Hotel Ban-Bus Budva Club

Černá Hora, Budva

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Ban-Bus Budva Club stojí v blízkosti budvanské pláže a promenády vedoucí do starobylého centra jedinečné Budvy. Nachází se v blízkosti komplexu Slovenska Plaža. Příjemná procházka Vás přivede k jednotlivým obchůdkům, restauracím, plážovým barům a diskotékám na budvanské promenádě.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce s lobby, restaurace s terasou, aperitiv bar, parkoviště u hotelu, WiFi (zdarma).

Ubytování

K dispozici jsou příjemné klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem s orientací na mořskou stranu nebo hory, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.

Strava

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou švédských stolů.

Služby

Animační program v českém jazyce. Široká nabídka bohatého kulturního a sportovního vyžití, hřiště na míčové hry, vodní sporty na pláži - vodní skútry, lyže (za poplatek), restaurace, kavárny, plážové bary, obchůdky, diskotéky atd.

Pláž

Rozlehlá písečně-oblázková pláž se nachází 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek), sprchy, atrakce na pláži.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Radka K.

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená parádní, procestovali jsme vše co jsme chtěli vidět, doprava místní funguje dobře, zájezd od cestovky probíhal taky v očekávaném duchu, průvodce Miloš pořád povídal, takže moc nehrozila nuda v buse. Jen bych ocenila více času v Durmitoru a zastávky na lepších místech, zastávka někde, kde si můžu koupit blbosti a nejde nikam zajít je čisté zlo. Proč jako? Sirupy a medy měli všude po Černý Hoře na každým trhu, nepotřebuju je vidět na zaplaceným výletě, chci vidět kaňony a ne medy. Nebo alespoň zastavit někde, kde si někdo koupí kraviny a druzí se můžou mrknout na řeku. To samé s obědem na výletě, proč by nemohl být na nějakým lepším místě? Pláže a voda čisté, když opomenu to, že někteří turisté jsou prasata a jsou líní vajgle hodit tam kam patří.

Dovolená parádní, procestovali jsme vše co jsme chtěli vidět, doprava místní funguje dobře, zájezd od cestovky probíhal taky v očekávaném duchu, průvodce Miloš pořád povídal, takže moc nehrozila nuda v buse. Jen bych ocenila více času v Durmitoru a zastávky na lepších místech, zastávka někde, kde si můžu koupit blbosti a nejde nikam zajít je čisté zlo. Proč jako? Sirupy a medy měli všude po Černý Hoře na každým trhu, nepotřebuju je vidět na zaplaceným výletě, chci vidět kaňony a ne medy. Nebo alespoň zastavit někde, kde si někdo koupí kraviny a druzí se můžou mrknout na řeku. To samé s obědem na výletě, proč by nemohl být na nějakým lepším místě? Pláže a voda čisté, když opomenu to, že někteří turisté jsou prasata a jsou líní vajgle hodit tam kam patří.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláže v Budvě jsou jeden velký bizár, nejsou stavěné na takové ohromné množství lidí, ale pokud člověk není líný, tak popojde přes kopec nebo přejede přes dva a tam už to jde. V Budvě je to hlava na hlavě, není tam místo kvůli šílenému množství slunečníků a lehátek, jsou přeplněné a lidi si vzájemně šlapou po ručníkách, lehátka jsou hodně u sebe. Tím že je tam lidí tak nestačí množství košů na odpadky. Na plážích ale takový bordel nebyl, jen hodně vajglů a sem tam něco buď vylítlo z koše nebo nějaký čuně zahodilo.

Strava

Snídaně - na náš vkus až příliš těžké, chyběla možnost dát si např. zeleninový talíř nebo salát nebo alespoň sýrový talíř. Vždy se dalo ale něco vybrat nebo se domluvit s personálem, nicméně zeleninu a ovoce bychom ocenili více než omelety, prštuty, párky apod. Na to počasí jaké bylo, tak snídaně byly dost těžké. A už vůbec by si nevybral vegan nebo vegetarián.
Večeře - v pohodě, věděli jsme do čeho jdeme, takže žádné překvapení. Možná bych více ocenila tradiční místní jídla. Přišlo mi, že se kuchaři snažili vyjít vstříc turistům a vznikaly tak zběsilé kombinace nebo porce hranolků navíc, přitom více jejich přílohy k jídlu by bylo lepší než k tomu přidat pár hranolků.
Balíčky na cesty, když člověk jede na výlet - to by měli ještě doladit nebo to vůbec nenabízet, houby by se stalo, kdyby nějaký jídlo "propadlo" díky výletu, na který každý jede z vlastní vůle. Chleba a mazání si každý dokáže koupit sám, navíc se tyto věci jako sýry a salámy na cestu busem nehodí, když už dělat balíčky, tak třeba tedy nějaké pečivo, vakuové něco a k tomu ovoce a zeleninu.

Ubytování

Pokoj působil dost stísněně, ale měli jsme 2+1, takže jsme tušili, že to nebude nic velkýho. Balkón byl neuklizený (bordel a ptačí trus) a chyběla tam 1 židle. V pokoji v kuchyňce chyběla alespoň nějaká sklenička, dále bych ocenila v pokoji smetáček s lopatkou, ale půjčila jsem si jej od uklízečky, která ale na pokojích neuklízela, nezametla, jen vynesla koš, jinak pohoda. Koupelna v pořádku. Na pokoji bych doporučila dotáhnout zásuvky, téměř všecky byly dost chachravé a uvolněné.

Služby

Hotel se snažil zavděčit všem, měl by si ujasnit, jakou cestou chce jít. My jsme byli celkově spokojení, personál byl milý, pokoj si dovedu uklidit sama, takže tohle neřeším, doplnila bych na pokoje jen pár drobností uvedených výše.

Byla tato recenze užitečná? (5) (1)

Pavel S.

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ubytovani podle ocekavani, ale stravování otřesné. Na hotelu nikdo nemluvi anglicky, obsluha neochotna... Hotel v centru je plus, poblíž dobre restaurace, za přijatelné ceny, ktere kompenzovaly otresnou polopenzy

Ubytovani podle ocekavani, ale stravování otřesné. Na hotelu nikdo nemluvi anglicky, obsluha neochotna... Hotel v centru je plus, poblíž dobre restaurace, za přijatelné ceny, ktere kompenzovaly otresnou polopenzy

Strava 1,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Zminovana vzdalenost plaze od hotelu neodpovida realite.... Chůzí cca 10 min.

Strava

Úroveň horší české jídelny. Udajne vynikající gulac obsahoval rozvarena kolinka, maso nebylo libove a omacka bez chuti... Celkově vše plavalo v oleji. Snidane velmi monotónní - vajicka na milion způsobů. Jediné, co se dalo jíst, bylo kuřecí na houbach. Celkově cena neodpovidá kvalitě.

Ubytování

Ok, podle očekávání. Uklízečka se ale nepredrela... Vytreno bylo jednou...

Služby

Podprůměrné.... Ocekaval bych alespon fén v koupelně

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Filtrovat recenze

Pavel S.

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ubytovani podle ocekavani, ale stravování otřesné. Na hotelu nikdo nemluvi anglicky, obsluha neochotna... Hotel v centru je plus, poblíž dobre restaurace, za přijatelné ceny, ktere kompenzovaly otresnou polopenzy

Ubytovani podle ocekavani, ale stravování otřesné. Na hotelu nikdo nemluvi anglicky, obsluha neochotna... Hotel v centru je plus, poblíž dobre restaurace, za přijatelné ceny, ktere kompenzovaly otresnou polopenzy

Strava 1,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Zminovana vzdalenost plaze od hotelu neodpovida realite.... Chůzí cca 10 min.

Strava

Úroveň horší české jídelny. Udajne vynikající gulac obsahoval rozvarena kolinka, maso nebylo libove a omacka bez chuti... Celkově vše plavalo v oleji. Snidane velmi monotónní - vajicka na milion způsobů. Jediné, co se dalo jíst, bylo kuřecí na houbach. Celkově cena neodpovidá kvalitě.

Ubytování

Ok, podle očekávání. Uklízečka se ale nepredrela... Vytreno bylo jednou...

Služby

Podprůměrné.... Ocekaval bych alespon fén v koupelně

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Anonym

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Služby, které jsou prezentovány na stránkách CA nebyly realizovány.
Myslím, že v ČR nabízejí prodej ubytování jako hotel, ale ve skutečnosti se jedná o apartmány s kuchyňským koutem.
Uklizečka neuklízela, 1 ručník na osobu byl vyměněn pouze 1x za pobyt.
Celkový dojem je, že se nejednalo o hotel, ale o apartmány s možností dokoupení jídla. V restauraci nás z celkového počtu turistu různých národností totiž jedlo málo, v restauraci jsem měla dojem, že jsme personálu spíše na obtíž.

Služby, které jsou prezentovány na stránkách CA nebyly realizovány.
Myslím, že v ČR nabízejí prodej ubytování jako hotel, ale ve skutečnosti se jedná o apartmány s kuchyňským koutem.
Uklizečka neuklízela, 1 ručník na osobu byl vyměněn pouze 1x za pobyt.
Celkový dojem je, že se nejednalo o hotel, ale o apartmány s možností dokoupení jídla. V restauraci nás z celkového počtu turistu různých národností totiž jedlo málo, v restauraci jsem měla dojem, že jsme personálu spíše na obtíž.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláže byly čisté, lze tam využít mnoha nabídek a zajet si lodí na další ostrovy, kde jsou pěkné pláže. Za lehátka je poplatek, za WC na pláži také, což mě překvapilo.moře bylo čisté a lidí na pláži tak akorát.Pro mladé je zde spousta diskoték. Na pléži bylo bezpečnoa pozitivní bylo, že pláže mají pozvolný přístup do vody.

Strava

Švédské stoly, které se pezentují v nabídce na stránkách CA nebyly. Výběr z menu byl omezený. K snídani byl strohý výběr(pondělí až sobota: omeleta buď se zeleninou nebo špekem nebo sýrem a pečivo, k tomu pouze mátový čaj; k večeři výběr ze 3 jídel, jídelní lístek pro ubytované, kteří měli zajištěnou polopenzi, neexistoval). Káva k snídani se musela platit, k večeři nebyla ani voda.
Číšníkům jsme museli stále o něco říkat, protože jednomu hostu něco donesli, ale druhému nic. Ten si musel říci o čaj, jindy o kousek melouna, protože ačkoli jsme seděli u jednoho stolu, tak v servírování nebyl žádný systém.
Překvapilo mě, že černohorská kuchyně je poměrně těžká na žaludek.(úplně něco jiného než italská).
Na ulici lze koupit mnoho nezdravého jídla,jako pizzu, palačinky, kebab, hranolky,......
Zmrzlina mě ale v Černé Hoře totálně zklamala. Očakávala jsem, že bude jako v Chorvatsku nebo Itálii. V Černé Hoře byly kopečky tak malé, že jsem měla pocit, že se tamní prodejci zmrzliny učili od českých prodejců. Zmrzlina byla malá a o něco lepší než v ČR, ale s Chorvatskou se to nedalo srovnat.

Ubytování

Pokoj byl pěkný, výhoda byla lednička a klimatizace. Příjemný byl balkon, ale ulice byla v noci poměrně rušná.(ale to neberu jako -).Koupelna byla vkusná a, prostorná a praktická, bohužel toalet.papír byl téměř na příděl.

Služby

Jako pozitivní bylo, že jsme si poslední den mohli nechat věci až do odpoledne v recepci. Úklid prakticky na hotelu nebyl.
Jako pozitivní bylo, že delegát od CK hned po příjezdu nás první ráno navštívila a řekl, nějaké informace.

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Radka K.

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená parádní, procestovali jsme vše co jsme chtěli vidět, doprava místní funguje dobře, zájezd od cestovky probíhal taky v očekávaném duchu, průvodce Miloš pořád povídal, takže moc nehrozila nuda v buse. Jen bych ocenila více času v Durmitoru a zastávky na lepších místech, zastávka někde, kde si můžu koupit blbosti a nejde nikam zajít je čisté zlo. Proč jako? Sirupy a medy měli všude po Černý Hoře na každým trhu, nepotřebuju je vidět na zaplaceným výletě, chci vidět kaňony a ne medy. Nebo alespoň zastavit někde, kde si někdo koupí kraviny a druzí se můžou mrknout na řeku. To samé s obědem na výletě, proč by nemohl být na nějakým lepším místě? Pláže a voda čisté, když opomenu to, že někteří turisté jsou prasata a jsou líní vajgle hodit tam kam patří.

Dovolená parádní, procestovali jsme vše co jsme chtěli vidět, doprava místní funguje dobře, zájezd od cestovky probíhal taky v očekávaném duchu, průvodce Miloš pořád povídal, takže moc nehrozila nuda v buse. Jen bych ocenila více času v Durmitoru a zastávky na lepších místech, zastávka někde, kde si můžu koupit blbosti a nejde nikam zajít je čisté zlo. Proč jako? Sirupy a medy měli všude po Černý Hoře na každým trhu, nepotřebuju je vidět na zaplaceným výletě, chci vidět kaňony a ne medy. Nebo alespoň zastavit někde, kde si někdo koupí kraviny a druzí se můžou mrknout na řeku. To samé s obědem na výletě, proč by nemohl být na nějakým lepším místě? Pláže a voda čisté, když opomenu to, že někteří turisté jsou prasata a jsou líní vajgle hodit tam kam patří.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláže v Budvě jsou jeden velký bizár, nejsou stavěné na takové ohromné množství lidí, ale pokud člověk není líný, tak popojde přes kopec nebo přejede přes dva a tam už to jde. V Budvě je to hlava na hlavě, není tam místo kvůli šílenému množství slunečníků a lehátek, jsou přeplněné a lidi si vzájemně šlapou po ručníkách, lehátka jsou hodně u sebe. Tím že je tam lidí tak nestačí množství košů na odpadky. Na plážích ale takový bordel nebyl, jen hodně vajglů a sem tam něco buď vylítlo z koše nebo nějaký čuně zahodilo.

Strava

Snídaně - na náš vkus až příliš těžké, chyběla možnost dát si např. zeleninový talíř nebo salát nebo alespoň sýrový talíř. Vždy se dalo ale něco vybrat nebo se domluvit s personálem, nicméně zeleninu a ovoce bychom ocenili více než omelety, prštuty, párky apod. Na to počasí jaké bylo, tak snídaně byly dost těžké. A už vůbec by si nevybral vegan nebo vegetarián.
Večeře - v pohodě, věděli jsme do čeho jdeme, takže žádné překvapení. Možná bych více ocenila tradiční místní jídla. Přišlo mi, že se kuchaři snažili vyjít vstříc turistům a vznikaly tak zběsilé kombinace nebo porce hranolků navíc, přitom více jejich přílohy k jídlu by bylo lepší než k tomu přidat pár hranolků.
Balíčky na cesty, když člověk jede na výlet - to by měli ještě doladit nebo to vůbec nenabízet, houby by se stalo, kdyby nějaký jídlo "propadlo" díky výletu, na který každý jede z vlastní vůle. Chleba a mazání si každý dokáže koupit sám, navíc se tyto věci jako sýry a salámy na cestu busem nehodí, když už dělat balíčky, tak třeba tedy nějaké pečivo, vakuové něco a k tomu ovoce a zeleninu.

Ubytování

Pokoj působil dost stísněně, ale měli jsme 2+1, takže jsme tušili, že to nebude nic velkýho. Balkón byl neuklizený (bordel a ptačí trus) a chyběla tam 1 židle. V pokoji v kuchyňce chyběla alespoň nějaká sklenička, dále bych ocenila v pokoji smetáček s lopatkou, ale půjčila jsem si jej od uklízečky, která ale na pokojích neuklízela, nezametla, jen vynesla koš, jinak pohoda. Koupelna v pořádku. Na pokoji bych doporučila dotáhnout zásuvky, téměř všecky byly dost chachravé a uvolněné.

Služby

Hotel se snažil zavděčit všem, měl by si ujasnit, jakou cestou chce jít. My jsme byli celkově spokojení, personál byl milý, pokoj si dovedu uklidit sama, takže tohle neřeším, doplnila bych na pokoje jen pár drobností uvedených výše.

Byla tato recenze užitečná? (5) (1)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250