Jana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Penzion je moc hezký, paní Naďa moc milá.
Penzion je moc hezký, paní Naďa moc milá.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 990 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 236 hodnocení)
Tento hotel je 29. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 207 v Primorsko.
Jana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Penzion je moc hezký, paní Naďa moc milá.
Penzion je moc hezký, paní Naďa moc milá.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anna Kurinova
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost
Naprostá spokojenost
V pohodě
StravaByla jsem bez stravy
UbytováníBez chyby super
SlužbyV pořádku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Penzion je moc hezký, paní Naďa moc milá.
Penzion je moc hezký, paní Naďa moc milá.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Nikol S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Dost daleko od pláže, bohužel po cestě s pláže žádné stromy žádný stín. Je to velmi turistické místo, všude Češi.
Dost daleko od pláže, bohužel po cestě s pláže žádné stromy žádný stín. Je to velmi turistické místo, všude Češi.
Vsude vajgly, zbytky od ožraných kukuřic. Jinak v pořádku
StravaŽádná
Ubytování5 pater bez výtahu na chodbě se nedá dýchat, vlhký teplý vzduch. Zaplatila jsem si navíc za klimatizaci, která nebyla v ceně, kterou majitelka neváhala po našem odchodu na pláž vypnout. Schválně jsem chtěla přijít z pláže a schladit se a ona ji vypla. Povlečení mělo všude díry a nikdy netekla teplá voda, matrace je pružinová a strašně proležela a měkká že se přítel pohnul a hned mě to budilo. Daleko od pláže.
SlužbyŽádné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Irena L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Se zájezdem jsme byli celkově velmi spokojení. Bulharsko koncem srpna byla dobrá volba s ohledem na teplotu vzduchu (není tam takové vedro jako např. v Řecku) i moře. Moře příjemné, pohodlné na koupání i plavání. Bulharsko není na pohled luxusní, je tam místy patrná chudoba a tím improvizace, pokud jde o bydlení místních lidí, ale atmosféra a kultura Balkánu, milí lidé, příjemné moře, ale i ceny z Bulharska dělají příjemné místo pro dovolenou.
Se zájezdem jsme byli celkově velmi spokojení. Bulharsko koncem srpna byla dobrá volba s ohledem na teplotu vzduchu (není tam takové vedro jako např. v Řecku) i moře. Moře příjemné, pohodlné na koupání i plavání. Bulharsko není na pohled luxusní, je tam místy patrná chudoba a tím improvizace, pokud jde o bydlení místních lidí, ale atmosféra a kultura Balkánu, milí lidé, příjemné moře, ale i ceny z Bulharska dělají příjemné místo pro dovolenou.
Penzion se nachází ve městě, ale nikoli v rušné turistické hotelové části. A tak je to k moři (na jižní i severní pláž) kousek cesty - asi 15 minut městem. To, že je to dál, vyvažuje o něco větší klid a autentičnost prostředí v této zóně. Pláže v Primorsku jsou písčité, poměrné dlouhé, s velmi pozvolným a pohodlným vstupem do vody. Pro někoho, jako pro nás, je mělkost příliš velká, rádi plaveme, a ne se jen cachtáme ponoření po pás. Pláže z většiny okupují slunečníky a lehátkya za které se platí. Ale tento styl nemáme rádi, a tak jsme bývali stranou nebo jsme k moři chodili až večer po 18. hodině, kdy placený provoz končí. Na plážích jsou docela aktivní plavčíci, kteří vás nechtějí pustit za bójky nebo do rozvlněného moře apod. (jsme plavci, a tak nás to trochu obtěžovalo). Voda v srpnu byla příjemně teplá. Poněkud výraznější vlny se vyskytovaly asi polovinu našeho pobytu. V oblasti kolem pláží se rozprostírají pěkné duny, písčité kopečky s trochou vegetace, kudy vede řada přístupových cest k moři. Je to tam malebné a příjemné k procházkám. Někde jsou na plážích budky WC, kde se dobrovolně platí 1 leva za použití. Ocenili bychom jich větší množství. Na funkční plážové sprchy jsme narazili jen na jednom místě.
StravaVařili sjme si v kuchyňském koutku sami, a tak jsme si nakupovali suroviny v místních obchodech a stáncích se zeleninou. Jsme převážně vegetariáni, a tak máme specifické požadavky. Nicméně nabídka jídla v Primorsku pro nás byla dobrá, dostačující. K sehnání byl dostatek ovoce i zeleniny (té v trochu užší škále než u nás). Pouliční občerstvení (bulharské pizzy a hodně obrovského hutného, nafouknutého a sytého pečiva s náplněmi i bez) je hojné, ale ne každému musí vyhovovat. Mně osobně vadil zápach grilů na ulicích... Chutnala nám lutenica, všestranné ochucovadlo. Bulharské ceny jsou velice příznivé, je tam pro nás spíše docela levno.
UbytováníDáváme přednost ubytování v menších penzionech před hotely a u paní Nadi se nám to splnilo. Cítili jsme se u ní vítaní a vždy nám vycházela vstříc, a pokud se vyskytl problém (s vařičem, konvicí), rychle a bez okolků ho vyřešila. Nabídla nám i jejich domácí hroznové víno, pomohla s kufrem do třetího patra. Pokud znovu do Bulharska, vracela bych se sem. Dům je docela vkusně´vybavený, náš pokoj byl prostorný, měll hodně úložných prostorů, kuchyňský kout měl dostatek nádobí. Teď na konci srpna jsme ani nepotřebovali využít klimatizace, horko bylo na pokoji jen chvíli přes odpoledne. Paní Naďa na požádání ochotně provádí úklid na pokojích, pokud si to hosté přejí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Josef R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Předčilo naše očekávání.
Předčilo naše očekávání.
Severní i jižní pláž pohodlně přístupné, jižní klidnější
UbytováníTiché, příjemné, milé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Dovolená byla super. Počasí krásné, moře teplé. Chodili jsme na severní pláž, ta se nám víc líbila. Cesta od penzionu cca 20 minut.
Dovolená byla super. Počasí krásné, moře teplé. Chodili jsme na severní pláž, ta se nám víc líbila. Cesta od penzionu cca 20 minut.
Při příjezdu jsme šli první na jižní pláž. Foukalo, moře plné řas, vlny. Plno lidí. Tak jsme přešli na severní , tam vlny byly také,ale moře bylo čisté. Krásný písek. Lehátka za poplatek, ale dalo se v pohodě ležet na volných místech na ručníku.
StravaPoblíž penzionu se dá dobře nakoupit i najíst. Jsou tu suermarkety i restaurace
UbytováníUbytování u paní Nadi bylo pěkné. Krásný, čistý pokoj s lednicí, koupelna se záchodem, balkon. Na patře vybavená kuchyňka.Nebyl problém si uvařit. Klimatizace byla za poplatek, wifi zdarma. Paní Naďa byla velmi milá, příjemná,ochotná
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...