Miroslav Slimák
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolenku sme si uzili sozopol je pekna historicka destinacia .amon ra je prijemny hotel v centre v uplnej blizkosti plaze Harmani .
dovolenku sme si uzili sozopol je pekna historicka destinacia .amon ra je prijemny hotel v centre v uplnej blizkosti plaze Harmani .
vyhovujuca pre nenarocnych , no nieje to spanielsko ale su aj ciste casti aj znecistene ,harnani cim dalej od centra sa ide po plazi tym cistejsia voda aj plaz ,centralna plaz viac udrziavana ,
Stravamali sme iba ranajky ale postacujuce, pokial sa clovek neprejeda a s rozumom si rozdeluje stravu kazdy den inu tak sa mu nebudu zdat jednotvarne ... cornflakes ,maslo , nutela ,dzem , med , kolaciky , parky , pecene spekacky , chlieb vo vajicku , toasty , sunka salama , syry , prazenica , vajicko na tvrdo , paradajky inak fantasticke , uhorky , nejaky melon a broskyne , kava caj , mlieko , dzus, mozno som este nieco zabudol ale postacujuce ranajky..
Ubytováníprijemny usluzny personal,poradil vo vsetkom co sme potrebovali stale vysmiaty.wifi na izbach slabsie ale da sa , na recepcii dobre , ciste izby s klimou a priestrannym balkonom. mali sme aj nadherny vyhlad na more . rucniky menene kazdy den aj s cistenim izby .
Službyspoknost
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)







