Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 46 811

Poloha

Moderní hotel St. Stefan se nachází v klidné části živého letoviska Primorsko, které nabízí celou řadu nákupních a zábavních možností. Severní písečná pláž leží ve vzdálenosti cca 150 m od hotelu. Na jižní pláž lze dojít pohodlnou chůzí přes centrum městečka během 5 min.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní prostor s recepcí, výtah a stylová restaurace. Součástí hotelového vybavení je venkovní bar, vyhřívaný bazén s lehátky a slunečníky a jacuzzi (za poplatek).

Ubytování

Hotel nabízí komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, a čtyřlůžkový suite s oddělenou ložnicí. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC), klimatizací, minibarem, plazmovou televizí, telefonem a náleží k nim balkon.

Strava

Hotel nabízí snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci, za příplatek se nabízí možnost dokoupení večeří (švédské stoly). Lze využít také bohaté nabídky místních specialit v restauracích a tavernách v centru letoviska.

Služby

Hostům se nabízí možnost pronájmu bezpečnostní schránky na recepci (za poplatek). Lehátka a slunečníky mohou hosté využívat zdarma.

Pláž

Severní písečná pláž leží ve vzdálenosti asi 150 m od hotelu, jižní pláž je vzdálena 5 minut pěší chůze. Na pláži mohou hosté využít bohaté nabídky vodních sportů (za poplatek), tobogán, stánky s občerstvením a také úsek pro nudisty.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 130 m
 • Vzdálenost od centra města 400 m
 • Vzdálenost od letiště 60 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Tenis ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Tobogány ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,5/5
Invia

Skvělé (31 hodnocení)

Ubytování 4,7/5

Strava 4,4/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Tento hotel je 32. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 389 v Primorsko.

Miroslav Tryner Srpen 2010

Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2010

Hodnocení 5,0/5
Velmi dobrý dojem, příjemní delegáti, hotel rodinného typu, v klidné lokalitě, s velmi ochotným personálem. Severní pláž 5 minut pěšky, pro děti i plavce,...
Celkové hodnocení

Velmi dobrý dojem, příjemní delegáti, hotel rodinného typu, v klidné lokalitě, s velmi ochotným personálem. Severní pláž 5 minut pěšky, pro děti i plavce, někdy i příjemné vlnky, voda velmi teplá (30) a čistá, málo slaná. Na pláži sice plno, ale občerstvení a sluýby naprosto vyhovující. Typicky česká lokalita, komunikace s místními v češtině, české restaurace s našimi jídly, česky psaným jídelníčkem, českým točeným pivem - Staropramen, prostě jako doma. Místních jídel, specialit, ovoce a nápojů rovněž dle libosti. Na týden superrelax.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Příjemné, zcela vyhovující. Výhodou rodinný hotel, klimatizace, klidná lokalita, blízkost moře a všeho ostatního.

Strava
Všeho dostatek pro různé typy jedlíků.

Služby hotelu
Vše podle potřeby.

Pláž
Plná, ale příjemná. Služby kam se člověk podívá.

Celkový dojem
V pohodě, velmi dobrý.

Josef Fišar Srpen 2010

Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2010

Hodnocení 5,0/5
Celkem špatný dojem na nás zanechala celní kontrola, že nám byli odebráno pití v pet lahvích, obyčejná voda dosud nenačatá. Je to obrovská potíž v případě...
Celkové hodnocení

Celkem špatný dojem na nás zanechala celní kontrola, že nám byli odebráno pití v pet lahvích, obyčejná voda dosud nenačatá. Je to obrovská potíž v případě diabetes - v tu chvíli jste bez základní tekutiny a musíte si ji nakoupit v bezcelním pásmu za drahé ceny a přitom ještě mají letecké společnosti spoždění v Praze 2 hodiny a v Burgasu 3 hodiny. V Burgasu jsem si koupil plechovky s pitím s tím, že mi nebudou odebrány a nebyla to pravda vše mi sebrali a opět ponechán bez tekutin. Toto je skutečně nejslabší stránka celého zájezdu. A nemáte žádné odvolání. Každé letiště má jiné odbavovací předpisy.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Co se týče ubytování nemáme žádných výhrad, bylo na úrovni

Strava
Měli jsme švédské stoly a to snídani a mohu říci, že to nemělo chybu. Čistota, včasné doplňování stolů s potravinami i úklid opotřebeného nádobí.

Služby hotelu
Recepční, delegáti to vše fungovalo výborně. To mohu posoudit i z hlediska lékařského zákroku neboť jsme onemocněli něco na ten způsob nachlazení - jak delegáti ta smluvní lékař se o nás postarali velice dobře a s velkou ochotou

Pláž
Cesta na pláž nebyla daleko a pláže upravené i voda byla výborná.

Celkový dojem
Celkové hodnocení - byla to dovolená úspěšná s pěknými vzpomínkami. Jenom to naše něštastné onemocnění ke konci dovolené. To za to pohodlí a krásu okolí je maličkost.

Filtrovat recenze

Tomas Mosler Červenec 2016

Datum pobytu: 24.7. - 31.7.2016

Hodnocení 1,5/5
Tuto lokalitu Primorsko jsme navštívili již po 3. Letos jsme využili služeb CK - RS tour, s touto CK jsme byli velice spokojeni. Velice milý a ochotný průvodce CK RS tour pan Nikolaj. Vzhledem k tomu, že v této lokalitě jsme již byli před 4 léty, kdy jsme využívali na stravu hotel St. Stefan, ( švédské večerní stoly za rozumnou cenu, příjemný personál) jsme chtěli opět tento hotel využít k stravovacím...
Celkové hodnocení

Tuto lokalitu Primorsko jsme navštívili již po 3. Letos jsme využili služeb CK - RS tour, s touto CK jsme byli velice spokojeni. Velice milý a ochotný průvodce CK RS tour pan Nikolaj.

Vzhledem k tomu, že v této lokalitě jsme již byli před 4 léty, kdy jsme využívali na stravu hotel St. Stefan, ( švédské večerní stoly za rozumnou cenu, příjemný personál) jsme chtěli opět tento hotel využít k stravovacím účelům. Bohužel letos nás čekalo velké zklamání, hotel změnil majitele, neupravené okolí, neochotný personál a interiér restaurace nebyl uklizen z předešlé sezóny. Letos nás už nečekaly hojné švedské stoly, ale napolo prázdné čtyři nádoby s jídlem, bez nabídky ovoce, sladkého pokrmu a bez nabídky nealko či vína. Personal nevkusně oděn, stále sledující hosty jaké množství pokrmů z poloprázdných servirovacích nádob snědí. Po zhodnocení jsme usoudili, že tento hotel v nabité konkurenci zaspal dobu a v dnes jej určitě nikomu nedoporučím a ani osobně nenavštívím. Velké zklamání!!!!!

Ubytování 2,0/5

Strava 1,0/5

Okolí 1,0/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Naštěstí jsme jej letos nevyužili.

Strava
Veliké zklamání- jak s nabídkou jídla, tak s obsluhou a celkovým vzhledem interiéru hotelu a jídelny.

Služby hotelu
Krom nevyhovujícího stravování, jsem naštěstí žádné služby v tomto hotelu nevyužil.

Pláž
Hotel je umístěn daleko od pláže.

Ida Margetová Září 2012

Datum pobytu: 7.9. - 14.9.2012

Hodnocení 1,4/5
Dovolená neodpovídala ceně, nevyšlo ani počasí, samé studené větry, nedalo se pokaždé koupat, studené větry, na pokoji nebyla klimatizace, to nevadilo jen proto, že už bylo po sezoně, jinak nevím, jak by sa tam dalo spát a když už je tam více pokojů pohromadě, mohl by být balkon z každého. To pro případ, že vedle v pokoji je ubytován cizí člověk. Nejhorší ze všeho byla strava, takovou tragedii jsem...
Celkové hodnocení

Dovolená neodpovídala ceně, nevyšlo ani počasí, samé studené větry, nedalo se pokaždé koupat, studené větry, na pokoji nebyla klimatizace, to nevadilo jen proto, že už bylo po sezoně, jinak nevím, jak by sa tam dalo spát a když už je tam více pokojů pohromadě, mohl by být balkon z každého. To pro případ, že vedle v pokoji je ubytován cizí člověk. Nejhorší ze všeho byla strava, takovou tragedii jsem nezažila nikdy a nikde, jezdím každý rok někam a to se nedá ani porovnat.Pláž byla od hotela daleko, na severu větry a kameny, na jižní už jen větry.U Černého moře jsem byla po 4, ale to jsem si nikdy nestěžovala. Asi to bylo nešťastným hotelem, který jsem si vybrala. Jiní lidi z Čech si své hotely velice pochvalovali.

Ubytování 2,5/5

Strava 0,5/5

Okolí 1,0/5

Cena 0,5/5

Ubytování
O ubytování jsem se zmínila, na pokoji 2 okna, bez klimatizace-chyběl balkon.

Strava
Strava je kamenem úrazu. Nechce se mi o tom psát. Jíst 8 dní jen stejné jídlo, to už bylo moc. Hodně lidi nadávalo, komunikovali i s delegátem, ale zůstalo jen vydržet. Na snídaní vaječina, volské oko, levné párky, levný diet. salám, stejné 3 druhy zeleniny, Obyč. vánočka, stejný piškotek , spálené palačinky- občas, marmeládu nebylo ani vidět, rozkráj. napůl, aby jich bylo asi na tácku více. Ten zákusek z ob. piškotu byla jednohubka 3cm, vys. 1cm. potřena marmeládou, nahoře jen želatina. Ten tam byl pořád, vydržel celý týden, nekazil se, někdy okoralý, nebo jako žvýkačka. Co bylo nejhorší nebylo počítano se stravou pro děti. Žádné kakao, nebo citron do čaje, žádné jogurty, jen občas jeden druh bílého jogurtu kyselého jak kyška., nebo tekutá čokoláda, nebo med, všechno chybělo to, o čem jsem se bavila s lidma s jiných hotelů. Na snídani než čaj s cukrem, raději limonáda a piškotek. A že tam nebyl za celou dobu žádný sýr, to je špatné. malé děti nebudou se krmit každé ráno vaječinou a párkama.. Nebo na veku máslo , nebo marmeládů?. Ani mléko, jen do kávy v malém džbánku.. Takže nehoráznost. Na večeři nikdy žádná ryba, zelenina stejná, občas polévka, jako držky v mléku, všechno baz soli a bez chuti. Rýže zapečená s kousky masa, opečené brambory, zapečené brambory s kousky masa , někdy špagety, ale často zapečená paprika, plněná vejci z rána, nebo ryží. A´t už je jak chce, ale aby musela být zapečená až tak, že byla ze zhora spálená jak uhel, už to byl vrchol. A co zůstalo z rána tam bylo všechno, staré zákusky a piškotkama, studené spálené palačinky, no občas se jim povedly, ale marmeládou jen postrašené, musela jsem si rozbalit, jestli tam něco je. Jednou byla kuřecí polévka, která se povedla a jednou špagety, ale na všechny se nedostalo. Ony se daly jíst, tak to chtěl každý. K večři čer. víno, z kterého pálila žáha. Prý to muselo být krabicové, lidi chodli do restaurací na vínečko. Byla i Rakija. A co je zajímavé, naproti hotelu byl obchod, kde prodávál Čech, bavily jsme se s kolegyní s ním, prý z toho hotelu nakupují u něj a berou jen to nejlevnější, zeleninu na odpis, kterou vykrajují. Ovoce . pokaždé jen meloun, protože tam je nejlevnější, ale dočkali jsme se jednou malý tácek zelených malých brozkví, rozkrájenách napůl a určitě vykrájené to špatné. Přiznám se, že jsem zakousla a takový tvrdý ocet jsem odhodila. Já jsem si připadala jako někde za první republiky, když moc toho na jídlo nebylo.A tá zelenina jako např. oschlé rajčata rozpůlené, občas vystřikla voda z nich - byly některé zkažené. Tak to je asi všechno.

Služby hotelu
O službách nemám co psát, když jsem chtěla jednou vyměnit pro dítě ručník, uklízečka mi ho s úsměvem přinesla. Navíc jsi stěžoval personál, že jich majitel neplatí, jeden odešel a ostatní čekali, co bude. Takže takový majitel, který nemá nanic peníze, by neměl vlastnit hotel a přijímat rekreanty do svého hotelui. To by se mělo řešit.

Pláž
o pláži se psalo že je kousek, mysleli jsme , že vyjdeme z hotela rovnou na pláž. no nebyla to pravda. Když to mám všechno schrnout, tak mne nejvíce mrzí to, že tam byla špatná strava a že se nepamatovalo na děti, že jsem zbytečně za ní platila jídlo. Ještě že jsme si mohly koupit dobré jídlo ve městě cestou na pláž.. Ale nechci hodnotit celé Bulharsko, jen si člověk musí vybrat počasí přes sezonu, né na podzim a a´t se každý vyhne hotelu Svatý Stefan. Z cestovek si nemohli stravu a ubytování vynachválit. : prostě neměla jsem štěstí na hotel.. A z CK měli každý den pro děti vystoupení - divadlo, taneček, hry. Takže co ještě dodat.

Vlastimil Pecka Září 2012

Datum pobytu: 31.8. - 7.9.2012

Hodnocení 3,5/5
V nabídce udáván jako 4****, ale jak jsme ho poznali spíše 3***. Kladně hodnotím čistotu po celou dobu pobytu. Negativum studený prťavý bazén s opadanýma dlaždičkama (rozhodně ne z této sezóny). Stravování průměrné. Nevhodný pro rodiče s malými dětmi.
Celkové hodnocení

V nabídce udáván jako 4****, ale jak jsme ho poznali spíše 3***. Kladně hodnotím čistotu po celou dobu pobytu. Negativum studený prťavý bazén s opadanýma dlaždičkama (rozhodně ne z této sezóny). Stravování průměrné. Nevhodný pro rodiče s malými dětmi.

Ubytování 3,3/5

Strava 2,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Hotel po rekonstrukce v roce 2004. Na kobercích je to už vidět. Jinak dobrý 3*** hotel. Nedoporučoval bych pro rodiče s malými dětmi. Na ty nejsou vůbec připraveni (dětské židličky, hrací prvky - vůbec nic).

Strava
Měli jsme pouze snídaně. Celkové hodnocení průměrné. Už jsem zažil daleko lepší.

Služby hotelu
Kluci v recepci příjemní.

Pláž
Voda nádherná. Pláže relativně čisté s dobrým přístupem do vody. Problém dostupnost sociálních zařízení a na severní pláži nejsou sprchy.

Michal Kožišek Září 2012

Datum pobytu: 24.8. - 31.8.2012

Hodnocení 3,7/5
Pohodová dovolená,jednu hvězdu bych jim vzal.
Celkové hodnocení

Pohodová dovolená,jednu hvězdu bych jim vzal.

Ubytování 3,8/5

Strava 2,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Vzhledem k tomu,že pracuji v hotelu, mě úroveň služeb 4* vážně zděsila.Mluvím zejména o úklidu.Pokoj jsme obdrželi se špinavým ložním prádlem a neuklizenou koupelnou.Úklid se nekonal ani následující dny.Doporučuji vlastní povlečení a Fixinelu:-)Ubrusy v restauraci zůstávali taktéž špinavé.

Strava
První 2 dny nám velice chutnalo,3. den jsme si však uvědomili,že strava zcela postrádá maso!Nepočítám-li mini klobásky a karbanátky.Podávány byly pouze přílohy, zelenina, saláty a polévka. Studený bufet dostatečný,hromada šopáku,stále doplnováno.

Služby hotelu
Hotel je celkem příjemný, bohužel však, s údržbou si nikdo hlavu neláme.Lehátka u bazénu polámaná, židle v restauraci taktéž.Minibary nechladí. Ani dýško je nevyhecovalo k lepšímu úklidu. ALL inclusiv zbytečné,ceny v okolí nízké a jídlo všude dobré a pití levné.

Pláž
Poloha je vyhovující, avšak jižní pláž se nám zdála daleko cca 15 minut chůze asi kilometr, doporučuji tu severní.

Alena Jaklová Srpen 2012

Datum pobytu: 10.8. - 21.8.2012

Hodnocení 4,7/5
Celkový dojem z dovolené je výborný. Co jsme očekávali, to se nám splnilo. Pobývali jsme spíše na Severní pláži. Jsou na jí větší vlny, ale je i čistší proti Jižní práži, do které se vlévá řeka Ropotáno. O proti Slunečnímu pobřeží je Primorsko klidnější, je zde méně lidí - prostě klidná odpočinková dovolená.
Celkové hodnocení

Celkový dojem z dovolené je výborný. Co jsme očekávali, to se nám splnilo. Pobývali jsme spíše na Severní pláži. Jsou na jí větší vlny, ale je i čistší proti Jižní práži, do které se vlévá řeka Ropotáno. O proti Slunečnímu pobřeží je Primorsko klidnější, je zde méně lidí - prostě klidná odpočinková dovolená.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Apartmán měl jednu nevýhodu, klimatizace byla pouze v jednom pokoji. Špatně odtékající sprchové kouty jsou následkem chybějících sprch na plážích, ale to je snad ve všech hotelech v Bulharsku. Takže ubytování můžu ohodnotit také jako dobré. Za náš pobyt nám 1x měnili ručníky i povlíkli postele.

Strava
Měli jsme polopenzi, takže jídla dost. Snídaně každý den stejné, ale velký výběr, takže se dalo vybírat. Večeře se obměňovali. Velké množství zeleniny, jen ovoce chybělo, občas byla broskev.

Služby hotelu
Pokud jsme nahlásili nějakou závadu, byla hned odstraněna. Na hotelu je česky hovořící personál a delegátka.

Pláž
Na pláže je i přístup pro vozíčkáře a jsou čisté.

Destinace

Doprava letecky

02:10 h

Popis

Primorsko je nejoblíbenější destinací pro strávení dovolené právě českou populací. Pokud toužíte po skutečně bezstarostné dovolené přijeďte do toho letoviska, kde se v obchodech vetšinou domluvíte česky. Najdete zde i českou informační kancelář a pokud se rozhodnete ochutnat bulharskou kuchyni, vždy narazíte na jídelní lístek v českém jazyce. V centrálním parku se setkáte s bohatým kulturním programem a ve dnech odpočinku je možné za mírný poplatek navštívit akvapark. Příjemné pláže jsou umístěné v bezprostřední blízkosti hotelů spojené s překrásným výhledem na louky s volně prohánějícími se stádami koní. Pro milovníky přírody jsou zde hned dvě přírodní rezervace. V přírodní rezervaci Perla se setkáte s chráněnými písečnými dunami s exotickým porostem, kontrastně nedaleko od toho místa najdete řeku Ropotamo. Chráněnou rezervací je ústí této řeky, které je mohutně zarostlé zeleným porostem a dotváří tak živý plot okolo hlavního toku. Pro strávení celodeního výletu je ideální nedaleké moderní městečko Kiten s krásnými čistými plážemi a opět s českou jazykovou vybaveností.
 • Vzdálenost od pláže 130 m
 • Vzdálenost od centra města 400 m
 • Vzdálenost od letiště 60 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 02:10

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 19 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec