Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/cina/cestovani/covid_19.html

Čína first minute

Sníte-li o návštěvě Číny, využijte rozmanité nabídky first minute zájezdů za příznivé ceny. Můžete vybírat z rozličných okruhů a míst. Objevujte např. krásy jižní Číny, plavte se čínským vnitrozemím, prozkoumejte metropole nebo se vydejte po stopách čínských císařů. Čína, to není jen Velká zeď a terakotová armáda. Je mnohem víc!

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Proč vidět Čínu?

Obdivujte buddhistické chrámy, úchvatné paláce, atraktivní muzea a kvetoucí parky Číny. Navštivte chovnou stanici pandy velké, vodní zahrady v Suzhou, slavné terasy políček Longsheng nebo starobylé město Lijiang na seznamu UNESCO. Je opravdu z čeho vybírat, rezervujte si proto včas správný first minute zájezd do Číny!

Města a místa v lokalitě

Všechny lokality

Mapa Číny

Počasí v Číně

Převážná většina Číny leží v mírném či subtropickém pásmu, nad západními horami panuje vysokohorské podnebí. Střed země se vyznačuje mírným vnitrozemským klimatem. Prší především v letních měsících, kdy se může na pobřeží vyskytnout i tajfun. Roční úhrn srážek se pohybuje mezi 1.100 a 1.700 mm.

Cestovatelský magazín