Sandy Bay (Ex. Mpm Zornitza Sands & Spa) Hodnocení: 4/5
od 4 396 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 396 Kč za os.
od 10 269 Kč za os.
od 5 819 Kč za os.
od 4 320 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 22 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Milan Novák
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená za to stála,bylo sice chladněji než v roce předchozím,ale sluníčka byl dostatek,moře stále vyhřáté a hlavně medůzy zmizely ! Lehce začínají opadat služby ohledně potřebné údržby a zajištění chodu hotelu a okolí.Slunečníky stále více neshopné provozu,výtahy v hotelu zlobí,nebo i stojí.Po upozornění narecepci,nám doporučili používat ty zbývající !Nám to s dcerou nevadilo,ale otec již špatně chodí a výtah je nutností ! Také pikolík co se motá jen kolem nových hostů,ochotně odveze kufr do daného pokoje a čeká jen na peníze,od té doby si již nikoho nevšímá,natož aby třeba pozdravil (to už nemá zaplaceno).Elektrovozítka ,která mají na každém hotelu sloužit i hostům využíval v tom našem jen pikolík,když si potřebuje někam zajet.Slunečníky na terase u bazenu a lehátka se dále jen rozpadají,přitom stačí tak málo a budou sloužit všechny! Celkově jsme spokojeni,ale hostů tu začalo ubývat a my také budeme pro příště zvažovat další lokaci.
Dovolená za to stála,bylo sice chladněji než v roce předchozím,ale sluníčka byl dostatek,moře stále vyhřáté a hlavně medůzy zmizely ! Lehce začínají opadat služby ohledně potřebné údržby a zajištění chodu hotelu a okolí.Slunečníky stále více neshopné provozu,výtahy v hotelu zlobí,nebo i stojí.Po upozornění narecepci,nám doporučili používat ty zbývající !Nám to s dcerou nevadilo,ale otec již špatně chodí a výtah je nutností ! Také pikolík co se motá jen kolem nových hostů,ochotně odveze kufr do daného pokoje a čeká jen na peníze,od té doby si již nikoho nevšímá,natož aby třeba pozdravil (to už nemá zaplaceno).Elektrovozítka ,která mají na každém hotelu sloužit i hostům využíval v tom našem jen pikolík,když si potřebuje někam zajet.Slunečníky na terase u bazenu a lehátka se dále jen rozpadají,přitom stačí tak málo a budou sloužit všechny! Celkově jsme spokojeni,ale hostů tu začalo ubývat a my také budeme pro příště zvažovat další lokaci.
Spokojenost ,písečná,jen nám vlny každý den vyplavily i kamení,nebo jej zase schovali do moře.
Ale vše v bezproblémů,plavčíci hodně hlídali dění ve vodě,bezpečnost zaručena !
Vhodné jak pro děti,tak i dospělé. Další atrakce na pláži jsou samozřejmostí a my také něco zkusili.
Velice dobrá,pestrý výběr,každý den přejezeni.
UbytováníZ nás spokojenost,že občas někde něco teče,nebo upadne ,nebo nefunguje,jsem na dovolené nechtěl moc řešit.
SlužbyPřídavkem návštěva stylových restauarací v rámci resortu byla příjemným spetřením a my ji plně využili.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
celkovo hodnotím dovolenku kladne, spokojnosť s delegátom aj službami hotela, strava a ubytovanie priemerné v porovnaní s podobnými hotelmi v Bulharsku.
celkovo hodnotím dovolenku kladne, spokojnosť s delegátom aj službami hotela, strava a ubytovanie priemerné v porovnaní s podobnými hotelmi v Bulharsku.
prístup k pláži hneď pri hoteli. V hlbšej vode (po krk priemerného dospelého človeka) kamene (okrúhliaky), nie piesok. Hotelová pláž pomerne čistá, málo lehátok a slnečníkov.
Službyveľmi dobré, súčasťou komplexu viacerých hotelov je aj akvapark. Možnosť využívať všetky bazény aj v okolitých hoteloch. Výborné možnosti rýchleho občerstvenia počas celého dňa.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Tomáš J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi podprůměrně služby. Propadáte si jako v Rusku. Všude slyšíte a vidíte ruštinu. Jidlo podprůměrně, všude fronty, málo místa jak na plážích tak v jídelnách. Je to hrůza. Jel jsem tam poprvé a naposled. Negativní personál.
Velmi podprůměrně služby. Propadáte si jako v Rusku. Všude slyšíte a vidíte ruštinu. Jidlo podprůměrně, všude fronty, málo místa jak na plážích tak v jídelnách. Je to hrůza. Jel jsem tam poprvé a naposled. Negativní personál.
Velice podprůměrný.
UbytováníByl jsem ubytován v 8 patře s jedním malým výtahem kde se tvořili stále fronty. Do 23:00 vám do pokoje proniká hlasitá hudba z kolotočů a různých atrakcí+ světelné efekty.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena byla pekna. Mene lidi, klid, cistota. Aquapark byl zavreny.
Dovolena byla pekna. Mene lidi, klid, cistota. Aquapark byl zavreny.
Plaz i more ciste,volna lehatka.
UbytováníHotel byl pred rekonstrukci,ale pokoje byli udrzovane a ciste.
SlužbyJedine,co musim vytknout,je spatna organizace pri predavani pokoju. Na pokoj jsme dlouho cekali.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...