S LEO Express na letiště

Invia vám nově ve spolupráci se společností LEO Express nabízí možnost jednoduché přepravy na letiště v síti dopravce. Využijte možnost zakoupení zpáteční jízdenky se slevou 20 %!

Pokud odlétáte z některého z mezinárodních letišť ve střední Evropě, společnost LEO Express vás bezpečně a pohodlně sveze autobusy a minibusy do Prahy, Krakova, Katovic, Vídně nebo Mnichova. Linky zajíždějí přímo k odletovým terminálům tamních letišť. Autobusy a minibusy navazují na vlaky LEO Express v Praze, Olomouci a Ostravě.

Jak to funguje:

Na letiště Václava Havla v Praze:

Při cestě do Prahy využijete moderní vlak nebo autobus, kterým se dovezete do Prahy na hlavní nádraží. Na hlavním nádraží přestoupíte jednoduše do moderního minibusu, který vás odveze přímo před terminál. Minibusy jsou vybaveny Wi-Fi připojením a zásuvkami. Každý z cestujících dostane vodu zdarma. Pokud jste z Prahy můžete využít unikátní službu cestování z/na adresu. Řidič minibusu Vás vyzvedne při cestě na letiště Václava Havla kdekoliv či opačným směrem odveze kamkoliv ve vyhrazené zóně v centru města. Při rezervaci jízdenky stačí zadat Vaši výchozí nebo cílovou adresu. Pro děti jsou připraveny dětské podsedáky. Jízdenky nelze zakoupit u řidiče minibusu Nakupujte jízdenky již teď!

Jízdenku na minibus z centra hlavního nádraží v Praze na letiště je možné objednat také individuálně již za 89 Kč za jízdu. Zpáteční jízdenky zakoupíte se slevou 20 %. Více informací o této službě odvozu na letiště z centra Prahy najdete ZDE

Na letiště Katovice:

Minibusy LEO Express jsou oficiálním dopravcem katovického letiště! Právě odsud můžete letět do více než 30 evropských destinací. Novinkou jsou přímé lety do Rejkjavíku na Islandu.

Minibus vyjíždí z Ostravy, kde čeká na přípoje od vlaku z Prahy. Na palubě minibusů je voda i drobné občerstvení zdarma. Samozřejmostí je připojení k síti WiFi, klimatizace a zásuvky 230 V. Pokud to máte na naše zastávky příliš daleko, můžete si objednat službu vyzvednutí z konkrétní adresy. Naši řidiči pro vás přijedou domů, do hotelu nebo kanceláře. Stejnou službu lze využít i při cestě zpět.

Na letiště Jana Pavla II Krakov – Balice:

Pětkrát za den odjíždíme směrem na letiště v Krakově. Z Krakova se za nízké ceny dostanete do Edinburghu nebo irského Dublinu, kde je povinností ochutnat pověstný Guinness. Na linkách lze také využít službu Vyzvednutí z adresy / Dovoz na adresu. Pokud si jízdenky zakoupíte v předstihu, garantujeme vždy ty nejvýhodnější ceny.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622