Hotel Lozenec Resort

Hodnocení: 3/5

Bulharsko, Lozenec

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 250 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Surfování Surfování ano
  • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
  • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
  • Dětský bazén Dětský bazén ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 14 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jaroslava Skolilová

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Skvělá dovolená, výborne jídlo, plaz s pozvolným přístupem do more,vhodné pro děti.všude hodně dětských hřišť. Vybaveni hotelu pro nás úplně dostačující, velmi milý personál.

Skvělá dovolená, výborne jídlo, plaz s pozvolným přístupem do more,vhodné pro děti.všude hodně dětských hřišť. Vybaveni hotelu pro nás úplně dostačující, velmi milý personál.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (7) (3)

Filtrovat recenze

Martin Wagner

Hodnocení 2,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nejsem zase až tak náročný uživatel, ale hvězdičky, které hotel má dle mého neodpovídají. Přístup některého z personálu překvapil v dobrém, ale i v opačném dojmu. Trochu jsem si připadal, že jsou zde někteří občané vítáni více, jak z ČR. Osobně se nemohu válet celý den na pláži, to nevydržím. Hotel je asi pět minut od náměstí, potom pár uliček, kde jsou různé stánky a krámky, ale dále jít nemá smysl. Takže malinkatá oblast. Cestování od letiště minibusem, řidič asi chvátal, náš hotel byl nejdále, duše byla řádně vytřesena. Bazén u hotelu, dobrý, bohužel zase jsme u lidí, ráno rychle zabrat svým ručníkem lehátka i když tam celé dopoledne nejsem.

Nejsem zase až tak náročný uživatel, ale hvězdičky, které hotel má dle mého neodpovídají. Přístup některého z personálu překvapil v dobrém, ale i v opačném dojmu. Trochu jsem si připadal, že jsou zde někteří občané vítáni více, jak z ČR. Osobně se nemohu válet celý den na pláži, to nevydržím. Hotel je asi pět minut od náměstí, potom pár uliček, kde jsou různé stánky a krámky, ale dále jít nemá smysl. Takže malinkatá oblast. Cestování od letiště minibusem, řidič asi chvátal, náš hotel byl nejdále, duše byla řádně vytřesena. Bazén u hotelu, dobrý, bohužel zase jsme u lidí, ráno rychle zabrat svým ručníkem lehátka i když tam celé dopoledne nejsem.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Od hotelu pláž kousek, opravdu krásná, klidná nenáročná procházka. Možnost přístupu z ulice, nebo po kovových schodech, nutno někde by chtělo opravit. Bohužel lidi jsou lidi, fajgl vedle sebe, občas plastové tašky, kelímky. Jinak já byl spokojený. Při naší návštěvě stále vyvěšena červená vlajka, zelená a žlutá, takže plavání bylo velice omezené. Plavčík do 18 hodin a opravdu vyháněl lidi a pískal. Asi ví proč, tak jsem poslouchal také.Voda dle vln čistá, někdy s přínosem hodně řas a bordelu od lidí-prasat (plastové sáčky, plechovky).

Strava

Strava byl asi největší problém. Osobně jsem se těšil na spoustu ryb atd. Byla jen makrela, s kečupem, se zeleninou apod. Vepřové z konzerv, to prostě člověk pozná i kdyby neměl chuťové buňky. Stále dokola se opakující se jídlo. Rýže s kukuřicí, rýže s hráškem, hranolky a omáčka s masem malinko obměna, jinak stejné.
Šopský salát byl vynikající a jeho druhá odnož (to samé ze zeleniny + nakrájený nebo nastrouhaný salám a tvrdý sýr) bylo moje hlavní jídlo. Ovoce dobrý. Dortíky a hlavní jídlo - olej a mastnota vyhrává.
Pivo, limo (pepsi, sprite a voda-jako kdyby nic jiného nebylo) a potom nějaká kořalka a někdy tonik, neustálé malinkaté plastové kelímky, káva také do kelímku. Když jsem dostal sklo, byl jsem jako v jiném světě.

Ubytování

Pokoj, vlastně apartmán už něco pamatuje. Ale jak jsem psal, zase nejsem tak náročný. Klimatizace fungovala, skříň na věci už méně. Nejvíce byl šok, sprcha jen tak přidělaná na zdi v koupelně s wc, voda při sprchování všude a jen člověk potřeboval ploutve.

Služby

Ručníky, prostěradla atd., měněno, o pokoj taky postaráno.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Renata Jiříková

Hodnocení 1,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Čekala jsem vyšší komfort.

Čekala jsem vyšší komfort.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Na pláži byl samý nedopalek od cigaret. Jelikož byly pořád velké vlny, na pláži byly řasy a rozdrcené mušle, jako střepy.

Strava

Strava se hodně opakovala a denní gril byl většinou připálený a každý den stejný.

Ubytování

Pokoje byly samá pavučina, nikdo nepřišel celý týden nic uklidit. Pouze vysypat odpadkový koš a přinést toaletní papír. I když jsme se dole čistily, nezabránily jsme, aby se z něčeho nevysypal písek. Bylo ho tam jak v pískovně a nikoho to nezajímalo.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jaroslava Skolilová

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Skvělá dovolená, výborne jídlo, plaz s pozvolným přístupem do more,vhodné pro děti.všude hodně dětských hřišť. Vybaveni hotelu pro nás úplně dostačující, velmi milý personál.

Skvělá dovolená, výborne jídlo, plaz s pozvolným přístupem do more,vhodné pro děti.všude hodně dětských hřišť. Vybaveni hotelu pro nás úplně dostačující, velmi milý personál.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (7) (3)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...