Hotel Perla Beach III

Hodnocení: 4/5

Bulharsko, Primorsko, Primorsko

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Oblíbený prázdninový hotel je situován na klidném místě, jen 50 m od známé severní pláže známého letoviska Primorsko. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v 600 m vzdáleném centru města (obchody, restaurace, diskotéky, bary, kavárny, turistické atrakce, vodní sporty na pláži, půjčovny automobilů a jízdních kol). Mezinárodní letiště Burgas je vzdáleno 60 km. 

Vybavení

Příjemný, menší hotel (součást prázdninového resortu Perla) disponuje 41 pokoji a apartmány, rozmístěnými v rozsáhlém areálu, obklopeném zelení. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezory a lobby barem, hlavní restaurace, snack bar, úschovna zavazadel, společenská místnost se satelitní TV, sauna, masážní salón, venkovní bazén, dětský bazén, bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, mini klub a parkoviště. 

Ubytování

Vkusně zařízené, vzdušně dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, satelitní TV, chladničkou a balkonem. Prostornější rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek (oddělená ložnice) jsou k dispozici na vyžádání.  Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (za poplatek). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Strava

All inclusive stravování od 07:30 do 23:30 lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu a obnáší plnou penzi formou bufetu, během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj, zmrzlina), neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, míchané nápoje) a nealkoholických nápojů místní výroby. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek. Pro děti je k dispozici dětský bufet.

Služby

Oblíbený hotelový resort si získává své hosty příjemnou, kosmopolitní atmosférou, polohou v blízkosti pláže i dobrou úrovní poskytovaných služeb. Pořádá nepravidelné animační programy pro děti i dospělé a zábavné večerní show (folklórní vystoupení, tématické večeře). Umožňuje sportovní aktivity jako např. plavání, stolní tenis, šipky, volejbal, tenis a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži. Milovníci vodních radovánek ocení nedaleký moderní aquapark s atrakcemi pro děti i dospělé. Pro relaxaci je určen masážní salón s pestrou nabídkou masáží, sauna a moderně vybavené fitness centrum. 

Služby za poplatek

Trezory na recepci, internet, tenis, sauna, masáže, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži. 

Pláž

Pěkná, dlouhá písčitá pláž s velmi pozvolným vstupem do moře a sezónní nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek) se nachází 100 m od hotelu (přístup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek).

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 100 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Tenis Tenis ano
  • Bar Bar ano
  • Dětský bazén Dětský bazén ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Recenze ubytování: 6

Průměrné hodnocení počítáme z recenzí zveřejněných za poslední 3 roky.

Josef M.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety  Napsáno Srpen 2016

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tomáš Hrabák

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety  Napsáno Září 2012

K tomu, co zahrnovala cena zájezdu (cesta. ubytování, strava, okolí hotelu a přístup k moři) nemáme žádné zásadní připomínky a proto vyjadřujeme vysokou, 80% spokojenost. Drobnosti byly okamžitě vyřešeny na místě. Vážné výhrady máme ke kvalitě práce kanceláře v Primorsku:
1. Chtěli jsme se přihlásit na zájezd do Nessebaru autobusem - nejbližší možný termín byl až za 8 dní, kdy jsme již odjížděli. Zašli jsme tedy do jiné CK, se kterou jsme odjeli během 2 dnů a to k naší plné spokojenosti.
2. Chtěli jsme se přihlásit v úterý na vlastivědný zájezd, který měl být příští pondělí - byli jsme odmítnuti s tím, že je malý zájem. Nevím, jak to mohli vědět tak dlouho dopředu ale pokud to tak trvale bylo, neměli ho inzerovat.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Příjemný jemný písek, přístup do moře se svažuje velmi zvolna. Pláž i bazeny u hotelu jsou velmi vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Strava

Pestrá, kvalita velmi dobrá.

Ubytování

Velmi dobré - 2 pokoje, klimatizace, televize ne obou pokojích, české TV programy, na místních anglická PREMIER liga. Drobnost, že nebyly na pokoji kelímky ani sklenice na čištění zubů, vyřešili obratem ...

Služby

Úklid pravidelný, pečlivý. Recepční příjemní, ochotní.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Filtrovat recenze

Ingrid Farkasova

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety  Napsáno Srpen 2012

S dovolenkou som bola spokojná aj čelnovia rodinky, poznáme Primorsko preto sme si ho vybrali, lebo sme vedeli ako ďaleko je pláž a páči sa nám na severnej pláži.Bolo veľmi dobré, že prístup na pláž je len cez ulicu a ak niekto nemal náladu mohol byťpri bazéne.
Čo mi torchu chýbalo bol tam naimačný program len pre menšie detia väčšinou v nemeckom jazyku, nakoľko tam bolo veľa Čechov aj Slovákov, a možno pre maminy by bolo spríjemnením aerobic v bazéne bol na to ideálny.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž bola udržiavaná, trochu nám vadila vzdialeností, kde boli dáždniky určené pre hostí hotela bolo to ďalej ako sme predpokladali a tak sme si radšej našli miesto bližšie, aby sme nemuseli na obed dochádzať tú vzdialenosť.

Strava

Strava bola veľmi rozmanitá a chutná vyhovovala nám, len možno občas by bolo fajn upiecť aj klasické kura, nakoľko tam bolo veľa malých detí.

Ubytování

Izba bola presne, ako na fotke malá, ale útulná aj keď budúci rok by sme si vybrali asi radšej apartmán.
Výhlad z malého balkóna úplne nádherný na východ slnka, šumiace more bolo počuť až do izby.

Služby

Služby hotela boli v poriadku každý druhý deň nám vymenili uteráky, upratali a umyli izbu a maili sme veľmi milú pani upratovačku.Recpčný bol milý a ústretový.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (7) (13)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250