Sandy Bay (Ex. Mpm Zornitza Sands & Spa) Hodnocení: 4/5
od 4 744 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 744 Kč za os.
od 10 269 Kč za os.
od 5 679 Kč za os.
od 4 320 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 299 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Eva B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super dovolená, nemělo to chybu
Super dovolená, nemělo to chybu
Pláž i moře čisté, lehátek dostatek, vodní sporty za dostupnou cenu
StravaKaždý den bylo z čeho vybrat, průběžně doplňováno, příjemný personál, jídlo chutné
UbytováníUbytování v pořádku, čistý hotel, pokoj...
SlužbyVše co jsme potřebovali zajistili v hotelu
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Iveta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
mezi hosty převládali Ukrajinci, kteří všude zanechávali neskutečný nepořádek
mezi hosty převládali Ukrajinci, kteří všude zanechávali neskutečný nepořádek
na pláži i u bazénu nepořádek od Ukrajinců
Stravaod půlky dovolené nebyl pro děti výběr z automatů na pití
Ubytovánínešly zavírat dveře od pokoje, takže se muselo neustále zamykat
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zdenko Hájek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na to, že je tento hotel označený čtyřmi hvězdičkami, je to bída. Možná tak tři hvězdičky. Očekával jsem víc.
Na to, že je tento hotel označený čtyřmi hvězdičkami, je to bída. Možná tak tři hvězdičky. Očekával jsem víc.
Příchod na pláž nedůstojný, poškozené lehátka, nečistota na pláži.
StravaNeustále chyběly příbory, nedostatečné doplňování sortimentu jídla
UbytováníNešly dovirat vstupní dveře, nábytek celkově zastaralý, rozviklané šuplíky skříněk, v koupelně nebyl závěs u vany
Službyúklid probíhal každodenně, personál vstřícný a ochotný
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Adela D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Táto dovolenka bola naša ôsma dovolenka v Bulharsku (s rôznymi CK, rôznych letoviskách, až na 1 výnimku vždy "len" v 3* hoteloch s raňajkami a bazénom, posledné 3 razy dokonca s naším malým synom), takže si dovoľujeme tvrdiť, že ako - tak poznáme realitu (predkoronovej) dovolenky v Bulharsku. Vždy sme sa z nej vracali veľmi spokojní, často nadšení. Táto dovolenka mala byť pre nás čosi viac, chceli sme si dopriať troška luxusu, a preto sme si vybrali 4* a all inclusive rezort. Obrovské sklamanie! Nebyť polohy "na konci sveta", bez ruchu veľkých letovísk, bez nočného života a naozaj krásneho čistého mora .... bola by to asi riadna katastrofa a dovolenku by sme bez mihnutia oka reklamovali priamo na mieste.
Táto dovolenka bola naša ôsma dovolenka v Bulharsku (s rôznymi CK, rôznych letoviskách, až na 1 výnimku vždy "len" v 3* hoteloch s raňajkami a bazénom, posledné 3 razy dokonca s naším malým synom), takže si dovoľujeme tvrdiť, že ako - tak poznáme realitu (predkoronovej) dovolenky v Bulharsku. Vždy sme sa z nej vracali veľmi spokojní, často nadšení. Táto dovolenka mala byť pre nás čosi viac, chceli sme si dopriať troška luxusu, a preto sme si vybrali 4* a all inclusive rezort. Obrovské sklamanie! Nebyť polohy "na konci sveta", bez ruchu veľkých letovísk, bez nočného života a naozaj krásneho čistého mora .... bola by to asi riadna katastrofa a dovolenku by sme bez mihnutia oka reklamovali priamo na mieste.
Pláž a more boli to najlepšie, čo sme na dovolenke mali. Hotel bol prakticky na pláži, aj keď pláž k nemu už oficiálne túto sezónu nepatrila = nikto ju neupratoval. "Celkom sa dalo" - je to skôr o ľuďoch a ich poriadkumilovnosti. Obrovská pochvala za more - tak krásne čisté, pokojné more bez chalúh a morských rias sme v Bulharsku nikde inde nevideli (a to bol aj 1 z dôvodov nemeniť hotel). Navyše, vďaka slabým vlnám a mnohým plytčinám sa dalo ísť naozaj ďaleko do mora, rodičia sa nebáli nechať vo vode aj malé deti. Syn sa prakticky neustále šnorchloval. Na opačnej strane hotela boli menšie pláže, zato plné mušlí.
StravaAko sme si všimli pri vstupe do jedálne, bola označená len 3*, nie 4*. Nie sme v jedle veľmi vyberaví, dalo sa najesť aj z tejto ponuky, ale aj tak stravu hodnotíme skôr negatívne. Na raňajky len chlieb, resp. croissanty ale žiadne rožky, žemle, briošky. 2 druhy syra, 1druh salámy, párky, pečená slanina, vajíčka na tvrdo a praženica + nejaké musli s medom, nutellou a kompótom. Obedy a večere jednotvárne (ovocie, syr a zelenina asi ešte od raňajok), vždy len s 1 druhom polievky. K tomu ryža (áno, tá bola fakt výborná ale jesť ju 2xdenne 9dní v kuse?), hranolky, čosi vyprážané (syr? ryba? kura? - nikdy sme presne nevedeli), 2 druhy varenej zeleniny, nejaké dusené, resp. pečené mäso a ich národné jedlá. Červené melóny alebo piškótové koláče išli na dračku, občas sme sa k nim ani nedostali. Zmrzlina = poľské nanuky (max 3 druhy) vždy zmizla ani nie hodinu po otvorení jedálne, pivo = 1 druh (aj na bare von), víno = 1 druh bieleho a 1 druh červeného - po celý čas to isté. Výber celkom OK, ale nie na 4* hotel - tu sme fakt očakávali širšiu ponuku . V celom rezorte navyše fungovali v čase našej návštevy len 2 stánky s občerstvením z 5, ktoré sme videli. Ak človek prižmúril oči, tak sa dalo vybrať. Ale fornetti a zmrzlina ako najväčšie lákadlo pre nášho syna boli zavreté!
UbytováníNajviac sa nám páčila poloha hotela (prakticky na pláži) doslova "na konci sveta", kde bol naozaj zaručený pokoj, a to sme naozaj chceli. Izba, hotel i celý rezort pôsobili, ako by mali najlepšie časy dávno za sebou (OK, stáva sa - hlavne po korone, ale prečo potom 4*??? ) Naša izba i balkón boli na miestne pomery priestranné, s manželom a synom sme sa vôbec nemuseli tlačiť, resp. obchádzať. To, že bola zariadená starším nábytkom (veľká skriňa, ktorá ale nešla celkom zavrieť, zasekávajúce sa šuflíky), sme pri 4* hoteli nečakali. Ešte horším prekvapením bola kúpeľňa - síce funkčná, priestranná, s nejakými flemi ale bez plesní a smradu, ale to je tak všetko, čo o nej dá napísať pekné. Fén na vlasy navŕtaný asi na tretí pokus, WC doska pokvapkaná akýmsi hnedým lakom, popraskané kachličky,..... na hociktorom odpočívadle, resp. benzínke po ceste to na toaletách vyzerá lepšie. Mimochodom, hotelové WC blízko jedálne a recepcie bolo na tom podobne. Na chodbách, schodoch a ako sme si všimli, tak aj v celom rezorte bola taká zanesená , zaschnutá špina a prach, akoby sa tam dlhšiu dobu (roky?) poriadne neupratovalo. Podobné skúsenosti s izbou mali aj mnohí ďalší návštevníci, takže reklamácia/výmena izby by nedávala zmysel. Pri všetkej úcte, takto to vyzerať v 4* hoteli proste nemá!
SlužbySamotný hotel (a vlastne i rezort) akoby ešte len rozbiehal sezónu - na začiatku augusta?! Málo personálu (a aj tí veľmi nestíhali) a 1/2 atrakcií uzavretá. 2 stánky s občerstvením na celý rezort je asi trochu málo, bowling ani neotvorili, v akvaparku na začiatku nášho pobytu fungovali len 2 tobogany, v bazénoch sa kvôli zakalenej zelenej vode nekúpal nikto. Neskôr (ku koncu nášho pobytu) to ako - tak opravili a spustili, ale aj tak - dojem to pokazilo a najväčšie lákadlá (obrovský žltý tobogan modrú "hojdačku") opáskovali a nespustili vôbec. Minigolfové ihrisko by bolo nádherné, keby bolo viac udržiavané (napr. v kanáloch napustená voda, nie odpadky).
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Emilia Czapska
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Atrakce v areálu, např. hřiště nebo bazény neodpovídající fotografiím v nabídce - velké škody a ztráty. Plusem byl přístup k moři. Málo lehátek a hodně rozbitých. Většina bazénů a skluzavek v aquaparku je mimo provoz.
Atrakce v areálu, např. hřiště nebo bazény neodpovídající fotografiím v nabídce - velké škody a ztráty. Plusem byl přístup k moři. Málo lehátek a hodně rozbitých. Většina bazénů a skluzavek v aquaparku je mimo provoz.
Pláž přímo u hotelu. Málo lehátek a hodně rozbitých. Pláž nepříliš čistá
StravaJídlo je bez chuti, často studené. Musíte si dávat pozor, abyste se neotrávili (u nás se to bohužel stalo). Velmi dlouhá čekací doba na občerstvení v areálu.
UbytováníPlusem byla funkční klimatizace
SlužbyLožní prádlo a ručníky se týden neměnily, i když byl požadavek na úklid pokoje.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
průměr, přežili jsme
průměr, přežili jsme
první den - přiletěli jsme ráno, nic jsme nedostali!!!, ani napít - pak jsme zjistili, že pít můžeme jen během jídel - nechutné pivo a víno dostupné, voda!!! omezena
všude stály stojany na vodu, ovšem bez barelů
obchody zavřené, vodu nebylo - v blízkosti - možné ani koupit
voda byla největší frustrace.
jídlo nám první večer chutnalo, ale skladba byla stejná až do konce desetidenního pobytu (dvě polévky,kousky kuřete, jakési karbanátky, vařená zelenina, rýže, tři čtyři druhy čerstvých salátů - rajčata, papriky, okurky atp. ,dva tři druhy dortíků
) Množství dostatečné, doplńovali. Méně veselé bylo, že vařená jídla byla rozmrazovaná. Bylo i čerstvé jovoce - melouny, pomeranče i jiné, ale muselo se o ně bojovat
pokoj omšelý, ale lednice (nahlas) běžela, sprcha a wc ok, teráska s výhledem a dvěma židlemi pěkná.- dveře nešly zamknout, vše důležité jsme nosili na pláž
Službytransfery proběhly dobře, minibusy přijely na čas
žádní nosiči nebo pomoc s kufry
na recepci korektní, ale vyhořelí lidi, v podstatě zaujímali postoj my nic, nevíme, neznáme, tady máte klíče, nikdo se neusmíval
za dvacet euro nás pustili dřív na pokoj, toť vše, ani sklenici vody nedali, na pokoji ani jinde nebyla, koupit se nedala
k dispozici byly (na osobu) jedna velká osuška, malý ručníček na ruce - za celý pobyt nám je nevyměnili, ani když jsme se dožadovali. Uklizečky je každý den špinavé úhledně složily. Jinak neuklízely. Ty jediné snad byly místní, jinak byla většina personálu z Ukrajiny. Málokdo lámal aspoň angličtinu. Česky ani bulharsky komunikovat nešlo, pouze ukrajinsky či rusky (valná část hostů též z Ukrajiny)
plážové ručníky nebyly k mání - ani k zapůjčení, ani k zakoupení
výtahy - vždy jezdily, ne vždy přímo tam, kam jste zadali. Všelijak nelogicky stavěly, nejspíš je někdo přivolal a znechucen čekáním odešel
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...