Ostrov Svatý Martin dovolená

Území ostrova Svatý Martin je rozděleno na dvě části. Holandská strana je známá svým nočním životem, plážemi, šperky, likéry a kasiny. Francouzská strana pak proslula nudistickými plážemi, módou, obchody, venkovními trhy i místní kuchyní. Na ostrově se nachází sídla filmových hvězd, krásné písečné pláže a úžasně čistá voda.

Nejlépe hodnocené hotely na ostrově Svatého Martina

Tropický ráj právě pro vás

Vedle relaxace na krásných písčitých plážích se turistům nabízí také možnost vyzkoušet si podvodní rybolov nebo potápění u nádherných korálových útesů. Milovníky přírody a turistiky potěší motýlí farma, národní park s papoušky a výstup na vrchol Concordia. Nejnavštěvovanější kulturní institucí na ostrově je pak Saint-Martin Museum se sbírkou obdivuhodných exponátů.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Ostrov Sv. Martin mapa

Sv. Martin počasí a klima

Svatý Martin má velmi příjemné klima, protože tropická vedra jsou tu mírněna celoročně vanoucími pasáty. Teploty ve středu ostrova kolísají mezi 22 a 30 °C. Srážek je celkově málo. Výjimku představují hornaté oblasti a tzv. vlhké období mezi zářím a listopadem, kdy se nebe může na chvíli zatáhnout a dají se očekávat krátké vydatné přeháňky. Období dešťů v pravém slova smyslu zde ale neexistuje.

Cestovatelský magazín