Wellness Babylon Hodnocení: 4/5
od 1 910 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 910 Kč za os.
od 1 240 Kč za os.
od 4 530 Kč za os.
od 2 660 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Markéta Houdková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné okolí, pěkný hotel, úžasný a milý personál! Za nás naprostá spokojenost, děkujeme za skvělou dovolenou! :)
Krásné okolí, pěkný hotel, úžasný a milý personál! Za nás naprostá spokojenost, děkujeme za skvělou dovolenou! :)
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Začátek dovolené nebyl zrovna nejlepší. Byly obsazeny pouze tři pokoje a na hotelu byla zima a strava nebyla zrovna nejlepší. Od středy,kdy přijelo více hostů se začalo víc topit a najednou byl opět výběr ze dvou jídel k večeři a vše bylo připravováno čerstvé.
Začátek dovolené nebyl zrovna nejlepší. Byly obsazeny pouze tři pokoje a na hotelu byla zima a strava nebyla zrovna nejlepší. Od středy,kdy přijelo více hostů se začalo víc topit a najednou byl opět výběr ze dvou jídel k večeři a vše bylo připravováno čerstvé.
Strava v zařízení neodpovidala našim představám, měl byt výběr ze dvou jidel k večeři,ten byl pouze od půlky týdne. U snídaně chyběla zelenina, jeden den tedy byla a pak zase nic. K večeři byl jako moučník 4 dny podávána zmrzlina,v -20stupnich to nebylo úplně ideální, ještě když bylo v celém hotelu strašná zima a skoro se netopilo.
Naštěstí v okolí byla výborná pizzerie La Pasta,opravdu vynikající s dětským koutkem. Další sice trochu dál,ale opět vynikající jidlo na Karlovce.
Krásný velký pokoj,hezky zařízen. Ale bohužel za celou dobu týdenního pobytu jsme neměli ani jednou vyměněné ručníky a odpadky byly vysypány pouze jednou ve čtvrtek, když se uklízely pokoje pro nové hosty. Takže odpadky jsme si vynášeli samy a ručníky jsme měli naštěstí také i domova.
SlužbyHerna nebyla moc uzpůsobena pro malé děti a hlavně tam byla strašná zima. Vinárna nefungovala. Úklid na pokojích nebyl za celý týden pobytu az na jedno vynesení odpadků.
SportSjezdovka přímo za hotelem byla zavřená. Jinak v blízkosti byli dva malé vleky pro začínající lyžaře. Pro pokročilé lyžaře nevyhovující,jezdili jsme na Tanvaldský Špičák cca 20minut cesty.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Markéta Houdková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné okolí, pěkný hotel, úžasný a milý personál! Za nás naprostá spokojenost, děkujeme za skvělou dovolenou! :)
Krásné okolí, pěkný hotel, úžasný a milý personál! Za nás naprostá spokojenost, děkujeme za skvělou dovolenou! :)
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Začátek dovolené nebyl zrovna nejlepší. Byly obsazeny pouze tři pokoje a na hotelu byla zima a strava nebyla zrovna nejlepší. Od středy,kdy přijelo více hostů se začalo víc topit a najednou byl opět výběr ze dvou jídel k večeři a vše bylo připravováno čerstvé.
Začátek dovolené nebyl zrovna nejlepší. Byly obsazeny pouze tři pokoje a na hotelu byla zima a strava nebyla zrovna nejlepší. Od středy,kdy přijelo více hostů se začalo víc topit a najednou byl opět výběr ze dvou jídel k večeři a vše bylo připravováno čerstvé.
Strava v zařízení neodpovidala našim představám, měl byt výběr ze dvou jidel k večeři,ten byl pouze od půlky týdne. U snídaně chyběla zelenina, jeden den tedy byla a pak zase nic. K večeři byl jako moučník 4 dny podávána zmrzlina,v -20stupnich to nebylo úplně ideální, ještě když bylo v celém hotelu strašná zima a skoro se netopilo.
Naštěstí v okolí byla výborná pizzerie La Pasta,opravdu vynikající s dětským koutkem. Další sice trochu dál,ale opět vynikající jidlo na Karlovce.
Krásný velký pokoj,hezky zařízen. Ale bohužel za celou dobu týdenního pobytu jsme neměli ani jednou vyměněné ručníky a odpadky byly vysypány pouze jednou ve čtvrtek, když se uklízely pokoje pro nové hosty. Takže odpadky jsme si vynášeli samy a ručníky jsme měli naštěstí také i domova.
SlužbyHerna nebyla moc uzpůsobena pro malé děti a hlavně tam byla strašná zima. Vinárna nefungovala. Úklid na pokojích nebyl za celý týden pobytu az na jedno vynesení odpadků.
SportSjezdovka přímo za hotelem byla zavřená. Jinak v blízkosti byli dva malé vleky pro začínající lyžaře. Pro pokročilé lyžaře nevyhovující,jezdili jsme na Tanvaldský Špičák cca 20minut cesty.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...