Sato Hodnocení: 3/5
od 4 579 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 579 Kč za os.
od 3 789 Kč za os.
od 8 890 Kč za os.
od 9 020 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Terézia Ď.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bola to dovolenka za dobru cenu.
Maju krasne hory a more, len to este nevedia robit na urovni.
Znechutili nas 3 veci:
-vzdialenost od mora na cistejsiu plaz (mame malu dceru)
-namiesto piesku kamene
-zabezpecenie lepsieho vetrania v izbe
Bola to dovolenka za dobru cenu.
Maju krasne hory a more, len to este nevedia robit na urovni.
Znechutili nas 3 veci:
-vzdialenost od mora na cistejsiu plaz (mame malu dceru)
-namiesto piesku kamene
-zabezpecenie lepsieho vetrania v izbe
Plaz bola dalej, ako v popise. V neplatenej casti plaze hlava na hlave, ani prejst sa neda. Tu je vidiet to zmyslanie, vela odpadkov. Neorganizovane, o centimeter dalej sa uz nestaram, na vsetko mam cas.
Najhorsie bolo zistenie, ze plaz nie je piesocnata, ale kamienkova.
Hladali sme piesocnatu, aby sa dcerka mohla hrat a nemusela davat pozor, kam sa pohne.
Platena plaz s lehatkom uz bola udrziavana lepsie, no bola dalej.
Prevazovalo maso. V takych teplotach by bolo vhodnejsie nieco lahsie.
Obed maso a vecera tiez. Len raz bola ryba.
Polievka bola zrejme sackova a stale rovnaka. Len raz bola poctivo uvarena (fazulova). Chutovo to nebolo zle, ale po 3 dnoch masa uz sa to cloveku zunuje a jedlo znechuti. Malo zeleniny.
Ubytovanie bolo ok, az na to, ze klima alebo ventilator by malo byt samozrejmostou.
Nedarilo sa nam vyvetrat a aj v noci sme sa na to teplo budili.
Sluzby boli v pohode.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Klaudia K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Klaudia K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Terézia Ď.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bola to dovolenka za dobru cenu.
Maju krasne hory a more, len to este nevedia robit na urovni.
Znechutili nas 3 veci:
-vzdialenost od mora na cistejsiu plaz (mame malu dceru)
-namiesto piesku kamene
-zabezpecenie lepsieho vetrania v izbe
Bola to dovolenka za dobru cenu.
Maju krasne hory a more, len to este nevedia robit na urovni.
Znechutili nas 3 veci:
-vzdialenost od mora na cistejsiu plaz (mame malu dceru)
-namiesto piesku kamene
-zabezpecenie lepsieho vetrania v izbe
Plaz bola dalej, ako v popise. V neplatenej casti plaze hlava na hlave, ani prejst sa neda. Tu je vidiet to zmyslanie, vela odpadkov. Neorganizovane, o centimeter dalej sa uz nestaram, na vsetko mam cas.
Najhorsie bolo zistenie, ze plaz nie je piesocnata, ale kamienkova.
Hladali sme piesocnatu, aby sa dcerka mohla hrat a nemusela davat pozor, kam sa pohne.
Platena plaz s lehatkom uz bola udrziavana lepsie, no bola dalej.
Prevazovalo maso. V takych teplotach by bolo vhodnejsie nieco lahsie.
Obed maso a vecera tiez. Len raz bola ryba.
Polievka bola zrejme sackova a stale rovnaka. Len raz bola poctivo uvarena (fazulova). Chutovo to nebolo zle, ale po 3 dnoch masa uz sa to cloveku zunuje a jedlo znechuti. Malo zeleniny.
Ubytovanie bolo ok, az na to, ze klima alebo ventilator by malo byt samozrejmostou.
Nedarilo sa nam vyvetrat a aj v noci sme sa na to teplo budili.
Sluzby boli v pohode.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.