invia vám ve spolupráci se společností LEO Express nabízí možnost jednoduché přepravy na letiště v síti dopravce.
Využijte možnost zakoupení zpáteční jízdenky se slevou 20 %!

Pokud odlétáte z některého z mezinárodních letišť ve střední Evropě, společnost LEO Express vás bezpečně a pohodlně sveze autobusy do Krakova, Katovic, Vídně nebo třeba Mnichova. Linky zajíždějí přímo k odletovým terminálům tamních letišť. Autobusy navazují na vlaky LEO Express v Praze, Olomouci a Ostravě.

Jak to funguje:

Na letiště Mnichov:

Leo Express jezdí ve spolupráci s dopravcem Eurolines každý den dvakrát z Prahy do Mnichova a zpět. Linka je provozována nejmodernějšími autobusy.

Autobusy vyjíždí z Prahy, kde čekají na vlaky přijíždějící z Košic či Ostravy. Na palubě autobusů je všem cestujícím k dispozici balená voda zdarma. Samozřejmostí je připojení k síti WiFi, klimatizace a zásuvky 230 V. Navíc si můžete vybrat mezi cestovní třídou Economy a třídou Business, kde je pro Vaše pohodlí více místa na nohy a v ceně jízdenky je balíček s drobným občerstvením.

Odstartujte svou dovolenou pohodlně a nechte se na mnichovské letiště dovézt těmi nejpohodlnějšími autobusy. Také po návratu z dovolené bude pohodlný návrat domů příjemným bonusem.

Chci jízdenku na letiště Mnichov

Na letiště Katovice:

Minibusy LEO Express jsou oficiálním dopravcem katovického letiště! Právě odsud můžete letět do více než 30 evropských destinací. Novinkou jsou přímé lety do Rejkjavíku na Islandu.

Minibus vyjíždí z Ostravy, kde čeká na přípoje od vlaku z Prahy. Na palubě minibusů je voda i drobné občerstvení zdarma. Samozřejmostí je připojení k síti WiFi, klimatizace a zásuvky 230 V. Pokud to máte na naše zastávky příliš daleko, můžete si objednat službu vyzvednutí z konkrétní adresy. Naši řidiči pro vás přijedou domů, do hotelu nebo kanceláře. Stejnou službu lze využít i při cestě zpět.

Na letiště Jana Pavla II Krakov – Balice:

Pětkrát za den odjíždíme směrem na letiště v Krakově. Z Krakova se za nízké ceny dostanete do Edinburghu nebo irského Dublinu, kde je povinností ochutnat pověstný Guinness. Na linkách lze také využít službu Vyzvednutí z adresy / Dovoz na adresu. Pokud si jízdenky zakoupíte v předstihu, garantujeme vždy ty nejvýhodnější ceny.