Hotel EA Zámecký Hruba Skala

Česká republika, Severní Čechy, Turnov

Více o ubytování

od 2 790 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 387 000

EA Zámecký hotel Hrubá Skála: Rekreační pobyt 2 noci

Informace

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma
Příplatek za polopenzi

330 Kč / dospělý / noc

240 Kč / dítě 4-11 let / noc

Příplatek za pokoj s výhledem na Český ráj nebo nádvoří

350 Kč/pokoj/noc

EA Zámecký hotel Hrubá Skála

Zámecký hotel Hrubá Skála**** se nachází v Českém ráji, na pískovcové skále asi 6 km jihovýchodně od Turnova nad obcí Hrubá Skála. Jedná se o původní hrad ze 14. století, který byl později přestavěn na renesanční zámek, který okouzlí své hosty jedinečnou atmosférou. Nádherný pohled na Skalní město se vám naskytne z Vyhlídkové věže i moderních zrekonstruovaných hotelových apartmánů a luxusních pokojů v historickém stylu. Hotel nabízí pestrou nabídku wellness služeb a je skvělým výchozím bodem pro milovníky turistiky či cykloturistiky. Přímo k hotelu je možné dojet autem či na kolech.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích a apartmá. Všechny pokoje jsou stylově a pohodlně vybavené, mají minibar, SAT-TV, trezor, připojení na internet Wifi, fén, koupelnu s vanou nebo sprchou, některé poskytují možnost přistýlky.

Restaurace

Na druhém nádvoří se nachází Zámecká restaurace, Letní vyhlídková restaurace na hradbách a Lovecký salonek. K dispozici je také Středověká krčma. Zámecká restaurace nabízí široký výběr místních i mezinárodních jídel, v nabídce jsou také cenově zvýhodněná menu. Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

Wellness

Klienti mohou k relaxaci využít unikátní wellness centrum s relaxačním prostorem přímo ve Skalním městě. Je zde k dispozici panoramatická sauna, parní lázeň, hammam, koupele, masáže, celotělové lázeňské procedury, kosmetické služby a to vše v historických prostorách zámku.

Domácí zvíře

Domácí zvíře je možné za poplatek 350 Kč/noc.

Parkování

Parkování je zajištěno v areálu zámku za 150 Kč/noc, ostatní mohou parkovat na velkém parkovišti u zámku za 90 Kč / noc.

Atrakce v okolí

Hosté mohou využít pestrou nabídku aktivitv náherné přírodě Českého ráje. V okolí určitě stojí za návštěvu například: Kaňonovité údolí pod hradem Trosky. Jedná se o soustavu osmi rybníků: Věžák, Nebák, Vidlák, Krčák, Hrůdka, Rokytnický, Dolský a Podsemín. Břehy těchto rybníků jsou většinou tvořeny z romantických pískovcových skal. Zlatá stezka, která spojuje již dlouhá desetiletí nejkrásnější a nevýznamnější místa Českého ráje. Kopicův statek je unikátní roubená usedlost poblíž vesnice Kacanovy. Od statku vede prohlídkový okruh, který vede pískovcovým údolím se skalními reliéfy, které byly zhotoveny v letech 1940 až 1978. Do skal jsou vytesány postavy z českých dějin, doplněné verši. Jedním již z dáli viditelných symbolů Českého ráje je čedičový vrch Vyskeř. Kaple sv. Anny se nachází právě na vrcholu kopce. Cesta ke kapli je lemována křížovou cestou. Mariánská vyhlídka je jednou z nejproslulejších a nejnavštěvovanějších v Českém ráji. Nabízí panorama Hrubé Skály, Trosek a Kozákova.

Destinace

Obec Hrubá Skála, která se skládá z osmi osad, leží v Českém ráji nedaleko Turnova. Blízko ní se nachází stejnojmenný zámek, který byl postaven na skalním pískovcovém masivu už ve druhé polovině 14. století. Zámek ale není jediným místem, které láká turisty k návštěvě. Za zastavení stojí také Hruboskalské skalní město, které je horolezci nazýváno "Skalák". Tamní skalní útvary patří k nejkrásnějším a nejrozmanitějším koutům naší přírody.

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa, parkovné

Informace o hotelu

 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této lokalitě

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec