Sato Hodnocení: 3/5
od 4 579 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 579 Kč za os.
od 3 789 Kč za os.
od 8 890 Kč za os.
od 11 307 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 15 hodnocení)
Erik M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme spokojní. Hotel super, žiadne problémy. Pekne čistý.
Boli sme spokojní. Hotel super, žiadne problémy. Pekne čistý.
V poobedňajších hodinách už bolo ťažšie nájsť si miesto na pláži. Trocha neporiadok. Za lehatko 5-10€ .
Ale inak voda čistá.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milan Pullmann
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolenka v poriadku,ale krajina ešte zaostalá a všade špina
dovolenka v poriadku,ale krajina ešte zaostalá a všade špina
Katastrofa, preplnená, špinavá,studená voda a veterno
Ubytováníubitko super
Službysuper
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Juraj L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Príjemný hotel s rodinou atmosférou.
Čo sa týka letoviska, tak je to skôr pre mladých ľudí.
Určite majú rezervy, čo sa týka čistoty (akoby nepoznali smetné koše)
Človeka to zamrzí, keď vidí tu krásnu krajinu naokolo....
Určite by som neodporúčal toto letovisko ľuďom, ktorí majú ťažké telesné postihnutie, keďže na nich sa vôbec nemyslelo.Vysoké obrubníky,úzke chodníky (aj tých je málo)
Keď už človek nájde použiteľné schody na pláž, tak chýba zábradlie.
Napriek nedostatkom si myslím, že určite si toto letovisko nájde svojich klientov
Príjemný hotel s rodinou atmosférou.
Čo sa týka letoviska, tak je to skôr pre mladých ľudí.
Určite majú rezervy, čo sa týka čistoty (akoby nepoznali smetné koše)
Človeka to zamrzí, keď vidí tu krásnu krajinu naokolo....
Určite by som neodporúčal toto letovisko ľuďom, ktorí majú ťažké telesné postihnutie, keďže na nich sa vôbec nemyslelo.Vysoké obrubníky,úzke chodníky (aj tých je málo)
Keď už človek nájde použiteľné schody na pláž, tak chýba zábradlie.
Napriek nedostatkom si myslím, že určite si toto letovisko nájde svojich klientov
Platené pláže sú v pohode.
Tie zdarma sú silno znečistené
V hoteli chutná domáca strava.
Mimo hotela je dosť možností, kde je možné vychutnať miestne špeciality.
Je to doslova gastronomické nebo
Ubytovanie bolo za tú cenu fajn.
Čo ma mrzelo, že behom týždňa nám nemenili posteľné prádlo
Boli ochotní, príjemní.
Spokojnosť
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Helena Bandžáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
výborný
výborný
otrasná :-) - všade nečistota
Stravavynikajúca
Ubytováníčisto a príjemne
Službyvýborné
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Erik M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme spokojní. Hotel super, žiadne problémy. Pekne čistý.
Boli sme spokojní. Hotel super, žiadne problémy. Pekne čistý.
V poobedňajších hodinách už bolo ťažšie nájsť si miesto na pláži. Trocha neporiadok. Za lehatko 5-10€ .
Ale inak voda čistá.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Barbora R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za tu cenu fajn ale mestská pláž preplnená a vypúšťajú splásky do mora.
Za tu cenu fajn ale mestská pláž preplnená a vypúšťajú splásky do mora.
Hlavna mestská pláž preplnená a všade odpadky doporučujem chodiť na plaze štrbina a maljevik dá sa tam dostať peši cca 20min alebo na taxi
StravaV poriadku
UbytováníUbytovanie v poriadku len čistota taka jednoduchá na štýl čiernej hory
SlužbyPríjemný dojem aj zamestnanci pôsobili spokojne
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prijemny hotel pre nenarocnych dovolenkarov
Prijemny hotel pre nenarocnych dovolenkarov
Plaze preplnene, najblizsia plaz cca 10-15 min chodze, pri hladani volnych lehatok je to aj na 30 minut. Vyborna dostupnost plazi v meste Bar lodkou alebo autobusom. Voda cistucka, priehladna. Siroka ponuka vyletov ci uz od cestovnej kancelarie alebo priamo na plazi.
StravaStrava bola celkom fajn. Ranajky uplne super. Bohuzial vecere ma nepotesili, nakolko vobec neberu do uvahy moznost dietnejsich jedal pre pripadne traviace tazkosti,
UbytováníIzba bola super, jedina skoda je, ze hotel je otoceny na stranu hlavnej cesty, kde do noci piskali policajti na pistalkach, lebo riadili krizovatku. Inak super.
SlužbyRecepcni boli prijemni, ochotni pomoct. Skoda iba, ze majitelka hotela fajci priamo na recepcii.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.