Palma Hodnocení: 3/5
od 4 457 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 457 Kč za os.
od 5 086 Kč za os.
od 10 864 Kč za os.
od 4 579 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Libor Pávek
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
20 m od hotelu, písčitá - v případě většího množství návštěvníků znečištěná nedopalky od cigaret,plastové tašky,papírky. Jinak dobrá.
3
Vynikající. Kombinace evropské a černohorské kuchyně.
1
Velmi dobré, lépe připlatit pokoj lux. Úklid, výměna lůžkovin, ručníků, televize na pokoji, balkon.
1
Úklid, výměna lůžkovin, ručníků, tenis, košíková, volejbal, plážový servis.
1
Byla tato recenze užitečná? (5) (1)
Alena Klapalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná, čistá, i přes srpnové davy lidí dostatečně prostorná a moře úplně pohádkové.
StravaNa snídaněbyly pořád stejné zato večeře výborné.
Ubytováníubytování je pro milovníky retro stylu - měli jsem pokoj standard a ten byl až neuvěřitelně "původní" - vše z doby, kdy byl hotel postavený. Až na tuto skutečnost bylo ubytování skvělé. Hotel plný malý dětí, ale od 22.00 do 7.00 úplné ticho a klid. Hotel je výborně umístěný - tedy pro ty, co nechtějí každý večer pobývat v ruchu "životem plného střediska". Zábava byla kousek od hotelu, ale umístěná tak, že nebylo nic slyšet.
SlužbyMoc jich nebylo - ale my jsem ani neměli zájem
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Filtrovat recenze
Alena Klapalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná, čistá, i přes srpnové davy lidí dostatečně prostorná a moře úplně pohádkové.
StravaNa snídaněbyly pořád stejné zato večeře výborné.
Ubytováníubytování je pro milovníky retro stylu - měli jsem pokoj standard a ten byl až neuvěřitelně "původní" - vše z doby, kdy byl hotel postavený. Až na tuto skutečnost bylo ubytování skvělé. Hotel plný malý dětí, ale od 22.00 do 7.00 úplné ticho a klid. Hotel je výborně umístěný - tedy pro ty, co nechtějí každý večer pobývat v ruchu "životem plného střediska". Zábava byla kousek od hotelu, ale umístěná tak, že nebylo nic slyšet.
SlužbyMoc jich nebylo - ale my jsem ani neměli zájem
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Libor Pávek
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
20 m od hotelu, písčitá - v případě většího množství návštěvníků znečištěná nedopalky od cigaret,plastové tašky,papírky. Jinak dobrá.
3
Vynikající. Kombinace evropské a černohorské kuchyně.
1
Velmi dobré, lépe připlatit pokoj lux. Úklid, výměna lůžkovin, ručníků, televize na pokoji, balkon.
1
Úklid, výměna lůžkovin, ručníků, tenis, košíková, volejbal, plážový servis.
1
Byla tato recenze užitečná? (5) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.