Mala Plaža
od 6 650 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 650 Kč za os.
od 12 956 Kč za os.
od 8 046 Kč za os.
od 20 345 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Petr T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Černá Hora je na rozcestí krásná a panenská příroda se brzo ztratí mezi nekoncicimi resorty a mraky turistů. Přesto její krásy je skvělé objevovat. Samotné Sutomore je ještě malé městečko a z měst jako Bar a Budva je nejlepší k ubytování a nejdostupnejsim přístupem k pláži.
Černá Hora je na rozcestí krásná a panenská příroda se brzo ztratí mezi nekoncicimi resorty a mraky turistů. Přesto její krásy je skvělé objevovat. Samotné Sutomore je ještě malé městečko a z měst jako Bar a Budva je nejlepší k ubytování a nejdostupnejsim přístupem k pláži.
moře 10metru a můžete se koupat rovnou z betonového mola nebo jít přibližně 100 metrů a ležet na krásné oblázkové pláži.
StravaMěli jsme pouze snídaně, ale ty byli opravdu skvěle a s donaskou až na vaši terasu a tak se při snídani koukáte na moře.
UbytováníKdysi to tu asi bylo velkolepé. Bohužel již však velmi staré vybavení a ne moc kvalitně udržované. Prostě jizansky standard. Kdo to už zná tak ho ubytování neurazí. Výhoda je že máte moře 10metru a můžete se koupat rovnou z betonového mola nebo jít přibližně 100 metrů a ležet na krásné oblázkové pláži.
SlužbyMilí personál, ve všem vám vyhoví. Takže když něco schází stačí se zeptat. Nic nadstandardního však nenabízejí.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Radka Kučerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené velmi dobrý - díky delegátovi Tomáši Machalovi (omlouvám se mu, jestli jsem příjmení zkomolila). Ihned reagoval na naše podněty a požadavky a uvedl k lepšímu tak, jak v tu chvíli maximálně mohl. Doporučil a skvěle popsal možné výlety. A také díky městečku Sutomore, městu Bar a fakultativnímu výletu do Albánie - skvěle zorganizované.
Celkový dojem z dovolené velmi dobrý - díky delegátovi Tomáši Machalovi (omlouvám se mu, jestli jsem příjmení zkomolila). Ihned reagoval na naše podněty a požadavky a uvedl k lepšímu tak, jak v tu chvíli maximálně mohl. Doporučil a skvěle popsal možné výlety. A také díky městečku Sutomore, městu Bar a fakultativnímu výletu do Albánie - skvěle zorganizované.
nádhera - čistá, velký výběr z typů lehátek, barů, dle vstupu do moře - spolu s delegátem zachránila celou dovolenou
StravaMěli jsme v ceně pouze snídani - doporučení pro vás - k Hotelu Malibu neprodávat snídani! 4x byla na snídani vejce, 2x párky nebo kombinace a uzenina. Pečivo po celý týden pouze 1ks bílý rohlík, žádné máslo ani marmeláda. Největší katastrofa bylo pití - mohli jsme si objednat pouze kávu tureckou NEBO vodu NEBO džus. Tureckou kávu jsme si dali pouze 1x -nedala se pozřít. Kupovali jsme si preso s mlékem, po reklamaci u delegáta nám již byla poskytnuta káva zadarmo a dokonce jsme dostali i vodu.
UbytováníUbytování bylo ošklivé - zásuvky jsme se je báli používat, v koupelně protíkalo WC, polštáře škaredé, oležené, špinavé. Povlečení čisté. Za celý týden nám nikdo nevynesl koš - vynášeli jsme si sami do přistavené popelnice. V kuchyňce pouze studená voda - použité nádobí jsme oplachovali ve sprše. Toto jsme s delegátem neřešili, neboť předpokládám, že hotel znáte a víte, kde ubytováváte klienty.
Službyžádné, ale ani jsme žádné nepožadovali
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Juraj Malec
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby delegáta a prístup delegátov boli vynikajúce.
Služby delegáta a prístup delegátov boli vynikajúce.
špinavá
Stravakatastrofa ani sme nechodili
Ubytováníkatastrofa
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Najhoršia dovolenka
Najhoršia dovolenka
Pred penziónom nie je žiadny bazén so šmykľavkou ako je na fotkách a more je to najšpinavšie aké som videla, plávajú tam samé odpadky no hnus.
StravaPriemer
UbytováníMalé izby, dolámane žalúzie, odtrhnuté kľučky na dverách, dolámane stoličky, nábytok katastrofa ako zo smetiska, v žiadnom prípade to nemá 3 hviezdičky
SlužbySlužby hotela tu proste nie sú žiadne, jeden toaletný papier na začiatku a tímto všetky služby hotela končia a parkovacie miesto žiadne
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Radka Kučerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené velmi dobrý - díky delegátovi Tomáši Machalovi (omlouvám se mu, jestli jsem příjmení zkomolila). Ihned reagoval na naše podněty a požadavky a uvedl k lepšímu tak, jak v tu chvíli maximálně mohl. Doporučil a skvěle popsal možné výlety. A také díky městečku Sutomore, městu Bar a fakultativnímu výletu do Albánie - skvěle zorganizované.
Celkový dojem z dovolené velmi dobrý - díky delegátovi Tomáši Machalovi (omlouvám se mu, jestli jsem příjmení zkomolila). Ihned reagoval na naše podněty a požadavky a uvedl k lepšímu tak, jak v tu chvíli maximálně mohl. Doporučil a skvěle popsal možné výlety. A také díky městečku Sutomore, městu Bar a fakultativnímu výletu do Albánie - skvěle zorganizované.
nádhera - čistá, velký výběr z typů lehátek, barů, dle vstupu do moře - spolu s delegátem zachránila celou dovolenou
StravaMěli jsme v ceně pouze snídani - doporučení pro vás - k Hotelu Malibu neprodávat snídani! 4x byla na snídani vejce, 2x párky nebo kombinace a uzenina. Pečivo po celý týden pouze 1ks bílý rohlík, žádné máslo ani marmeláda. Největší katastrofa bylo pití - mohli jsme si objednat pouze kávu tureckou NEBO vodu NEBO džus. Tureckou kávu jsme si dali pouze 1x -nedala se pozřít. Kupovali jsme si preso s mlékem, po reklamaci u delegáta nám již byla poskytnuta káva zadarmo a dokonce jsme dostali i vodu.
UbytováníUbytování bylo ošklivé - zásuvky jsme se je báli používat, v koupelně protíkalo WC, polštáře škaredé, oležené, špinavé. Povlečení čisté. Za celý týden nám nikdo nevynesl koš - vynášeli jsme si sami do přistavené popelnice. V kuchyňce pouze studená voda - použité nádobí jsme oplachovali ve sprše. Toto jsme s delegátem neřešili, neboť předpokládám, že hotel znáte a víte, kde ubytováváte klienty.
Službyžádné, ale ani jsme žádné nepožadovali
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel má již vše za sebou, bez investice se neobejde. Naprosto hrozny servis na hotelu. Ani jednou za týden úklid, výměna ručníku či vynesení odpadkového koše. Okolí hotelu však příjemná, celkový dojem zachránila restaurace patřící k hotelu.
Hotel má již vše za sebou, bez investice se neobejde. Naprosto hrozny servis na hotelu. Ani jednou za týden úklid, výměna ručníku či vynesení odpadkového koše. Okolí hotelu však příjemná, celkový dojem zachránila restaurace patřící k hotelu.
Pláž pěkná, trochu přeplněná. Moře čisté, krásné. Slunečníky + lehátka za poplatek, jako všude na světě.
StravaSnídaně chudé, typický styl někde z 80 let. Jedno vajíčko a dva plátky šunky. Žádné ovoce a zelenina, což bylo velmi podivné, když se vezme v potaz poloha daného státu.
UbytováníKvalita špatná, odpadávající dveře ze skříně, tekoucí klimatizace, rozpadlá koupelna. Úklid či cokoliv spojené se službou pro zákazníka neexistuje.
SlužbyNeexistují. Kromě výše zmíněného, taktéž naprostá nefunkčnost wifi připojení, které bylo slíbeno CK.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Petr T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Černá Hora je na rozcestí krásná a panenská příroda se brzo ztratí mezi nekoncicimi resorty a mraky turistů. Přesto její krásy je skvělé objevovat. Samotné Sutomore je ještě malé městečko a z měst jako Bar a Budva je nejlepší k ubytování a nejdostupnejsim přístupem k pláži.
Černá Hora je na rozcestí krásná a panenská příroda se brzo ztratí mezi nekoncicimi resorty a mraky turistů. Přesto její krásy je skvělé objevovat. Samotné Sutomore je ještě malé městečko a z měst jako Bar a Budva je nejlepší k ubytování a nejdostupnejsim přístupem k pláži.
moře 10metru a můžete se koupat rovnou z betonového mola nebo jít přibližně 100 metrů a ležet na krásné oblázkové pláži.
StravaMěli jsme pouze snídaně, ale ty byli opravdu skvěle a s donaskou až na vaši terasu a tak se při snídani koukáte na moře.
UbytováníKdysi to tu asi bylo velkolepé. Bohužel již však velmi staré vybavení a ne moc kvalitně udržované. Prostě jizansky standard. Kdo to už zná tak ho ubytování neurazí. Výhoda je že máte moře 10metru a můžete se koupat rovnou z betonového mola nebo jít přibližně 100 metrů a ležet na krásné oblázkové pláži.
SlužbyMilí personál, ve všem vám vyhoví. Takže když něco schází stačí se zeptat. Nic nadstandardního však nenabízejí.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.